Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Foll napisał:

Jak co każdy update

Ufff, dobrze się się na nich nie wjebałem na sesję.

28 minut temu, Martynka6482 napisał:

 A teleporty nie działają do tej pory

Na singlu działa i to nawet dobrze.

9 godzin temu, BartekBokser napisał:

Za te i te 

Za te i inne te na A jest ten na stałe 

Czyli trzeba zostać na Serendipity.

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Foll napisał:

Moje konto żyje

To konto na którym latałem na Nullify też żyje.

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BartekBokser To rób formata, prawdopodobnie masz oflagowane HWID

Edytowane przez chmielu_psx
HWID nie komputer

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cruzzer napisał:

Nie flagują HWID. A nawet jeśli to format nic nie da.

Mi kiedyś oflagowali, dostałem bana, kupiłem nowe konto i jeb ban, nie odpalałem się pliki gry miałem czyste. Dopiero gdy sformatowałem kompa, nowe konto kupiłem i bany nie leciały. 

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą, Martynka6482 napisał:

Ale na online nie bardzo.

Wiem, sam używałem Nullifów.

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, chmielu_psx napisał:

Mi kiedyś oflagowali, dostałem bana, kupiłem nowe konto i jeb ban, nie odpalałem się pliki gry miałem czyste. Dopiero gdy sformatowałem kompa, nowe konto kupiłem i bany nie leciały. 

Ten antycheat nie flaguje komputerów... Serwery by im wypierdoliło od tego.

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cruzzer napisał:

Ten antycheat nie flaguje komputerów... Serwery by im wypierdoliło od tego.

Ja zawsze po banie kompa formatuje i jest dobrze, więc wszystkim polecam format bo banie.

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą, chmielu_psx napisał:

Ja zawsze po banie kompa formatuje i jest dobrze, więc wszystkim polecam format bo banie.

Opisze ci ich zajebisty antycheat.

1. Alexander Blade, twórca ScriptHooka oraz NativeTrainera udowadniał kilka razy, że gra skanuje folder ze swoimi plikami w poszukiwaniu niedozwolonych plików DLL czy ASI. Jak poszukasz to znajdziesz forum o GTA, na którym dość szczegółowo opisał całą procedurę.

2. Od patcha 1.40 udostępnione zostało developerom narzędzie o nazwie SocialClubTV. Jest ono pokazane na samym końcu zakładki online jako puste pole. Umożliwia ono developerom anonimowe oglądanie sesji, gracza czy korzystanie z wolnej kamery. Przy odrobinie wysiłku można sobie aktywować tryb developerski i mieć dostęp do tej opcji.

3. Gra posiada system zabezpieczający przed edycją pamięci dzięki czemu są w stanie wykryć nieumiejętnie napisany external cheat. Dzięki temu systemowi wykrywlane zostało oryginalne SubVersion od sub1to.

4. Od początku gry aktywny jest antycheat wyłapujący wykrywlane skrypty czy nativy. Po wykryciu na konto nakładana jest flaga a następnie zostaje ono zablokowane po dwóch godzinach. Jeśli menu posiada wykrywalne nativy to dodatkowo gracz jest wyrzucany z sesji z „nieznanym błędem sieci”. A każda kolejna do której dołączy mając menu będzie pusta.

I to wszystko. R* nie używa niczego innego. Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że na patchu 1.26 była możliwość wyłączenia antycheata. 

  • Lubię to 2

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cruzzer napisał:

Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że na patchu 1.26 była możliwość wyłączenia antycheata

HAHAHAHA grubo.

17 minut temu, Cruzzer napisał:

Ten antycheat nie flaguje komputerów

A konto bo banie mogą oflagować?

4 minuty temu, Cruzzer napisał:

Przy odrobinie wysiłku można sobie aktywować tryb developerski i mieć dostęp do tej opcji.

Powiesz jak?

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, chmielu_psx napisał:

A konto bo banie mogą oflagować?

Nic nie flagują. Konto jest w tym samym stanie co przed banem tyle że bez postaci. Gówniaki porozpowiadały jakieś swoje twierdzenia jak ich wódz Alchemix pokazał im menu.

23 minuty temu, chmielu_psx napisał:

Powiesz jak?

Kiedyś do tego używało się NETWORK::NETWORK_PLAYER_IS_ROCKSTAR_DEV teraz używają do tego IS_DLC_PRESENT wraz z hashem od DLC o hipsterach. Ostatecznie wygląda to tak: if (DLC2::IS_DLC_PRESENT(2532323046)){ return true } 

Ten skrypt dodajesz do bazy od menu i działa.

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Martynka6482 napisał:

Ja taką zakładkę jeszcze niedawno miałam u siebie ?. Myślałam, że to zwykły bug więc nie sprawdzałam ?

To jest właśnie to SCTV. Możesz tam oglądać sesje itp.

Dla zainteresowanych w tym filmie pokazane jest działanie SCTV. 

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum