Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

K1LL3R

Sprzedam konto social club z GTA 5

Rekomendowany post

Witam, mam do sprzedania konto Social Club z GTA 5.

Osoby ktore sa chetne, zapraszam na PW po informacje dotyczace konta.

Platnosc: PSC - Nie podaje pierwszy passow.

• Umrzyj 1

@Cruzzer Widać, że coś ze sprzedawcą nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żadnego opisu konta i nic. Pewnie gówniak dostał bana za haxy od alchemixa, a mamusia nie da pieniędzy na nowy klucz.

• Lubię to 1
  • Umrzyj 1

2 godziny temu, Cruzzer napisał:

A dlaczego ktoś ma ci pierwszy podać kod? 

Dopiero po otrzymaniu kodu PSC podaje passy do konta. Dlaczego? Poniewaz juz raz dalem sie oscamowac - na szczescie na mala kwote.

1 godzinę temu, Foll napisał:

@Cruzzer Widać, że coś ze sprzedawcą nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żadnego opisu konta i nic. Pewnie gówniak dostał bana za haxy od alchemixa, a mamusia nie da pieniędzy na nowy klucz.

Po 1. Podalbym wszystkie informacje na PW.
Po 2. Nie dostalem bana, tylko gra mi sie znudzila.

Edytowano przez K1LL3R
  • Umrzyj 1

przed chwilą, K1LL3R napisał:

Chodzi mi o to ze dopiero po otrzymaniu PSC podaje passy do konta.

Hahahah, gościu to jest to samo Co napisał Cruzzer, czytaj ze zrozumieniem.

• Umrzyj 1

1 minutę temu, BarteQ napisał:

Hahahah, gościu to jest to samo Co napisał Cruzzer, czytaj ze zrozumieniem.

Gosciu, zobacz ze edytowalem post.

• Umrzyj 1

2 minuty temu, K1LL3R napisał:

Gosciu, zobacz ze edytowalem post.

Nie no proszę Cię typie, to jest jedno i to samo co napisałeś, a między tym Co poprawiłeś haha.. ;f

• Umrzyj 1

4 minuty temu, BarteQ napisał:

Nie no proszę Cię typie, to jest jedno i to samo co napisałeś, a między tym Co poprawiłeś haha.. ;f

Naucz sie czytac... "Dlaczego? Poniewaz juz raz dalem sie oscamowac - na szczescie na mala kwote."

• Umrzyj 1

Zdradzę wam tajemnice i powiem jak ja sprzedawałem konta. Uwaga bo jest to w chuj skomplikowane.

1. Konto w grze musi mieć inne hasło niż to do poczty.

2. Zainteresowany klient dostaje dostęp do konta SC.

3. Zadowolony klient płaci.

W czym rzecz? Jeśli klient nie zapłaci a zmieni dane do konta to ty jak jakiś cesarz odzyskujesz sobie konto w kilka sekund przez wiadomość od R* na twojej skrzynce.

• Lubię to 2
  • Haha 1

13 minut temu, K1LL3R napisał:

Naucz sie czytac... "Dlaczego? Poniewaz juz raz dalem sie oscamowac - na szczescie na mala kwote."

Kurwa.., to jest to samo JA PIERDOLE.. Antecjusz, eh..

• Umrzyj 1

18 minut temu, Cruzzer napisał:

Jeśli klient nie zapłaci a zmieni dane do konta to ty jak jakiś cesarz odzyskujesz sobie konto w kilka sekund przez wiadomość od R* na twojej skrzynce.

Gorzej w drugą stronę. Cesarz może sobie odzyskać konto nawet jeśli zapłacisz xD

32 minuty temu, NikoHuskie napisał:

Gorzej w drugą stronę. Cesarz może sobie odzyskać konto nawet jeśli zapłacisz xD

Nie bo cesarz daje dostęp do maila po zapłacie.

7 minut temu, Cruzzer napisał:

Nie bo cesarz daje dostęp do maila po zapłacie.

Zawsze możesz trafić na niefajnego cesarza, który będzie chciał cię oszukać. W takim przypadku nie zobaczysz ani konta, ani maila, ani swoich pieniędzy.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez spooks
      Witam. Otóż posiadam steamową wersje gta v. Chciałam dzisiaj pograć sobie na singlu , gra sie wczytuje po czym Social club każe mi sie zalogować, lecz zalogować sie nie moge bo "konto jest juz przypisane ".
      Miał ktoś tak ? wie ktoś jak to naprawić ? Byłabym wdzięczna. 

• Przez FilipeekTeam
      Chętni piszą kom 👍

• Przez miskowicz
      Szukam ludzi do luźnej gry do napadów itd, wracam po dłuższej przerwie i widzę, że wiele się zmieniło.
      mam 65lvl, 22 lata, gram na PC
      Liczę na wiek 18+, komunikacja TS/DSC
      Kto chętny to zapraszać ;D   https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/miskowicz3

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.