Skocz do zawartości
MisieKK_

pecet Szukam ekipy do napadów

Recommended Posts

MisieKK_    4

Czesć. Jak po samej nazwie widzicie szukam ludzi do napadów. Potrzebne mi są 3 osoby. Chciałbym  by przynajmiej był 125lvl oraz ogar. Jak ktoś jest chętny do zapraszam na mój SocialClub: MisieKK_ Pozdrawiam <3

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Szajanek
      Hejka,
      Jak w temacie, mam 18 lat. 
      Bardzo dlugo gralem na playstation w gta i wbilem tam 166lvl.
      Wczoraj zakupilem wersje na pc, z mysla ze w ekipie bedzie sie lepiej gralo.
      Posiadam TS, mikrofon i sporo wolnego czasu ;).
      Chetni pisac, rozwaze kazda propozycje 
    • Przez WaNtEdMrXM4FiA
      Siemka, mam problem z eksportem plików w trybie offline. Gra na modach. Na jednym z forum przeczytałem że trzeba zmienić jakieś parametry w w pliku commandline.txt, ale nawet takiego nie mam w grze... Wyświetla mi komunikat ze zdjęcia poniżej. Przy próbie zapisania projektu inną nazwą niż domyślna również występuje ten sam problem. 
      Może ktoś miał ten sam problem i wie jak to rozwiązać?

• Przez Veiroczek
      Siema szukam stalej ekipy mam 80 lvl ts3 discord i skype
    • Przez Sonix
      Witam mam taki problem, nagrałem nawet film jak to wygląda, otóż nie działa mi telefon.  Wciskam sztrzałkę do góry i scrool w myszce i nic się nie dzieje.
      Nie działa także pauza, wciskam ESC i pojawia się kółeczko, kręci się i kręci do us*anej śmierci.
      FILM
      Nie wiem co zrobić, reinstalowałem grę już 2 razy, tryby zgodności i administratora też nie pomagają.
      Liczę na pomoc, pozdro.