Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie GTA Online na PS3


qrczak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Siemka, szukam kogoś do wspólnej gry na platformie PS3. Czy to do luźnej gry, wykonywania określonych misji (w razie czego dysponuje mikrofonem) albo jeśli ktoś posiada ekipe czy gang motocyklowy chętnie dołączę. W online gram krótko dlatego proszę nie oczekiwać nie wiadomo jakie skilla, jednak jakieś tam pojęcie o grze mam oraz realne pojęcie taktyczne :) Mam 19 lat, gram raczej wieczorami, ale nie ma przeszkód się umówić w dzień. 

Social Club i PSN takie samo Johny_Niewidomy, proszę o zapraszanie gdyż nikt ode mnie nie gra w GTA:O :) a zawsze raźniej grać wśród polaków (no dobra, nie kminie angielskiego :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hejka,

Szajanek z tej strony, mam 18 lat.

Posiadam zapał do wspólnej gry, 17lv kilka dobrych autek oraz dom z garażem na 6 pojazdów, oraz headseta.

Szukam ludzi z którymi mógłbym wspólnie ponapier****ć w gta na ps'ie ;).

Jeśli jest ktoś chętny może dodawać na PSN (Szajanek), pisać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Czołem, szukam ekipy lub choćny jednego gracza do wspólnego rozgrywania napadów, lub też swobodnej i spontanicznej gry. Mam 22lvl jednak grałem już na kilku kontach więc stwierdzam, że w miarę ogarniam. Niemniej nie mam headsetu do ps3, przez co liczę na rozmowy przez skype/ts3 :) jeśli byłby ktoś chętny, niech zostawi odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

na początek chciałbym zapytać czy przyjmiecie do ekipy ziomeczka z zasłużoną PS3. Wybaczcie, że nie wbiłem na tska, ale nie bardzo teraz mogę. Grywam kiedy uda mi sie wyrwać czas w tygodniu, głównie wieczorem, po pracy. Z GTA V jestem zaznajomiony (jakieś 6-7 sesji w fabularke), ale z GTA Online dopiero zaczynam, mam 17 poziom, więc dopiero ucze sie całego systemu itp, ale już wkurwiają mnie trepy z ogólnego. Ogarnięcie jakiegoś napadu na 4 osoby graniczy z cudem. Jutro w okolicach godziny 17, o ile szef czegoś sobie nie wymyśli w korpo, mogę wbić ma kanał. 

Pozdro

Edytowane przez GibekQQ

"You're a hipster"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wspólne granie GTA Online na PS3
  • Namo przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum