Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie GTA Online na PC


Yanglegend

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 28.07.2018 o 20:56, Nalogowy napisał:

Siemano, szukam fajnego squadu do robienia napadów/zasobów/wspólnej gry/zabawy i do zarabiania hajsu. Na CSie mam swoją drużynę " Nałogowców " i kurde razem sobie grywamy często a mam dosyć robienia heistów z randomami co szprechają po rusku.

Mój nick na steamie to: Nałogowy Mateusz [Klik]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2018 o 15:01, vBooMx napisał:

Witam. Szukam ekipy do robienia heistów, doomsday heistów (Chciałbym również wykonać Criminal Mastermind Challenge, Geniusz zbrodni I/II/III  itd) i aktywności takich jak uzupełnianie magazynów / sprzedaż towaru
Posiadam TS3, discorda. Mam 160+ RP, 21 lat.
Nick social: xColorovy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywna ekipa LSPS poszukuje aktywnych graczy do wspólnej gry. Oferujemy wspólne napady, zasoby, sprzedaże oraz wspólne wypady na miasto.  Wymagania:

-discord,

-wiek 18+

-sprawne mikro

-checi do wspólnej gry.

 Zainteresowany/a ? Pisz na pw do social: ToYeee: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/toyeee oraz Lavak: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/lavak221

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

 Otóż od dawna zabieram się za zdobycie tego wyzwania za które dostaje się 10 baniek i szukam ludzi którzy byli by chętni je zdobyć ze mną. 
Gram przeważnie wieczorami, mój lvl to aktualnie 126. Chętnych zapraszam do mnie na social club. Mój nick to LordVoldek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, st3rydziak napisał:

Witam. 

 Otóż od dawna zabieram się za zdobycie tego wyzwania za które dostaje się 10 baniek i szukam ludzi którzy byli by chętni je zdobyć ze mną. 
Gram przeważnie wieczorami, mój lvl to aktualnie 126. Chętnych zapraszam do mnie na social club. Mój nick to LordVoldek

Tak , ale pamiętaj , że to ma być ta sama ekipa. Aż do końca . Elitarne wyzwanie to jest to 

Wbij do mnie to obgadamy szczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo chciałem Cie dodać na Social ale pisze że nie ma takiego niku. Zapraszam do Nas do ekipy - oferujemy wspólne napady, zasoby, sprzedaże oraz wspólne wypady na miasto ;). Wiekszość ludzi u nas w ekipie to + 20 ;)

Dodaj mnie na social to pogadamy : https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/toyeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wspólne granie GTA Online na PC
  • adikoff zmienił(a) tytuł na Szukam ludzi do wspólnych gierek w GTA V
  • Namo przypiął/eła ten temat
  • Namo odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum