Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Nie mogę uruchomić GTA 5 za pomocą pliku gta.exe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

15 minut temu, kubson211205_ napisał:

Ale musze uruchomic cos przez GTA,exe

W xenons,musisz zaznaczyć w type  "Exisisting" potem odpal gta v normalnie i w "process" masz taka jakby listę i szukaj Gta.exe i masz swoje cheaty odpalone. (Zakładam,że ci chodzi o cheaty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą, Foll napisał:

Absolute menu i nullify menu nie odpala się przez xenosa. Ale wstrzyknięcie absoulutów wymaga też podania gta.exe

No to widzisz,ja z tych gówien nie korzystam i nie korzystałem. Jedynie co z mavericka lub z doggo i nigdy za mavericka nie dostałem bana,jedynie za dogo XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Nie mogę uruchomić GTA 5 za pomocą pliku gta.exe
2 godziny temu, Foll napisał:

Absolute menu

2 godziny temu, MewaKruKru napisał:

ja z tych gówien nie korzystam i nie korzystałem. Jedynie co z mavericka

Kurwa proszę, Absolute nie są jakieś wybitne, ba, po ponad miesięcznym użytkowaniu ich mogę stwierdzić, że są całkiem chujowe. Ale Mavericki nie mają do nich nawet startu, dwie opcje na krzyż, w dodatku połowa nie działa. Mavericki to największe gówno, jakie widział świat. Nawet darmówki są od nich lepsze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NikoHuskie napisał:

Kurwa proszę, Absolute nie są jakieś wybitne, ba, po ponad miesięcznym użytkowaniu ich mogę stwierdzić, że są całkiem chujowe. Ale Mavericki nie mają do nich nawet startu, dwie opcje na krzyż, w dodatku połowa nie działa. Mavericki to największe gówno, jakie widział świat. Nawet darmówki są od nich lepsze.

Ja mavericka tylko chwale za to,że dawały mi na 1 min 100 k i rp i jeszcze ani razu nie dostałem bana to były pierwsze cheaty które ja używałem i co prawda nie ma za dużo opcji ale wiesz ja je lubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NikoHuskie napisał:

Mavericki to największe gówno

Ja jak zaczynałam cheatować (gdzieś tak we wrześniu 2017) to Mavericki były jeszcze w pełni darmowe i wyglądały tak (zdjęcie niżej) i muszę przyznać, że wtedy to były dość spoko haksy, lecz aktualnie to jest jakiś dramat.. ? Zgadzam się z opinią, że teraz to gówno ?

Maverick.PNG

Edytowane przez Martynka6482

20180821_085052.png

20180821_085131.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Martynka6482 napisał:

Ja jak zaczynałam cheatować (gdzieś tak we wrześniu 2017) to Mavericki były jeszcze w pełni darmowe i wyglądały tak (zdjęcie niżej) i muszę przyznać, że wtedy to były dość spoko haksy, lecz teraz zeszły na psy ? Zgadzam się z opinią, że teraz to gówno ?

Maverick.PNG

tak dokładnie,ja tak samo pamiętam je. Teraz to mają menu ale to trzeba przenosić się na pulpit by coś dodać a u mnie to laguje gdy przechodze na pulpit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Foll napisał:

Czy ja powiedziałem w tym temacie przynajmniej jedno słówko na temat "wybitności" absolutów? Tłumaczyłem tylko jak się "chujowe" haxy wstrzykuje.

Chodziło mi o niesprawiedliwe nazwanie Abs i Null przez @MewaKruKru gównianymi haxami, z jednoczesnym podkreśleniem, jakoby niedorobione Mavericki były lepsze.

38 minut temu, MewaKruKru napisał:

to było pewno skierowane do mnie lel. 

Dokładnie tak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum