Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie GTA Online na PC


Yanglegend

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.
Smutno tak grać samemu więc postanowiłem zmontować jakąś ekipkę ?
Ekipa nie jest nastawiona na jakieś wyższe cele, a raczej na swobodną rozgrywkę. Wspólne napady i misję, sprzedaż towaru z bunkra czy samochodów z magazynu. Co więcej? To już będzie zależało od przyszłych ekipowiczów ?.
Założyłem też prosty ekipowy serwer na Discordzie dla lepszej komunikacji. Mam w zasadzie tylko dwa wymagania:


*18+ (lub chociaż blisko tego pięknego wieku ? )
*Posiadanie Discorda i bycie online podczas gry


Od razu informuję, że nikt nie będzie wymagał ciągłego przesiadywania na kanałach głosowych czy tekstowych. Kto będzie chciał się odezwać - może to zrobić, a kto chce siedzieć cicho niech siedzi ?. Serwer ten jest raczej dla polepszenia komunikacji między ekipowiczami i w razie jakiegoś wypadu na misję, napad czy co kolwiek innego. Ekipa w chwili pisania tego postu jest pusta więc można powiedzieć, że zaczynamy od zera.
Jeśli chodzi o mnie to grałem wcześniej sporo w GTA Online, ale na PS4. Na PC Zaczynam od nowa ?.
Każdy zainteresowany niech wpisze swój SC pod tym postem lub do mnie na priv.

Pozdrawiam i mam nadzieję... Do zobaczenia w grze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od jakiegoś długiego czasu gram w GTA 5, znudziło się granie z jakimiś randomami, nie zawsze szło ich znaleść nawet..

A więc piszę tu po to żeby poszukać paru osób do wspólnych gierek, napadów, eksportu aut itd. Nie wymagam za wiele a mianowicie:

- Ts3/Discord

- Spoko by było 16+

- W miarę ogarniać gierke.

Jak ktoś chętny to pisać Pw albo steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198087949416/

Dlaczego steam? Bo nie zawszę będę miał włączony SC a steam zawsze ? 

Edytowane przez Koza167
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób do wspólnej gry w GTA Online. Nie mogę wytrzymać gry z randomami. Informacje o mnie jak i kontakt macie na dole. ⬇️

?Informację o mnie?

-Lvl RP: 26

-Ogarniam ? : Tak

-Platforma : PC

-grupa wiekowa : poniżej 18

?Kontakt?

((najbardziej aktywny jestem na Discord))

-DiscordTag: Warun#8464 lub https://discord.gg/ubQgUCb

-Steam: ((niedługo dopiszę))

-SocialClub (prawie nie odpisuję): WarunPL

Edytowane przez Warun
wyższa ranga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Szukam ekipy lub ludzi do gry w GTA Online
  • Namo zmienił(a) tytuł na Wspólne granie GTA Online na PC
  • adikoff zmienił(a) tytuł na Szukam ludzi do wspólnych gierek w GTA V
  • Namo przypiął/eła ten temat
  • Namo odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum