Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Od razu mowie ze gram w gta od 3 dni ?

Gram z moim znajomym - na luzie ogarniamy gre na jednej sesji i granie razem akcji POD WARUNKIEM ze uda sie jednemu z nas wbic jako host...

1. Czy mozna zrobic cos abysmy mieli razem ze znajomym pewne wejscie razem do jednego lobby?

... ale juz kompletna loteria sa misje ktore trzeba wejsc na mapie takie jak Lamar itp.

2. Jak grac tak razem?

Z gory thxxxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 rok później...

Hej, znalazłem ten temat i mam podobny problem. Czy da się jakoś zrobić jakąś grupę, jakiś team lub drużynę z znajomym, gdzie będzie się nam udawało dołączać do jakichś misji wspólnie (jako team)? Bo tak to jest to rzeczywiście loteria, a niektóre misje np. te od Lamara to nie da się stworzyć albo dołączyć w menu akcji, więc musimy oboje w tym samym czasie wchodzić na tą samą misję na mapie. Chyba, że jestem jakiś ułomny i nie potrafię czegoś znaleźć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Filarel napisał:

Hej, znalazłem ten temat i mam podobny problem. Czy da się jakoś zrobić jakąś grupę, jakiś team lub drużynę z znajomym, gdzie będzie się nam udawało dołączać do jakichś misji wspólnie (jako team)? Bo tak to jest to rzeczywiście loteria, a niektóre misje np. te od Lamara to nie da się stworzyć albo dołączyć w menu akcji, więc musimy oboje w tym samym czasie wchodzić na tą samą misję na mapie. Chyba, że jestem jakiś ułomny i nie potrafię czegoś znaleźć. 

Jeśli masz kolegę to nie musicie być na tej samej sesji wystarczy , że jesteście w znajomych. Wysyłasz zaproszenie dołączenia do gry , a on odbiera i dołącza. Możesz przejąć rolę hosta dla danej misji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Recon napisał:

Jeśli masz kolegę to nie musicie być na tej samej sesji wystarczy , że jesteście w znajomych. Wysyłasz zaproszenie dołączenia do gry , a on odbiera i dołącza. Możesz przejąć rolę hosta dla danej misji. 

Oki, a jest jakiś sposób, żebyśmy automatycznie dołączali wspólnie? Bo czasami jak wchodzę w jakąś misję to jest zapchana i startują zanim zdążę zaprosić znajomego, i to jest w tym wszystkim najbardziej denerwujące, że nie ma takiego czegoś jak dołączanie w grupie. Z dwójką jeszcze jakoś ogarniamy ale jakbym miał 4 kumpli i razem byśmy mieli jakąś akcję robić to mega ciężko byłoby zaprosić wszystkich trzech pozostałych, żeby zdążyli przed dołączeniem innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Filarel napisał:

Oki, a jest jakiś sposób, żebyśmy automatycznie dołączali wspólnie? Bo czasami jak wchodzę w jakąś misję to jest zapchana i startują zanim zdążę zaprosić znajomego, i to jest w tym wszystkim najbardziej denerwujące, że nie ma takiego czegoś jak dołączanie w grupie. Z dwójką jeszcze jakoś ogarniamy ale jakbym miał 4 kumpli i razem byśmy mieli jakąś akcję robić to mega ciężko byłoby zaprosić wszystkich trzech pozostałych, żeby zdążyli przed dołączeniem innych. 

Robisz swoją misję, jako host (w ustawieniach polecam ustawić, aby host pozostał w naszych rękach również w następnych grach), ustawiasz dobieranie jako zamknięte i zapraszasz znajomych. Najważniejsze, żebyś Ty miał hosta bo masz wtedy kontrolę i możesz także wyrzucać graczy, aby zrobić miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum