Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

JokQerS

sprzedam Sprzedam konto social club 500 lvl i 750 mln!!!

Rekomendowany post

Sprzedam modowane konto GTA V Social Club!

- Konto ma 500 mln w banku + jakieś drobne w portfelu ( około 15 mln )

Konto posiada 300 lvl oraz wszystko odblokowane!

Konto jest założone na polski email który jest zawarty w sprzedaży!

Konto posiada Bunkier, Bazę, Biuro Maze Bank oraz najdroższy apartament w Eclipse Tower!

Cena konta to 30€ ~ 130 PLN

Przyjmuje płatność Przelew/Paypal/PSC/Allegro

*CENA DLA FORUMOWICZÓW TO JEDYNE 89,99*

Jezeli kupisz usługę do 10.07.2018 to oferuje dodatkowe 500 mln jeżeli skończą ci się środki 😉

Reklama - Oferuje również usługi modowania kont w GTA V w wersji na Social Club! Więcej informacji na priv!

KONTO ZOSTAŁO DODATKOWO ZMODOWANE O 250 MLN ORAZ 200 LVL ABY OFERTA BYŁA BARDZIEJ KORZYSTNA! SSY NA PROŚBE KUPUJĄCEGO!

DA535D7D-D0B7-490B-9FB9-22CCA1ED1380.png

3CCC34AA-B6B3-4E6B-90A8-78C8679DB8EC.png

0B64B0CF-124D-45AC-89A9-6DE9AB89E741.png

EDIT TUTAJ DODAJE 4 SS PO EDYTOWANIU KONTA

2030792849_crispy4.thumb.png.19e7114a0290d437bde1524c88862744.png

Edytowano przez JokQerS

1.000.000 - Jeden milion

500.000.000 - Pół miliarda

1.000.000.000 - Miliard

1.000.000.000.000 - Bilion

a więc:

500.000.000.000 - Pół biliona

500 milionów = 0,5B?

4 godziny temu, qorder napisał:

1.000.000 - Jeden milion

500.000.000 - Pół miliarda

1.000.000.000 - Miliard

1.000.000.000.000 - Bilion

a więc:

500.000.000.000 - Pół biliona

500 milionów = 0,5B?

Sorki skopiowałem z innego konta i nie zwróciłem uwagi 😕 Dzięki już poprawiam.

10 godzin temu, qorder napisał:

500 milionów = 0,5B?

To zależy od skali jaką posługuje się dany kraj. W krajach ze skalą krótką jeden bilion to 1 000 000 000 gdzie w skali długiej jeden bilion to 1 000 000 000 000.

• Lubię to 2

30 minut temu, Cruzzer napisał:

To zależy od skali jaką posługuje się dany kraj. W krajach ze skalą krótką jeden bilion to 1 000 000 000 gdzie w skali długiej jeden bilion to 1 000 000 000 000.

To wszystko wyjaśnia bo wzorowałem się Angielskim rynkiem i nie zwróciłem uwagi ze w polszy jest inna liczba zer 😕

2 godziny temu, JokQerS napisał:

To wszystko wyjaśnia bo wzorowałem się Angielskim rynkiem i nie zwróciłem uwagi ze w polszy jest inna liczba zer 😕

Żyjemy w Polszy więc chyba lepiej wzorowac sie naszym 😛

Bo pozniej takie Janusze jak ja będą sie czepiać xD

Edytowano przez qorder

@LennyLennox

Oczywiście wszystko dalej aktualne zapraszam priv!

Konto jest nowe używane tylko 2 razy! Raz do pierwszego modowania i drugi raz też! Nie ma i nigdy nie było banowane!

Edytowano przez JokQerS

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez spooks
      Witam. Otóż posiadam steamową wersje gta v. Chciałam dzisiaj pograć sobie na singlu , gra sie wczytuje po czym Social club każe mi sie zalogować, lecz zalogować sie nie moge bo "konto jest juz przypisane ".
      Miał ktoś tak ? wie ktoś jak to naprawić ? Byłabym wdzięczna. 

• Przez FilipeekTeam
      Chętni piszą kom 👍

• Przez miskowicz
      Szukam ludzi do luźnej gry do napadów itd, wracam po dłuższej przerwie i widzę, że wiele się zmieniło.
      mam 65lvl, 22 lata, gram na PC
      Liczę na wiek 18+, komunikacja TS/DSC
      Kto chętny to zapraszać ;D   https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/miskowicz3

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.