Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, że gdy gram sobie pobiegam chwilę po chwili gra freezuje i po jakimś czasie łapie Crasha. Mam windows 10 Direct 12 intel core i3 8100 gtx 1050 ti gaming x 4gb 8 gb ram ddr4, więc chyba sprzęt jest dobry. Ustawienia mam wysokie i nawet ten pasek, który pokazuje ile mamy użytego gb ramu w karcie nawet nie jest w połowie. Może wiecie jak mi pomóc z góry mówię, na starym kompie nie było problemów; robiłem reinstall i nic nie dał. 

Edit W dodatku taki błąd wyskoczył teraz blad.png.ab77345dc03f353d972cb2df8d580c12.png

Edytowane przez Skoczix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.6b1d6774957038bb64242052c6a0025e.png

Co teraz?

No i błąd z przed chwili :

 Nazwa aplikacji powodującej błąd: GTA5.exe, wersja: 1.0.1365.1, sygnatura czasowa: 0x5aa93cc0
Nazwa modułu powodującego błąd: GTA5.exe, wersja: 1.0.1365.1, sygnatura czasowa: 0x5aa93cc0
Kod wyjątku: 0xc0000005
Przesunięcie błędu: 0x0000000001562270
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x2b38
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d416b4ccf345aa
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: D:\GTAV\GTA5.exe
Ścieżka modułu powodującego błąd: D:\GTAV\GTA5.exe
Identyfikator raportu: 867b183e-f60f-4c7b-aa62-9d89bcfb56aa
Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: 
Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd: 

Edytowane przez Skoczix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już wiem PPM na ten komputer-właściwości-zaawansowane ustawienia systemu-w polu wydajność ustawienia-przejść do zakładki zaawansowane-w pamięć wirtualna zmień.

Tylko na, który dysk i ile? mam dwa

DYSK C : Jest to dysk SSD i jest tam zainstalowany system.

DYSK D : Wszystkie gry i inne pierdoły (w tym GTA V) 

Jaki rozmiar początkowy i rozmiar maksymalny wszystko w MB?

@Cruzzer

Edytowane przez Skoczix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Skoczix napisał:

Na który dysk

Tam gdzie system czy gta? 

@Cruzzer

system

Jak nie pomoże to sprawdź przez menadżer zadań co pobiera tyle ramu. Spróbuj też zrobić skan używając MalwareBytes może masz jakiegoś gościa na komputerze. Jeśli dalej nie przyniesie żadnego efektu to proponuje format... poświęcisz na to 20 minut a problem na pewno się rozwiąże.

  • Dzięki 1

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum