Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem dotyczący GTA online otoz kiedy uruchamiam gre przez Play GTA wszystko wlacza mi się w trybie offline i mogę grac fabulke , ale kiedy wlaczam wszystko przez launchera i gra mi się aktualizuje to mam blad cytuje : Gra gta nie jest zainstalowana na tym systemie … jakies propozycje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdź z fabuły na online tak jak radzi @Recon ale zakładam, że wyskoczy jakiś błąd związany z SC. Kliknij PPM na ten launcher następnie właściwości i w polu element docelowy daj na końcu spacje, dopisz -verify i zastosuj. Po tym uruchom launcher powinien on sam odszukać grę. Jeśli się nie uda to usuń GTA całkowicie i zainstaluj jeszcze raz.

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy daje ONLINE bedac w fabule wyskakuje mi okienko social club i w nim jest napisane ze : serwery rockstar maja teraz problem sproboj ponownie cos w ten design , probuje jeszcze raz pobrać aktualizacje 

Po raz kolejny blad który brzmi : Przepraszamy gra GTAv nie jest zainstalowana na tym systemie . zainstaluj ja jeszcze raz i spróbuj ponownie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, YoiimBo napisał:

kiedy daje ONLINE bedac w fabule wyskakuje mi okienko social club i w nim jest napisane ze : serwery rockstar maja teraz problem sproboj ponownie cos w ten design , probuje jeszcze raz pobrać aktualizacje 

a jeśli mają problem z serwerem to tak będzie taki komunikat wtedy kliknij kontynuj i jeśli serwer nie załapie online będziesz offline na fabule i jeszcze raz przejdź 

czasami mają problemy z serwerami dziś tak było wieczorem , ale z fabuły na online i poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą, Recon napisał:

otwórz lokalizację pliku tak to wygląda na win 10 w własciwościach

Próbuje mu wytłumaczyć aby zweryfikował pliki gry ale jest uparty. 

3 minuty temu, YoiimBo napisał:

tylko dziwi mnie fakt ze aktuwalizacja nie chce się zainstalować i wyskakuje mi komunikat ze gra nie jest zainstalowana 

Utwórz skrót do launchera, który wywala ci błąd i dopisz to co ci kazałem po czym uruchom ten skrót...

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, YoiimBo napisał:

tylko dziwi mnie fakt ze aktuwalizacja nie chce się zainstalować i wyskakuje mi komunikat ze gra nie jest zainstalowana 

jeśli chcesz poświęcić czas to odinstaluj grę całkowicie i uruchom ponownie pc i usuń pozostałości w folderze docelowym, gdzie była zainstalowana gra. Możesz użyć tego programu do całkowitej deinstalacji wraz z zapisami w rejestrze revo unistaller. 

Czy ponowna instalacja rozwiąże Twój problem nie wiem , ale warto próbować.

i co możesz grać już 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Recon napisał:

jeśli chcesz poświęcić czas to odinstaluj grę całkowicie i uruchom ponownie pc i usuń pozostałości w folderze docelowym, gdzie była zainstalowana gra. Możesz użyć tego programu do całkowitej deinstalacji wraz z zapisami w rejestrze revo unistaller. 

Czy ponowna instalacja rozwiąże Twój problem nie wiem , ale warto próbować.

i co możesz grać już 

weryfikuje aktualnie pliki dam znac co i jak PO wszystkim 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ogólnie mam problem bo odpalam GTA 5 na Xboxie 360 (wiem trch stare) i fabuła mi działa ale jak chce włączyć online to pisze że moje konto nie ma takich uprawnień a mam połączonego Xboxa pod ruter 

Edytowane przez Mateusz_2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum