Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Jak sprawdzić czy dostałem bana


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Skoczix napisał:

ile trwają bany

Pierwszy 30 dni, drugi jest na stałe.

19 minut temu, Skoczix napisał:

jak sprawdzić czy takowego nie dostałem

Dostając bana dostajesz również powiadomienie na maila o takowym. Oprócz tego usuwane są wszystkie twoje postacie oraz postępy z nimi związane, więc raczej byś to zauważył.

Edytowane przez NikoHuskie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bany to: Pierwszy na 30 dni + usunięcie postaci (Kasa z sharków zostaje) Drugi to permanentny. Bany nie podlegają dyskusji.

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj użyłem nie mod menu tylko hm no właśnie Job Hoppera ze skryptem, który automatycznie klika nam F9 co 109 sekund( co 109 dostaje 100000$) wyjąłem tak parę milionów i po jakim czasie w takim przypadku mogę być pewny, że nie dostane bana? 

10 godzin temu, Cruzzer napisał:

trafisz na jakiś update, który buguje tunablesy i traktuje sprzedanie auta jako exploit

W sensie na update cheata czy czego? Sam nie pamiętam jakie było to mod menu, ale chyba już jest DD, więc mogę spróbować (nie grałem parę miesięcy) sprzedać auto i nic się nie stanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Skoczix napisał:

Job Hopper

Z tego co słyszałem raczej nie jest bannable.

2 godziny temu, Skoczix napisał:

W sensie na update cheata czy czego?

GTA Online. Parę miesięcy temu była afera i bana dostawały zupełnie randomowe osoby.

2 godziny temu, Skoczix napisał:

sprzedać auto i nic się nie stanie? 

Nic się nie stanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Skoczix napisał:

W sensie na update cheata czy czego? Sam nie pamiętam jakie było to mod menu, ale chyba już jest DD, więc mogę spróbować (nie grałem parę miesięcy) sprzedać auto i nic się nie stanie? 

Po aktualizacji z Hotringami był błąd w skryptach GTA. Gra traktowała sprzedaż auta jako exploit i tagował gracza jako modera banując go bo dwóch godzinach. Aktualnie jest to już naprawione.

  • Lubię to 2

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Jak sprawdzić czy dostałem bana

To super poużywam jeszcze trochę, ale raczej preferuje grę fair play z wyjątkiem gta ?.

Takie ostatnie pytanie po jakim czasie mogę być pewien, że nic się nie stanie gdy użyje tego Job Hoppera ze skryptem na automatyczne klikanie przycisku F9 żeby dostać kasę? Z menu już wiem - 

14 godzin temu, Cruzzer napisał:

Jak po dwóch godzinach od odpalenia menu cię nie wykryli to nic ci nie zrobią w późniejszym czasie jeśli nie będziesz używał

A jak jest z tym cheatem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Skoczix napisał:

A jak jest z tym cheatem? 

Tak samo. Jeśli cheat jest wykrywalny to twoje konto zostaje oflagowane zaraz po jego użyciu i po kilku godzinach dostajesz bana. Jeśli na drugi dzień dalej nie będziesz mieć zablokowanego konta to nic ci już nie zrobią. Mogą co najwyżej usunąć ci pieniądze dodane za jego pomocą ale to raczej rzadkość.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 8.07.2018 o 22:08, Skoczix napisał:

Mam pytanie ile trwają bany i jak sprawdzić czy takowego nie dostałem? Sytuacja wygląda tak- Respiłem kasę i wydałem nie grałem parę miesięcy i nie było chyba żadnego powiadomienia o banie. 

Własnie mam pytanie bo usunąłem jakis launcher ktory z d*py sie pojawil. Czy moge dostać za to bana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum