Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Długie ładowanie online- fabuła ładuje się krótko


Rekomendowane odpowiedzi

 @Cruzzer  tu ma rację tak to wygląda.

Ale jak po 5 min nie wczyta to zamykasz grę i z menadżera zamykasz wszystkie usługi dla tej gry. 

Ponowny start powinien być szybki, ale nie taki znowu za szybki bo muszą Ci przedstawić prawie wszystkie wiadomości i ciekawostki.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
13 godzin temu, YesLife27 napisał:

Jeżeli chcesz żeby ci się krócej wczytywało to jedynym rozwiązaniem jest szybszy dysk (jak masz HDD to na SSD flasha). Internetu nie ciągnie. Ewentualnie jeżeli masz mniej niż 8gb ramu to też może być problem.

Nie prawda. Dysk SSD nie jest tu rozwiązaniem.  Jeśli w początkowej fazie wczytywania Rockstar nie wrzuca nowinek to od 30s do nawet 5min potrafi wczytywać Najlepiej jak już to przerwać proces wczytywania i dać na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, YesLife27 napisał:

Czasami jest to wina Rockstara. Wczoraj GTA ładowało mi sie 20 min, podczas gdy zazwyczaj jest to 5 min. Myślicie, że zmiana czasu mogła w czymś przeszkodzić, czy raczej losowo?

Jeśli nie załaduje się do 5min to nie ma potrzeby czekać dalej. Przerywamy proces i wyłączamy launchera teraz ponowne załadowanie powinno być szybsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Recon napisał:

Jeśli nie załaduje się do 5min to nie ma potrzeby czekać dalej. Przerywamy proces i wyłączamy launchera teraz ponowne załadowanie powinno być szybsze. 

Załadowało mi się po tych 20 min¯\(°_o)/¯ Nie wiem na ile jest to możliwe, ale powinni poprawić wydajność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Dnia 9.07.2018 o 16:57, Skoczix napisał:

Czy to normalne, że Online wczytuje mi się ~10 minut na dość dobrym komputerze, a fabuła nawet nie ładuje się minuty? Jak to naprawić żeby było "normalne" ładowanie Online?

Mam ten sam problem na laptopie z gtx 960m wczoraj kupiłem gta 5 i zrobiłem prolog a gdy wchodze na online nawet ni nie załadowało!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum