Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć kilka dni temu kupiłem sobie biuro. Wszystko śmigało zarobiłem 2.5 mln grałem sobie z bananem na twarzy, aż do wczoraj... Gra za 33 paczki (zbierane około 2,5 godziny!!!) zaproponowała mi 500 000$, jest to śmieszna cena ponieważ ostatnim razem otrzymałem tyle samo za sprzedaż 16 paczek. WTF... postanowiłem sprzedać 7 z nich (taka była najniższa oferta o boże... 90 000$) licząc że bug zniknie... nie zniknął. Zmiana sesji, reset kompa a co za tym idzie GTA też nic. Błagam pomóżcie bo obawiam się o utracenie tak dochodowego żródła.  PS. Zmiana ceny nastąpiła nagle wszystko pasowała cena za te 33 paczki wynosiła około 1mln gdy przeszedłem do sesji kumpla by pomógł mi to opchnąć wchodze do magazynu i zawał, o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

ale chyba nie dwukrotna za te 33 paczki cena przed bugiem wynosiła 900 000-1 000 000 a teraz 450 000 aż tak? bo teraz to te paczki aż mało się opłacają.... Poza tym zmiana nastąpiła około 21 (pamiętam bo przerwa w półfinale mundialu była xD) i to nagle, nie było też informacji o premiach/promocjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kubyslaf napisał:

bug

To nie bug, po prostu skończyła się podwójna premia na paczki, która była w poprzednim tygodniu.

1 godzinę temu, kubyslaf napisał:

chyba nie dwukrotna

Dwukrotna właśnie

1 godzinę temu, kubyslaf napisał:

nie było też informacji o premiach/promocjach

Zapraszam do cotygodniowego cyklu o najnowszych aktualizacjach, który zamieszcza @BombowyKiller.

Tutaj możesz znaleźć aktualnie obowiązujące premie:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum