Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.


Ave

Rekomendowane odpowiedzi

39m0Os6.png.9241000ddcce0af9576a612a4459b691.png

Hej, jak widać po tytule szukam ludzi do ekipy, tak samo aktywnych jak i tych niedzielnych. Ekipa pierwotnie miała zostać zrobiona pod klimat gangu motocyklowego lecz jedyne co po tym zostało to logo choć niewielka grupa członków dalej podtrzymuje ten klimat, w tym i ja. Oczywiście twój styl kreowania postaci jest czysto dowolny więc jeśli ci to odpowiada to zapraszamy do nas. Ekipa posiada już swoich członków, nie świeci pustkami lecz ciągle szukamy nowych osób do ekipy by było nas coraz więcej. Nie robimy masówki tylko zbieramy jak największą ilość aktywnych graczy. Pomagamy także osobą które dopiero zaczynają grać w GTA.

Link do Ekipy na SocialClub: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/ls_blood_angels_mc

Link do Ekipy na gtaforum.pl: 

Szukamy graczy tylko i wyłącznie na PC. Nie szukamy osób które mają zamiar grać na kilka ekip oraz które dojdą tylko na krótki okres czasu by np. zarobić na napadach i po wszystkim odejść.

 

Link do Discordhttps://discord.gg/AuR8p3j (dołączajcie tylko jeśli jesteście pewni że chcecie być w ekipie).

Edytowane przez Ave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Ekipa szuka nowych członków
  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Dopiero niedawno zacząłem przygodę z gta online Ale chciałbym dołączyć do waszej ekipy i się pożyczyć co nie co pomoc wam w rozkręcenie ekipy. Jestem wieloletnim fanem gta. Grałem w gta od gta 2 jak tylko wyszła. Zaproszenie wysłałem. Liczę na pozytywne rozpatrzenie. Pozdrawiam.

Social club: Crampmeen

Wiek :24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Namo zmienił(a) tytuł na LS Blood Angels MC
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum