Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Foll

pecet Namo dostaje bana na głównym koncie po ponad 2 latach gry na haxach

Rekomendowany post

Dobrze że dzisiaj na Nullify nie latałem. I równie dobrze że @NikoHuskie nie kupił Nullifów.

• Lubię to 4

przed chwilą, Foll napisał:

Dobrze życzysz koledze.

Niby czemu? Napisałem dobrze że ich nie kupił, bo konta by już nie miał.

• Lubię to 3
  • Haha 1

przed chwilą, chmielu_psx napisał:

Niby czemu? Napisałem dobrze że ich nie kupił, bo konta by już nie miał.

Wiesz że to nie był sarkazm?

• Lubię to 2

363579707_DesktopScreenshot2018_08.01-18_51_26_50.png.0d180771e764483d0e3500f93ce6ee2d.png 

przed chwilą, Vesti_ napisał:

Nullify

Normalne. 

• Lubię to 1

2 minuty temu, Vesti_ napisał:

na razie nieliczni bana dostali

W tym i ja.

• Lubię to 2

1 minutę temu, NikoHuskie napisał:

Łączymy się w bólu

bana dostałeś?

• Lubię to 1

1 minutę temu, NikoHuskie napisał:

Nie, miałem na myśli, że ci współczuję

aaaa ok, Dzięki.

• Lubię to 1

Namo, gówniak z multi kontami przyszedł do komentarzy ?

Edytowano przez Foll
  • Lubię to 2

363579707_DesktopScreenshot2018_08.01-18_51_26_50.png.0d180771e764483d0e3500f93ce6ee2d.png 

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Facebook

• Podobna zawartość

• Przez Maniek
      Uwaga! Attention! Achtung! Bнимание!
      Ekipa The Expendables Corps poszukuje nowych osób do swojej ekipy!
      Nieważne czy dopiero rozpoczynasz swoją kryminalna karierę w GTAO, czy jesteś doświadczonym graczem.
      Nieważne czy grasz codziennie, czy tylko kilka razy w miesiącu.
      DOŁĄCZ W NASZE SZEREGI!
      Oferujemy:
      - rozbudowany serwer Discord,
      - zloty, listy gier i eventy tematyczne,
      - pomoc i porady doświadczonych graczy,
      - wspólne sprzedaże, napady i misje,
      - przyjazną atmosferę, bez chamstwa i buractwa.
      Poszukujemy graczy, którzy:
      - mają ukończone 18 lat,
      - potrafią zachować się jak przystało na dorosłych ludzi,
      - mają dystans do siebie i gry oraz poczucie humoru,
      - NIE glitchują i NIE moddują.
      Jeżeli chcesz dołączyć do naszej paczki, napisz śmiało do nas prywatną wiadomość podając swój nick Social Club, a my pokierujemy Cię na nasz Discord.    
      Do usłyszenia i zobaczenia w grze.

• Przez Kolman
      Jak w temacie wchodzę w fabułę która ładuje się z 3min a online 20min ładowałem i wyłączyłem bo mi się odechciało czekać.
      Problemu wcześniej takiego nie było mam, dysk SSD więc gra ładowała się ok 1,5min a online max 5min.
      Priorytet ustawiłem na wysoki i zwiększyłem pamięć wirtualną do 16gb. 
      Ramu mam 6gb.
    • Przez Moralny
      Witam przychodzę do was z niemałym problem , który bardzo mnie zaczyna denerwować .
      Otóż normalnie włączam Gta , wchodzę w tryb fabularny i już w ładowaniu grę wywala na pulpit bez żadnego komunikatu  .
      Nie wiem co zrobić , jestem pewien , że jest to spowodowane tym , że grzebałem coś w user Music bo próbowałem dodać muzykę .
      Od tamtego momentu się wszystko zaczęło  .
      Proszę o szybką odpowiedź .
      Z góry dzięki . 
    • Przez GrubaLama
      Witam,
      Od kilku dni zmagam się z problemem dotyczącym ładowania gry. Po włączeniu trybu fabularnego, podczas ekranu ładowania gra nagle się wyłącza i następuje powrót do Social Clubu (przez który włączam GTA). Jednak nie jest to zwykły crash gry, ponieważ nie pokazuje mi się napis ,,gta niespodziewanie przestało działać" i możliwość włączenia trybu awaryjnego. Próbowałem najprostszych sposobów, np. ponowne uruchomienie komputera, włączenie gry przez administratora jednak żaden z nich nie pomaga. Proszę więc o napisanie, jak to naprawić lub ewentualnie przesłanie poradnika do naprawy tego błędu.
    • Przez Malwinowicz
      Witam! Mam pytanie, a mianowicie, czy gta online jest bardziej wymagające sprzętowo od trybu fabularnego, bo w offline mam 70-105 fps w środku Los Santos na wysokich ustawieniach z MSAA x2 i AF x16, a w tej samej lokacji w online 45-65. Jest to ogromna różnica, ale nie wiem czym jest spowodowana. Zaobserwowałem, że im mniej graczy w sesji, tym fps większy, ale jest to różnica rzędu 5-10. Tak już jest, czy to jakiś błąd.
      Komputer
      procesor intel core i3-8100 3.60 Ghz
      Karta graficzna GTX 1060 6 gb+ włączyłem OC
      płyta główna gigabyte z370 HD3
      8gb RAM 2400mhz
  • Tagi

• Kto przegląda

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum