Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, przez jakiś czas nie grałem w gta 5. (Około tydzień) Dziś chciałem sobie zagrać, ale zostałem automatycznie wylogowany z Social Club. Z racji, że zapomniałem emaila szybko obczaiłem sobie na którym mam wiadomości od Rockstara, znalazłem mój email, ale hasło zapomniałem. Próbowałem resetować hasło - nic nie przychodzi na email, ani folder spam, ani nic. Próbuję się zalogować piszę, że kombinacja nazwy użytkownika/emaila jest niepoprawna, a jest poprawna. Wbiłem na stronę social club z drugiego konta a moje konto dalej jest, nie zostało usunięte, ani nic... Nazwa dalej ta sama, a piszę że jest zła. O co chodzi? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie tak, ale nie wiem czemu nie wchodzi ? I jeszcze pytanie, myślisz lub myślicie, jeżeli ktoś jeszcze chce mi pomóc, czy ss z gry i e-maily od rockstara to wystarczające dowody?  Jeszcze mam taki dowód, że nazwa konta pochodzi od mojego nazwiska i czy wysłać zdjęcie np. dowodu, żeby uwierzyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Tak jak namo ci napisał pisz od razu do supportu https://support.rockstargames.com/hc/pl/requests/new  mi też kiedyś ukradli konto i nie wiem jak, zobacz na allegro ile sprzedają kont bardzo tanio z dostępem do GTA 5, większość tych kont są kradzione i z czasem blokowane. Może jakiegoś wirusa złapałeś co wykradł ci hasło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam grałem sobie dziś normalnie po czym musiałem pilnie wyjechać i wyłączyłem komputer wracam próbuje się zalogować do social club wpisuje email i hasło i nagle wyskakuje mi że wylogowano mnie bo moje zgłoszenie uwierzytelniające jest nieaktualne zaloguj się ponownie aby kontynuować Korzystanie z Rockstar Game Launcher i nie wiem co teraz zrobić pomoże ktoś byłbym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 8.11.2019 o 16:31, Gregg84 napisał:

mam problem, straciłem apke uwierzytelniającą i nie mogę się zalogować, co zrobić? pobrałem nową ale muszę ją jakoś "powiązać z kontem" tylko jak, skoro nie mogę się nawet zalogować

u mnie tak samo, co robić? Na nr support dzwonie i słyszę tylko nagraną wiadomość przez 12 min i rozłącza... Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Mam problem bo mam gta na epicu i gdy chce wejść pokazuje mi ze nie jestem zalogowany na social Club i każe wyjść z gry a jak wchodze na social Club jest tam inny email czyli moje konto zostało skradzione a email zmieniony i czy jest jakiś sposób odzyskania tego proszę o pomoc 

Edytowane przez Mollu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Czesc zapomnialem emaila i chyba hasla juz wszytskiego probowalem i napisalem do supporta ale dlugo nie odpisuja wie ktos ile oni mniej wiecej odpisuja ? Boje sie ze nie odzyskam bo nie ma za duzo dowodow a nowego konta nie moge bo jest juz powiazane z tamtym na epicu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum