Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Serwer GTA Roleplay gtarp.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 22.07.2018 o 16:13, BartekBokser napisał:

Wzór podania na Whitelist

Imię:patryk

Wiek:10

Nazwa na Discordzie: Bruce LLE

Link do Steam:

Co wiesz o RP? Co to jest, na czym polega?: 

Doświadczenie w RP: doświaczenie mam małe bo widziałem tylko na strimach  a

Kilka słów od siebie: mam na imię Patryk mam 10 lat interesuje się RP interesuje sie autami i chciałbym dość do serwer RP 

 

Imię i nazwisko postaci: (Nie może być polskie)Bruce LLe

Wiek postaci: 20

Historia postaci: (min. 150 słów)Bruce LLe został wykopany z domu dostał trochce pieniędzy przeprowadził się do miasta a w mieśćie znalazł prace policianta

Twój pomysł na grę/postać: (min. 50 słów)zostanie policjantem i bogaczem

Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci: (min. 100 słów)znalzienie przyjaciół i pomóc w komisariacie

 

Podania proszę kierować pod - [email protected] 

 

Tytułem - Zielona Karta Imigranta 

 

 

Regulamin Ogólny servera gtarp.pl

Zasady panujące podczas rozgrywki
 

1. Używanie operatorów 
 

Rozgrywke opisuje się przez operatory /me oraz /do.
 

/me - opisywanie twoich dokonań 
a) /me robi kawe
b) /me sprawdza stan poszkodowanego
c) /me skuwa zakładnika
d) /me bierze kamień i rzuca w kolesia
e) /me przeszukuje podejrzanego
/do - opisywanie faktów dokonanych 
a)/do kawa została zrobiona
b) /do co widzi?    W odpowiedzi drugiego gracza np.   /do złamana noga i krwawienie z głowy
c) /do zakładnik został skuty
d) /do czy kamień trafił w kolesia?   W odpowiedzi  drugiego gracza np.   /do trafił, dostał w głowe co spowodowało krwawienie
e) /do co znajduje?    W odpowiedzi drugiego gracza  np. /do nielegalna broń, 10 konopii, portfel, telefon i jedzenie

 

Na operatorze /do nie wolno kłamać. Trzeba opisywać świat jakim jest.
2. Powergaming

 

Nie wolno na graczu wymuszać akcji nie dając mu możliwości reakcji.
a) /me bierze kamień i rzuca w głowe co skutkuje utratą przytomności
b) /me odpina pas kierowcy i wyrzuca go z samochodu
c) /me uderza kolesia i łamie mu nos.

 

Poprawne odegranie
 

a) /me bierze kamień, celuje w głowe i rzuca /do czy trafia i do czego dochodzi?
b) /me próbuje odpiąć pas kierowcy /do czy mu się to udaje?
c) /me uderza kolesia w twarz /do do czego doszło?
3. Metagaming

 

Nie wolno wykorzystywać informacji OOC (Informacji poza rozgrywką) 
 

a) Ktoś Cię porywa a ty mówisz koledze na teamspeaku gdzie się znajdujesz i prosisz o ratunek
b) Dowiadujesz się na teamspeaku, że ktoś zrobił napad na bank po czym w grze informujesz o tym zdarzeniu policje.
c) Jako policjant dowiadujesz się z live youtubera o tym gdzie się ukrywa po czym udajesz się tam na patrol.
4. Fail RP

 

Jest to najczęściej łamany punkt regulaminu przez graczy. Odchodzenie od realizmu rozgrywki.
 

a) Ściga Cię policja. Jedziesz samochodem 300km/h po czym uderzasz w drzewo i następnie wysiadasz i uciekasz pieszo nie odgrywając ran w wypadku.
b) Wyrzucasz telefon po czym zaraz go ponownie używasz. Odzyskujesz go w momencie kiedy da Ci go znajomy albo ponownie go zakupisz w sklepie.
c) Jestes skuty przez policję, ale błąd skryptu Cię rozkuwa i zaczynasz bić policjanta.
d) Przestępca celuje do Ciebie z broni palnej a ty nie wykonujesz jego poleceń (brak poszanowania życia swojej postaci) 
e) Policjant przeszukuje Cię i na operatorze /do nie opisujesz nielegalnych przedmiotów które posiadasz. Nie ma też możliwości ich ukrycia.
f) Korzystanie z telefonu w momencie kiedy jestes skuty albo kiedy Ci go odebrano.
5. Random deathmatch (RDM) i Vehicle deathmatch (VDM)

 

Zakazuje się strzelania do graczy oraz przejeżdzania ich samochodem bez powodu. 
 

6. BW (Brutalne Pobicie)
Jeżeli twoja postać została pobita lub postrzelona do utraty HP to nie pamięta ona nic co wydarzyło się w ciągu ostatnich 20 minut. Wykorzystywanie informacji z tego czasu wiąże się ze złamaniem zasady w trzecim punkcie regulaminu rozgrywki.

 

7. Stream Sniping
Nie wolno oglądać transmisji innych graczy na serwisach streamingowych podczas swojej rozgrywki.

 

8. Wychodzenie z postaci
Zakazuje się wychodzenie z postaci podczas rozgrywki IC.
a) Wykorzystujesz chat głosowy do prywatnych rozmów poza grą.
b) Podchodzisz do innej postaci i mówisz jej przez chat głosowy, że ma lagi.
c) Mówisz do kogoś po imieniu lub nicku 

 

9. Wychodzenie z serwera
Zakazuje się wychodzenia z serwera w czasie kiedy jesteś aresztowany albo jesteś zakładnikiem. Można to zrobić tylko wtedy kiedy nie jest odgrywana żadna akcja z twoim udziałem.

 

10. Crash podczas gry.
Jeżeli podczas odgrywania akcji wyjdziesz z serwera nie ze swojej winy to jesteś zobowiązany do jak najszybszego powrotu i kontunuowania całej akcji.  Jeżeli nie jesteś w stanie tego zrobić to należy o tym poinformować na discordzie w zakładce " nazwa zakładki "

 

11. Wyciąganie broni długiej.
Wyciąganie cięższych broni wymaga odegrania. 
a) /me Wyciąga M4 z bagażnika
b) /me Wyciąga AK-47 z torby (Jeśli gracz posiada torbe)
c) /me Wyciąga Shotguna ze zbrojowni 

12. Celebrity Name
Zakazuje używania się słynnych imion i nazwisk podczas tworzenia swojej postaci.
13. Ubiór postaci
Nie wolno używać niewidzialnych ubrań które znajdują się w kreatorze postaci.

 

Klawisze podstawowe na server gtarp.pl Alpha 0.2

F1 - Telefon

F2 - Menu ekwipunku

F3 - Menu animacji 

F5 - Ogólne (beta) daj Id, Nr Telefony, Otwórz bagażnik maskę pojazdu   

F10 - Pokaż ukryj Salda Konta Postaci 

Shift + H - Zmiana poziomu głośności mowy

P - Mapa

K - Zapinanie, odpinanie pasów bezpieczeństwa 

H - Światła Pojazd

F - Wsiądz wysiądź pojazd

- Otwieranie zamykanie pojazdu Należącego do Właściciela 

E - Klakson

Strzałka do góry - Lista graczy

X - Podnieś ręce do góry

X - Zakończ animację (jeśli wybrałeś animację z listy pod F3) 

CTRL - Kucanie

B - Wskaż palcem
N - Mówienie pod przyciskiem (jeśli nie masz tej możliwości sprawdź  Ustawienia  - Rozmowa Głosowa 

Komendy

/ooc - czat podstawowy Ogólny

/twt - Tweet szukanie wzywanie pomocy 

/dnt - Dark Net 

Nowa Aktualizacja 24.07.2018

Dodany nowy pojazd tajnej policji, oraz mieszkania do kupienia 

skodagggg.jpg

lokale.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Bruce napisał:
Dnia 22.07.2018 o 16:13, BartekBokser napisał:

Wzór podania na Whitelist

Imię:patryk

Wiek:10

Nazwa na Discordzie: Bruce LLE

Link do Steam:

Co wiesz o RP? Co to jest, na czym polega?: 

Doświadczenie w RP: doświaczenie mam małe bo widziałem tylko na strimach  a

Kilka słów od siebie: mam na imię Patryk mam 10 lat interesuje się RP interesuje sie autami i chciałbym dość do serwer RP 

 

Imię i nazwisko postaci: (Nie może być polskie)Bruce LLe

Wiek postaci: 20

Historia postaci: (min. 150 słów)Bruce LLe został wykopany z domu dostał trochce pieniędzy przeprowadził się do miasta a w mieśćie znalazł prace policianta

Twój pomysł na grę/postać: (min. 50 słów)zostanie policjantem i bogaczem

Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci: (min. 100 słów)znalzienie przyjaciół i pomóc w komisariacie

 

Podania proszę kierować pod - [email protected] 

 

Tytułem - Zielona Karta Imigranta 

 

 

Regulamin Ogólny servera gtarp.pl

Zasady panujące podczas rozgrywki
 

1. Używanie operatorów 
 

Rozgrywke opisuje się przez operatory /me oraz /do.
 

/me - opisywanie twoich dokonań 
a) /me robi kawe
b) /me sprawdza stan poszkodowanego
c) /me skuwa zakładnika
d) /me bierze kamień i rzuca w kolesia
e) /me przeszukuje podejrzanego
/do - opisywanie faktów dokonanych 
a)/do kawa została zrobiona
b) /do co widzi?    W odpowiedzi drugiego gracza np.   /do złamana noga i krwawienie z głowy
c) /do zakładnik został skuty
d) /do czy kamień trafił w kolesia?   W odpowiedzi  drugiego gracza np.   /do trafił, dostał w głowe co spowodowało krwawienie
e) /do co znajduje?    W odpowiedzi drugiego gracza  np. /do nielegalna broń, 10 konopii, portfel, telefon i jedzenie

 

Na operatorze /do nie wolno kłamać. Trzeba opisywać świat jakim jest.
2. Powergaming

 

Nie wolno na graczu wymuszać akcji nie dając mu możliwości reakcji.
a) /me bierze kamień i rzuca w głowe co skutkuje utratą przytomności
b) /me odpina pas kierowcy i wyrzuca go z samochodu
c) /me uderza kolesia i łamie mu nos.

 

Poprawne odegranie
 

a) /me bierze kamień, celuje w głowe i rzuca /do czy trafia i do czego dochodzi?
b) /me próbuje odpiąć pas kierowcy /do czy mu się to udaje?
c) /me uderza kolesia w twarz /do do czego doszło?
3. Metagaming

 

Nie wolno wykorzystywać informacji OOC (Informacji poza rozgrywką) 
 

a) Ktoś Cię porywa a ty mówisz koledze na teamspeaku gdzie się znajdujesz i prosisz o ratunek
b) Dowiadujesz się na teamspeaku, że ktoś zrobił napad na bank po czym w grze informujesz o tym zdarzeniu policje.
c) Jako policjant dowiadujesz się z live youtubera o tym gdzie się ukrywa po czym udajesz się tam na patrol.
4. Fail RP

 

Jest to najczęściej łamany punkt regulaminu przez graczy. Odchodzenie od realizmu rozgrywki.
 

a) Ściga Cię policja. Jedziesz samochodem 300km/h po czym uderzasz w drzewo i następnie wysiadasz i uciekasz pieszo nie odgrywając ran w wypadku.
b) Wyrzucasz telefon po czym zaraz go ponownie używasz. Odzyskujesz go w momencie kiedy da Ci go znajomy albo ponownie go zakupisz w sklepie.
c) Jestes skuty przez policję, ale błąd skryptu Cię rozkuwa i zaczynasz bić policjanta.
d) Przestępca celuje do Ciebie z broni palnej a ty nie wykonujesz jego poleceń (brak poszanowania życia swojej postaci) 
e) Policjant przeszukuje Cię i na operatorze /do nie opisujesz nielegalnych przedmiotów które posiadasz. Nie ma też możliwości ich ukrycia.
f) Korzystanie z telefonu w momencie kiedy jestes skuty albo kiedy Ci go odebrano.
5. Random deathmatch (RDM) i Vehicle deathmatch (VDM)

 

Zakazuje się strzelania do graczy oraz przejeżdzania ich samochodem bez powodu. 
 

6. BW (Brutalne Pobicie)
Jeżeli twoja postać została pobita lub postrzelona do utraty HP to nie pamięta ona nic co wydarzyło się w ciągu ostatnich 20 minut. Wykorzystywanie informacji z tego czasu wiąże się ze złamaniem zasady w trzecim punkcie regulaminu rozgrywki.

 

7. Stream Sniping
Nie wolno oglądać transmisji innych graczy na serwisach streamingowych podczas swojej rozgrywki.

 

8. Wychodzenie z postaci
Zakazuje się wychodzenie z postaci podczas rozgrywki IC.
a) Wykorzystujesz chat głosowy do prywatnych rozmów poza grą.
b) Podchodzisz do innej postaci i mówisz jej przez chat głosowy, że ma lagi.
c) Mówisz do kogoś po imieniu lub nicku 

 

9. Wychodzenie z serwera
Zakazuje się wychodzenia z serwera w czasie kiedy jesteś aresztowany albo jesteś zakładnikiem. Można to zrobić tylko wtedy kiedy nie jest odgrywana żadna akcja z twoim udziałem.

 

10. Crash podczas gry.
Jeżeli podczas odgrywania akcji wyjdziesz z serwera nie ze swojej winy to jesteś zobowiązany do jak najszybszego powrotu i kontunuowania całej akcji.  Jeżeli nie jesteś w stanie tego zrobić to należy o tym poinformować na discordzie w zakładce " nazwa zakładki "

 

11. Wyciąganie broni długiej.
Wyciąganie cięższych broni wymaga odegrania. 
a) /me Wyciąga M4 z bagażnika
b) /me Wyciąga AK-47 z torby (Jeśli gracz posiada torbe)
c) /me Wyciąga Shotguna ze zbrojowni 

12. Celebrity Name
Zakazuje używania się słynnych imion i nazwisk podczas tworzenia swojej postaci.
13. Ubiór postaci
Nie wolno używać niewidzialnych ubrań które znajdują się w kreatorze postaci.

 

Klawisze podstawowe na server gtarp.pl Alpha 0.2

F1 - Telefon

F2 - Menu ekwipunku

F3 - Menu animacji 

F5 - Ogólne (beta) daj Id, Nr Telefony, Otwórz bagażnik maskę pojazdu   

F10 - Pokaż ukryj Salda Konta Postaci 

Shift + H - Zmiana poziomu głośności mowy

P - Mapa

K - Zapinanie, odpinanie pasów bezpieczeństwa 

H - Światła Pojazd

F - Wsiądz wysiądź pojazd

- Otwieranie zamykanie pojazdu Należącego do Właściciela 

E - Klakson

Strzałka do góry - Lista graczy

X - Podnieś ręce do góry

X - Zakończ animację (jeśli wybrałeś animację z listy pod F3) 

CTRL - Kucanie

B - Wskaż palcem
N - Mówienie pod przyciskiem (jeśli nie masz tej możliwości sprawdź  Ustawienia  - Rozmowa Głosowa 

Komendy

/ooc - czat podstawowy Ogólny

/twt - Tweet szukanie wzywanie pomocy 

/dnt - Dark Net 

Nowa Aktualizacja 24.07.2018

Dodany nowy pojazd tajnej policji, oraz mieszkania do kupienia 

skodagggg.jpg

lokale.jpg

Nie tu cymbale.

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chciałbym się dostać na serwer lat 15 grałem na 4 serwerach rp zna mi i do  dość dobrze ogarniam sprawę Kuroko jest słabej postury. Ma czarne i rozczochrane włosy. Jego oczy są niebieskie, a wyraz twarzy niezmiennie spokojny. Ma dość bladą skórę. A swoim małym zwrostem zastępuje sprytem i prędkością Kuroko ma dość prostą osobowość. Jest bardzo pracowity i zawsze stawia sprawy zespołu ponad własne. Jest małomówny i niezauważalny, co dobrze współpracuje z Missdirection. Gdy się denerwuje jego aura zmienia się drastycznie budząc w każdym strach. Kiedy Kuroko się denerwuje, atmosfera robi się bardzo ciężka. Wtedy trudno go pokonać przez ogromnego ducha walki. Kuroko często zwraca uwagę innym, że powinni być bardziej delikatny dla kobiet. Ogólnie rzecz biorąc jest on bardzo spokojną i racjonalną osobą, ale czasami trochę głupkowatą. Naciąga sobie kurtkę na głowę przez co ludzie zauważają go i zaczynają się śmiać. Są chwile, gdzie wykorzystuje swoje zdolności do ucieczki. Choć początkowo jest chłodny dla innych, to z czasem staje się weselszy i bardziej otwarty. Ma słabość do słodkich zwierząt, takich jak psy czy kotki. Potrafi również udawać głosy innych i nie jest on metamorfagiem, ale jest w tym jeden minus podczas udawania może dostać atak kaszlu, a po nim już przez cały dzień nie może mówić.Zawsze poda pomocna dłoń choćby nie wiadomo jagby biedny i tak pomoże.

opis moje postaći 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kacper123 napisał:

witam chciałbym się dostać na serwer lat 15 grałem na 4 serwerach rp zna mi i do  dość dobrze ogarniam sprawę Kuroko jest słabej postury. Ma czarne i rozczochrane włosy. Jego oczy są niebieskie, a wyraz twarzy niezmiennie spokojny. Ma dość bladą skórę. A swoim małym zwrostem zastępuje sprytem i prędkością Kuroko ma dość prostą osobowość. Jest bardzo pracowity i zawsze stawia sprawy zespołu ponad własne. Jest małomówny i niezauważalny, co dobrze współpracuje z Missdirection. Gdy się denerwuje jego aura zmienia się drastycznie budząc w każdym strach. Kiedy Kuroko się denerwuje, atmosfera robi się bardzo ciężka. Wtedy trudno go pokonać przez ogromnego ducha walki. Kuroko często zwraca uwagę innym, że powinni być bardziej delikatny dla kobiet. Ogólnie rzecz biorąc jest on bardzo spokojną i racjonalną osobą, ale czasami trochę głupkowatą. Naciąga sobie kurtkę na głowę przez co ludzie zauważają go i zaczynają się śmiać. Są chwile, gdzie wykorzystuje swoje zdolności do ucieczki. Choć początkowo jest chłodny dla innych, to z czasem staje się weselszy i bardziej otwarty. Ma słabość do słodkich zwierząt, takich jak psy czy kotki. Potrafi również udawać głosy innych i nie jest on metamorfagiem, ale jest w tym jeden minus podczas udawania może dostać atak kaszlu, a po nim już przez cały dzień nie może mówić.Zawsze poda pomocna dłoń choćby nie wiadomo jagby biedny i tak pomoże.

opis moje postaći 

Nie tu i źle dzbanie.

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, kacper123 napisał:

witam chciałbym się dostać na serwer lat 15 grałem na 4 serwerach rp zna mi i do  dość dobrze ogarniam sprawę Kuroko jest słabej postury. Ma czarne i rozczochrane włosy. Jego oczy są niebieskie, a wyraz twarzy niezmiennie spokojny. Ma dość bladą skórę. A swoim małym zwrostem zastępuje sprytem i prędkością Kuroko ma dość prostą osobowość. Jest bardzo pracowity i zawsze stawia sprawy zespołu ponad własne. Jest małomówny i niezauważalny, co dobrze współpracuje z Missdirection. Gdy się denerwuje jego aura zmienia się drastycznie budząc w każdym strach. Kiedy Kuroko się denerwuje, atmosfera robi się bardzo ciężka. Wtedy trudno go pokonać przez ogromnego ducha walki. Kuroko często zwraca uwagę innym, że powinni być bardziej delikatny dla kobiet. Ogólnie rzecz biorąc jest on bardzo spokojną i racjonalną osobą, ale czasami trochę głupkowatą. Naciąga sobie kurtkę na głowę przez co ludzie zauważają go i zaczynają się śmiać. Są chwile, gdzie wykorzystuje swoje zdolności do ucieczki. Choć początkowo jest chłodny dla innych, to z czasem staje się weselszy i bardziej otwarty. Ma słabość do słodkich zwierząt, takich jak psy czy kotki. Potrafi również udawać głosy innych i nie jest on metamorfagiem, ale jest w tym jeden minus podczas udawania może dostać atak kaszlu, a po nim już przez cały dzień nie może mówić.Zawsze poda pomocna dłoń choćby nie wiadomo jagby biedny i tak pomoże.

opis moje postaći 

Widać ze to wklejasz z jakiegoś źródła. Nawet opis postaci potrafisz komuś zajebać i masz czelność to tu wklejać. Brawo ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Kacper

Wiek:15

Nazwa na Discordzie: kacper123

 

Link do Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198850368899/    

Co wiesz o RP? Co to jest, na czym polega?: rp to odgrywanie prawdziwego życia i wczuwanie się w postać 

Doświadczenie w RP: grałem na  1 serwerze z wl i 2 bez                          Kilka słów od siebie: gram od premiery w gta 5 online jestem wysportowany  i lubię grać w rp                                          Imię i nazwisko postaci Kuroko Beccket                                                                                             Wiek postaci: 20                                           Historia postaciKuroko jest słabej postury. Ma czarne i rozczochrane włosy. Jego oczy są niebieskie, a wyraz twarzy niezmiennie spokojny. Ma dość bladą skórę. A swoim małym zwrostem zastępuje sprytem i prędkością Kuroko ma dość prostą osobowość. Jest bardzo pracowity i zawsze stawia sprawy zespołu ponad własne. Jest małomówny i niezauważalny, co dobrze współpracuje z Missdirection. Gdy się denerwuje jego aura zmienia się drastycznie budząc w każdym strach. Kiedy Kuroko się denerwuje, atmosfera robi się bardzo ciężka. Wtedy trudno go pokonać przez ogromnego ducha walki. Kuroko często zwraca uwagę innym, że powinni być bardziej delikatny dla kobiet. Ogólnie rzecz biorąc jest on bardzo spokojną i racjonalną osobą, ale czasami trochę głupkowatą. Naciąga sobie kurtkę na głowę przez co ludzie zauważają go i zaczynają się śmiać. Są chwile, gdzie wykorzystuje swoje zdolności do ucieczki. Choć początkowo jest chłodny dla innych, to z czasem staje się weselszy i bardziej otwarty. Ma słabość do słodkich zwierząt, takich jak psy czy kotki. Potrafi również udawać głosy innych i nie jest on metamorfagiem, ale jest w tym jeden minus podczas udawania może dostać atak kaszlu, a po nim już przez cały dzień nie może mówić.Zawsze poda pomocna dłoń choćby nie wiadomo jagby biedny i tak pomoże.                             Twój pomysł na grę/postać bardzo by chciał zostać sprzedawcom w sklepie ale sprawy się skomplikowały i musi zostać drwalem który chce zarabiać na życie uczciwie i nie chce mieć problemu z prawę i z niczym iny bardzo chętnie pomaga ludzią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Konrad

Wiek: 13 

Nazwa na Discordzie: ĦŎƇ ÉŽĔ#7961

Link do Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198443493739/

Co wiesz o RP? Co to jest, na czym polega?: Rp jest to wcielanie się w daną postać oraz odgrywanie nią różnych akcji typu wypadku,aresztu itp.

Doświadczenie w RP: Mam doświadczenia nawet dobre, oglądałem dużo i to naprawdę dużo stream ów z których naprawdę dużo się dowiedziałem o RolePlay myślę że gdy bym dostał się na wyspe to na 79% nie zrobił bym Fail Rp

Kilka słów od siebie: Co mogę dodać od siebie, hmm w sumie to nic, jeśli chodzi o mnie, to mam nawet dobry mikrofon oraz nie mam piszczącego głosu 

 

Imię i nazwisko postaci: Marko Juano

Wiek postaci: 16

Historia postaci: Więc Marko pochodzi on z Francji jednak zamieszkuje on USA już od 3 lat więc dobrze mówi w lokalnym języku. Jest on jasnym człowiekiem nie jest czarny. (Wiadomo o co chodzi) Marko chciał kiedyś zostać policjantem ale był za młody na policjanta i został Gangsterem ale co się potem działo z zostaniem kryminalistą nie wiadomo co potoczy się dalej z Gangsterką Marko Juano. Jest on bardzo kreatywny oraz ma dużo pomysłów, jeśli chodzi o niego to jest on bardzo spokojnym cywilem, woli się nie ujawniać całej wyspie, woli działać w ukryciu przed innymi gangsterami oraz nie lubi się kłócić, tak jak wspomniałem wcześniej jest on spokojny więc raczej nie zdarza mu się przeklinać. Lubi adrenalinę oraz unika spotkań w ciasnych uliczkach,ponieważ 

 

Twój pomysł na grę/postać: Marko był by gangsterem.Miał on by swój własny lokal który kupił za lokalne 2,5miln$ i miał on swoich ludzi którzy by nie odwalali amatorki na napadach, to na pewno był by jego taki cel żeby właśnie jego ludzie nie odwalali amatorki tylko byli profesjonalistami.Marko był by bardzo kreatywną postacią która na każdy napad przygotowywała się kilkanaście razy, może i jest młody ale kreatywny

 

Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci: Chciał bym rozegrać moją postacią gangstera który by miał swój lokal koło myjni w Sandy Shores i np. obstawiać tam teren przed policją na przykład na napadzie. Moja postać wyróżniała by się tym że  ludzi którzy do niej pyskowali albo coś ją obrazili szedł by z nimi na solówki i ich wyjaśniał, jego celem był by jakiś szybki samochód który łatwo gubi ogon.

  • Umrzyj 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą, 404euro napisał:

Imię: Konrad

Wiek: 13 

Nazwa na Discordzie: ĦŎƇ ÉŽĔ#7961

Link do Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198443493739/

Co wiesz o RP? Co to jest, na czym polega?: Rp jest to wcielanie się w daną postać oraz odgrywanie nią różnych akcji typu wypadku,aresztu itp.

Doświadczenie w RP: Mam doświadczenia nawet dobre, oglądałem dużo i to naprawdę dużo stream ów z których naprawdę dużo się dowiedziałem o RolePlay myślę że gdy bym dostał się na wyspe to na 79% nie zrobił bym Fail Rp

Kilka słów od siebie: Co mogę dodać od siebie, hmm w sumie to nic, jeśli chodzi o mnie, to mam nawet dobry mikrofon oraz nie mam piszczącego głosu 

 

Imię i nazwisko postaci: Marko Juano

Wiek postaci: 16

Historia postaci: Więc Marko pochodzi on z Francji jednak zamieszkuje on USA już od 3 lat więc dobrze mówi w lokalnym języku. Jest on jasnym człowiekiem nie jest czarny. (Wiadomo o co chodzi) Marko chciał kiedyś zostać policjantem ale był za młody na policjanta i został Gangsterem ale co się potem działo z zostaniem kryminalistą nie wiadomo co potoczy się dalej z Gangsterką Marko Juano. Jest on bardzo kreatywny oraz ma dużo pomysłów, jeśli chodzi o niego to jest on bardzo spokojnym cywilem, woli się nie ujawniać całej wyspie, woli działać w ukryciu przed innymi gangsterami oraz nie lubi się kłócić, tak jak wspomniałem wcześniej jest on spokojny więc raczej nie zdarza mu się przeklinać. Lubi adrenalinę oraz unika spotkań w ciasnych uliczkach,ponieważ 

 

Twój pomysł na grę/postać: Marko był by gangsterem.Miał on by swój własny lokal który kupił za lokalne 2,5miln$ i miał on swoich ludzi którzy by nie odwalali amatorki na napadach, to na pewno był by jego taki cel żeby właśnie jego ludzie nie odwalali amatorki tylko byli profesjonalistami.Marko był by bardzo kreatywną postacią która na każdy napad przygotowywała się kilkanaście razy, może i jest młody ale kreatywny

 

Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci: Chciał bym rozegrać moją postacią gangstera który by miał swój lokal koło myjni w Sandy Shores i np. obstawiać tam teren przed policją na przykład na napadzie. Moja postać wyróżniała by się tym że  ludzi którzy do niej pyskowali albo coś ją obrazili szedł by z nimi na solówki i ich wyjaśniał, jego celem był by jakiś szybki samochód który łatwo gubi ogon.

Nie tu dzbanie. Trudno przeczytać ten opis?

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, 404euro napisał:

ale co się potem działo z zostaniem kryminalistą nie wiadomo co potoczy się dalej

Dobrze, że szkoła się zaczyna za 5 dni. Powiedz pani od polskiego, żeby nauczyła was, jak składać zdania.

Cytat

nie zdarza mu się przeklinać

Bo mamusia usłyszy i będzie kara na komputer?

Cytat

którzy by nie odwalali amatorki na napadach (...) był by jego taki cel żeby właśnie jego ludzie nie odwalali amatorki

Nie wiem już nawet, jak to kuriozum skomentować.

Edytowane przez hfast
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@everyone niedługo otwarcie serwera z WL !! A dokładnie 22.09 !! Dostańcie sie na WL juz przed otwarciem !! I zapraszamy tez na discorda gdzie beda odbywać sie rozmowy jeżeli wasze podanie przejdzie !! (Na discordzie sa wszelkie informacje jak dostac sie na WL) https://discord.gg/3HrPBMy 

otwarcie_oficjalne.jpg

  • Umrzyj 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BartekBokser napisał:

@everyone niedługo otwarcie serwera z WL !! A dokładnie 22.09 !! Dostańcie sie na WL juz przed otwarciem !! I zapraszamy tez na discorda gdzie beda odbywać sie rozmowy jeżeli wasze podanie przejdzie !! (Na discordzie sa wszelkie informacje jak dostac sie na WL) https://discord.gg/3HrPBMy 

otwarcie_oficjalne.jpg

Nie żebym narzekał ale na screenie w jednej linijce na końcu zostawiona jest litera „w”. Jest to błąd i powinna zostać przeniesiona do nowej linijki. ?

  • Lubię to 1
  • Umrzyj 1

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo promował(a) i podpiął/eła ten temat
  • Namo odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum