Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio chciałem sobie pograć w GTA V na singlu z script hook'iem. Popatrzyłem na youtube jak to się instaluje zrobiłem wszystko tak samo jak na filmie ale modyfikacja nie działała,więc ją wyrzuciłem z plików gry. Gdy chciałem wejść do online wyskakuje mi powiadomienie że mam zmodyfikowaną wersję GTA. Odinstalowałem grę i zainstalowałem ją od nowa ale to nic nie dało powiadomienie wyskakuje dalej. Wie ktoś może jak to naprawić ? GTA mam na steamie.

Edytowane przez Kindeer1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

19 godzin temu, Kindeer1337 napisał:

a jak to zrobić ?

Jeśli nie masz wiedzy to lepiej nie grzeb w rejestrze bo rozwalisz.

Polecam ten programik Revo Uninistaller i rada jeśli już coś odinstalujemy to niech program sprawdzi pozostałości śmieci i tam tłustym drukiem będziemy mieli pliki do usunięcia to usuwamy je i zobaczysz swój rejestr w drzewie i gdzie są te śmieci też zaznaczamy to wszystko i usuwamy tam jest tryb bezpieczny, 

Ponownie uruchomiamy komputer .

Teraz jeśli już masz odinstalowany ten program to tylko możesz przeskanować i usunąć zbędne pliki , ale pewnie po deinstalacji coś jeszcze i tak zostało , a to dlatego , że deinstalatory nie usuwają wszystkiego.

Jeśli będziesz w tym programie to wchodzisz w narzędzia i na usuwanie zbędnych plików i poczekasz , aż ci program wyświetli wszystko co da się usunąć i usuwasz to jest bezpieczne.

tu masz link do strony programu.

Kliknij po program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum