Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Najlepszy polski serwer RP na fivem?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...

Polecam DCalifornia.pl Wystarczy że w przeglądarce serwerów wpiszesz DCalifornia i już będziesz wiedział co to za serwerek :)
Będę szczery...
Wymaga kilku poprawek ale... Admini non stop nad tym pracują organizują eventy i są dla graczy a nie jak to gdzie indziej potrafi mieć miejsce gracze są dla administracji... 
Tutaj ważne jest byś był kreatywny i cierpliwy wiele rzeczy działa tak by oszustom nie szło za prosto gra jest też trudniejsza i wymaga szacunku dla tego co zdobywamy dzięki czemu mamy większą satysfakcje ale i jest na wyspie mniej ludzi może z powodu właśnie trudniejszego poziomu ?
Jest kilka ciekawych rzeczy których na innych wyspach nie widziałem ale to już trzeba samemu zobaczyć :)
Serwer jest stabilny i dobrze zarządzany wiadomo są admini mniej tolerancyjni i Ci bardziej ale żaden z nich nie ma większych praw od zwykłych graczy a nawet bym powiedział że mają bardziej przechlapane bo jako twarz serwera za błędy płacą dużo bardziej i tego byłem nawet świadkiem...
WhiteLista jest planowana jak serwer będzie zapełniony i będzie posiadał znaczne zainteresowanie dodatkowo z czym byście nie poszli do administracji to ona z chęcią pomaga... 
Administrator który zajmuję się skryptami itp też nie każe czekać tylko jak sytuacja tego wymaga pojawia się i działa w temacie... 
Gorzej sprawa ma się jeśli chodzi o tworzenie organizacji tutaj trzeba wykazać się cierpliwością z uwagi na fakt że administrator który tworzy skrypty itp ma pełno pracy i przy serwerze i w życiu prywatnym więc wiadomo czasem trzeba poczekać 2 - 3 dni żeby wszystko ładnie działało... 
Jeżeli szukasz ambitnej gry na jakimś poziomie i gry która nie robi z Ciebie debila i wymusza kreatywność to jak najbardziej polecam.
Sam grałem wcześniej na innym zaludnionym serwerze "HotLife" który ma patologiczną administracje która wymaga RP a sama chyba z RP nie wiele ma wspólnego dodatkowo na HotLife administracja gra legitnie w gangach itp więc nie ździwcie się jak gospodarka gry będzie non stop naruszana bo oczywiście o ile fakt że admini tez ludzie i mają prawo grać jestem wstanie zrozumieć to już faktu że administracja wspiera się komendami już jest dla mnie dziwny... Tutaj na DCaliforni tego nie spotkałem wielu z was może pomyśleć że coś z tej reklamy mam i owszem mam satysfakcje że wspieram serwer godny uwagi bo zaufajcie mi jestem na nim takim samym graczem jakimi będziecie Wy choć kto wie może któryś z was zasili szeregi supportu w przyszłości ja jednak z uwagi na swój wiek oczekuje zwykłej normalnej i ciekawej rozgrywki więc jeśli uda mi się was zachęcić do gry to zyskam to że na serwerze będzie barwniejsza zabawa a co wam szkodzi prawda ? Wejść możecie sprawdzić również może was też ta wyspa oczaruje tak samo jak mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tylko Casa-RP.pl! ? zapraszam serdecznie

tutaj możesz zobaczyć listę zmian jakie wprowadziliśmy w ostatnim miesiącu, to na pewno daje obraz jak serwer sie rozwija: https://casa-rp.pl/2019/02/11/podsumowanie-aktualizacji-z-poczatku-roku/

Jest też temat na forum tam dowiesz się nieco więcej: 

CASA-RP.PL - najlepszy serwer RP tworzony przez graczy
DISCORD lub DISCORD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

?BlazeRP? [WL OFF] Nowy Wymiar | Narkotyki?? | Szybkie fury? | GangiKarteleMafie? | Gale MMA Nocne wyscigi??️ | Legalne Prace?| LSPD?‍♂️ EMS?‍⚕️ LSC?‍? | Wlasne siedziby? discord.ggJJpurHz?
https://www.trackyserver.com/server/blazerp-wl-off-nowy-wymiar-narkotyki-szybkie-fury-gangikartelemafie-gale-mma-nocne-wyscigi-legalne-prace-lspd-ems-lsc-wlasne-siedziby-discord-ggm5nhe-210718

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jako reprezentant servera MiastoRP pragnę zaprosić Cię na naszą wyspę. Jest ona zrobiona pomysłowo oraz w sposób kreatywny.
Na wyspie posiadamy:
?Wyszkoloną kadrę LSPD oraz EMS?
?Nasza mafia budzi postrach na wyspie?
⛰Wysoki poziom RP⛰
?Wiele prac ( nawet butelki możesz zbierać ? )?
?Wiele customowych aut?
?‍♂️Nasi policjanci noszą nowe mundurki?‍♂️
?Zaawansowane skrypty?
?Wiele modyfikacji mapy?
?Możliwość podróżowania pociągiem?
?Ściąganie ubrań?
Mógłbym jeszcze długo pisać, ale nie chcę, abyś wiedział wszystko ?
Sam wejdź na naszego
Discorda: https://discord.gg/CW6Xq9k
START JUŻ NIEDŁUGO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

 Witam wszystkich czytaczy! Może słyszeliście kiedyś o serwerze CaliforniaRP, jeśli tak to chciałbym was poinformować o reaktywacji serwera pod nową nazwą!  Projekt California jest to odświeżona wersja serwera CaliforniaRP z czasów początku tego roku. Wraz z całym naszym zespołem staramy się aby wszystko na serwerze było dopięte na ostatni guzik i było zrobione perfekcyjnie! Wszelkie spadki FPS'ów oraz lagi chcemy ograniczyć do zera i jak najlepiej zoptymalizować nasz serwer, aby każdemu grało się lepiej. Nasz serwer jest skierowany do osób powyżej 16 roku życia lecz obecnie White List będzie wyłączony do końca fazy otwartych beta testów. Po zamknięciu beta testów podania na WL będzie można składać za pomocą panelu znajdującego się na naszej stronie nad którą obecnie pracujemy. Na naszej wyspie staramy się utrzymać ekonomię na poziomie medium z lekką domieszką poziomu hard, żeby było trudniej zdobywać pieniądze. U nas masz również szansę na zostanie kimkolwiek chcesz, możesz dołączyć do istniejącej już frakcji lub założyć własną organizację lub firmę. A cała rozgrywka będzie rozgrywać się w Los Santos oraz okolicznych miejscowościach.

Discord : discord.gg/XQBCt4e Strona : dostępna wkrótce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Magnolia to świeżo stworzony projekt serwera RP, którym zajmują się doświadczeni gracze. Sam serwer wyróżnia się przyjemnym dla oka interfejsem, podejściem do graczy oraz optymalizacją. W 100% stawiamy na przyjemność z rozgrywki, więc niektórych rozwiązań, które możesz spotkać na innych serwerach, tutaj nie zobaczysz i na odwrót. Staramy się każdego dnia udoskonalać dla Was serwer.

Każdy na serwerze otrzymuje od nas kredyt zaufania, który możecie zachować bądź stracić. Jeśli potrzebujecie czegokolwiek, aby fajnie i przyjemnie wykonać akcję RP i nam przedstawicie pomysł, to macie jak w banku, że otrzymacie co chcecie.
My jako administracja serwera jesteśmy dla Waszej dyspozycji praktycznie cały czas, więc każdy z Was śmiało może do nas napisać w każdej sprawie.

https://discord.gg/hcFAPyJ

Edytowane przez slowbill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 2.08.2018 o 17:15, FoiXed napisał:

WItam, kilka dni temu zacząłem grać na serwerach rp bez white-list I uznałem że może bym poszedł na jakiś dobry serwer z white-list.  

Czy moglibyście mi polecić jakieś dobre I całkiem rozbudowane serwery  rp na FiveM?

Dnia 2.08.2018 o 17:15, FoiXed napisał:

WItam, kilka dni temu zacząłem grać na serwerach rp bez white-list I uznałem że może bym poszedł na jakiś dobry serwer z white-list.  

Czy moglibyście mi polecić jakieś dobre I całkiem rozbudowane serwery  rp na FiveM?

Cześć!
W naszym skromnym 10 osobowym gronie narodził się pomysł, stworzenie własnego serwera RP, na którym będzie to, czego każdemu z nas brakowało od samego początku przygody z FiveM. Stworzyliśmy serwer RolePlay nazwie CREW. Na chwilę obecną serwer jest w fazie beta, lecz Discord jest gotowy na przyjęcie wielu osób szukających ciekawych wrażeń i wysokiego poziomu RP.

Na tą chwilę możemy Wam zaoferować:

? Otwartą rekrutację na wysokie rangi w LSPD, SAMS, LSCM,

? Administrację 18+ zawsze chętną do pomocy,

⚫ Genialną optymalizację, 32 sloty a docelowo 128,

? KAŻDA propozycja zostanie szybko rozpatrzona.

? Osoby promujące naszą wyspę (streamrzy, youtuberzy) otrzymają specjalne wyróżnienie w postaci rangi, złotego biletu itd.

? Na naszym serwerze możesz utworzyć swój własny biznes lub organizuję przestępczą 

Psst pierwsze 3 organizacje przestępcze dostaną broń długą i prezencik ?

? Każde podanie zostanie rozpatrzone w ciągu 48 godzin.

Zespół CREW pozdrawia i zaprasza do dołączenia!

Discord-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Panie i panowie chciałbym wszcząć dyskusję na temat (według was) najlepszych serwerów RP w FiveM'ie. 

Przykład :

Jaki serwer?

czym się różni od innych?

dlaczego go polecasz?

Ma white listę czy nie?

Jaki jest stosunek służb w grze (Policja, Pogotowie Ratunkowe itp) do gracza?

Jakie posiada zarobki (małe, średnie, duże)

jaki jest stosunek zarobków do cen rzeczy? (aut, broni, itp)

czy jest stosowany na nim system głodu i pragnienia?

jaka panuje na nim atmosfera stosunek graczy, adminów itp do nowych graczy?

Na końcu możesz dopisać coś co mogłem pominąć a robi dobre wrażenie na serwerze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Najlepszy serwer RP w FiveM'ie
  • 1 miesiąc temu...

Siema ludziska Witam was serdecznie chciałbym was zaprosić na projekt o nazwie CZEMPION RP link do DC poniżej

https://discord.gg/w8ynpwB

Możemy wam zaoferować rekrutacja do LSPD , EMS , LSCM a także super iventy dużo imprez iventowych skrypt na napady domów , "prostytutka na zamówienie" ?( i dużo innych fajnych ciekawych)

Bazujemy nad gangami ulicznymi i jedną mafią która będzie sprowadzać bronie długie

Wszystko o otwarciu niebawem na DC zachęcamy do zdania szybkiej WL głosowej i w trybie Beta przez tydzień sprawdzać błędy na które napotkacie a również propozycje co byście chcieli mieć

OCZYWIŚCIE SERWER WL ON +16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum