Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dnia 13.08.2018 o 19:06, szybex napisał:

nie pomogło usunąłem cały folder z dokumentów pobrało na nowo ale po zrestartowaniu gry nadal to dziadostwo chce pobierać jakieś 945mb..

Wyłącz program antywirusowy na czas aktualizacji i potem zobacz.

Może być , że potrzebujesz zaktualizować program antywirusowy i on ci blokuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, szybex napisał:

problem w tym że nie mam żadnego antywira x) tylko ten windowsowski, wyłączyłem wszystko odpaliłem pobrało pograłem 10 minut wyszedłem i jak znowu chciałem odpalić to zaś pobiera to samo... już nie wiem co mam robić

Masz na pulpicie ikonę GTAV to otwórz ją PPM i wejdź w właściwości tam masz ścieżkę elementu docelowego postaw kursor za ścieżką i daj spację i wklej to  to wklej to co ci dam  -verify -noChunkedDownload 

odpal grę ,  zaczekaj niech się zaktualizuje ok 15 min i po wszystkim zagraj 

potem usuń ten skrót i graj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2018 o 20:51, szybex napisał:

zweryfikowało, ściągnęło pograłem troche wyłączyłem skasowałem to co powpisywałem i... dupa.. dalej ściąga

A jak masz z tym dopiskiem to jest dobrze rozumiem.  To zostaw z tym dopiskiem i graj , ale za każdym uruchomieniem będzie wpierw weryfikacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, szybex napisał:

nie nie nie jak mam z tym dopiskiem to non stop weryfikuje i pobiera więc.. no... już kurwicy dostaje

zobacz u siebie w panelu sterowania windows defender czy on jest uruchomiony bo może on ci to blokuje , a i w zasobniku menadżera zadań daj priorytet dla gta5 na wysoki

i o to chodzi , żeby weryfikował spójność , a potem się uruchamia i grasz. z tym, że ten dopisek się usuwa po wyłączeniu gry i się już uruchamia normalnie bez tego dopisku.

napisz mi czy to jest po zainstalowaniu od nowa gry i te 945MB jako aktualizacja, która się mieli  bo coś u ciebie ją blokuje.

czy to jest już zainstalowana gra pełna wersja i aktualizuje się czy przed tym 945MB coś było już pobrane jakiś pacz jeśli tak to ile ważył w GB?

opisz jak możesz dokładniej od początku co od czego się zaczęło bo ja tu albo wybiegam przed ciebie albo nie wiem 

a jak nie chcesz to  napisz do suportu niech ci pomogą opisz dokładnie co masz i zrób zrzut który im też możesz dołączyć, ale wątpię bo ja sam doszedłem bez ich pomocy o którą prosiłem ich i potem im to dałem do wiadomości 

jest program u ciebie co ci blokuje jak nie masz antywirusa to będzie to zapora windowsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zrobiłem wszystko jak napisałeś i nic nie pomogło... nie wiem nawet co to jest za plik.

A od początku. Więc kupiłem nowego laptopa poinstalowałem wszystkie sterowniki nic nie pominąłem, no i zainstalowałem GTA z sieci (rockstar, bo nie mam wersji steam) i od tamtej pory już za sobą mam baaaaardzo dużo prób naprawy tego dziadostwa ale i tak nic nie pomaga, żebym tylko wiedział co to jest za plik... teraz robie jeszcze inny myk... stworze nowe konto na systemie i tam pobiore i zainstaluje na C:// jeżeli sie uda to stamtąd po prostu przeniose na D:// zobaczymy czy to coś da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, szybex napisał:

zrobiłem wszystko jak napisałeś i nic nie pomogło... nie wiem nawet co to jest za plik.

A od początku. Więc kupiłem nowego laptopa poinstalowałem wszystkie sterowniki nic nie pominąłem, no i zainstalowałem GTA z sieci (rockstar, bo nie mam wersji steam) i od tamtej pory już za sobą mam baaaaardzo dużo prób naprawy tego dziadostwa ale i tak nic nie pomaga, żebym tylko wiedział co to jest za plik... teraz robie jeszcze inny myk... stworze nowe konto na systemie i tam pobiore i zainstaluje na C:// jeżeli sie uda to stamtąd po prostu przeniose na D:// zobaczymy czy to coś da

tu wcześniej był wstawiony link do suportu odpowiada twojemu problemowi 

więc zobacz > https://support.rockstargames.com/hc/en-us/community/posts/115008766388-800MB-update-downloaded-every-time-I-launch-te-game-PC-

tu odpowiedź z suportu wyczyścić pamięć podręczną i pobrać aktualizację powinno rozwiązać problem i tem komuś to akurat pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2018 o 08:44, Recon napisał:

tu wcześniej był wstawiony link do suportu odpowiada twojemu problemowi 

więc zobacz > https://support.rockstargames.com/hc/en-us/community/posts/115008766388-800MB-update-downloaded-every-time-I-launch-te-game-PC-

tu odpowiedź z suportu wyczyścić pamięć podręczną i pobrać aktualizację powinno rozwiązać problem i tem komuś to akurat pomogło

już ogarnąłem to GTA, nie wiem co sie odjaniepawlało ale zrobiłem drugie konto na kompie pobrałem gre i normalnie zaczęła działać, mimo wszystko dzięki Panowie za pomoc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum