Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Twoje dane zapisu nie mogą zostać wczytane z serwerów chmury Rockstar


Klakier555

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem wczoraj gralem po aktualizacji normalnie a dzisiaj taki komunikat wyskakuje caly czas

Twoje dane zapisow nie moga zostac wczytane z serwerow chmury R. w tej chwili.

Sproruj ponownie pozniej.  Powrot do gta V.

Co oni odwalili?

Edytowane przez Klakier555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

47 minut temu, Klakier555 napisał:

Co oni odwalili

Takie mają serwery.. Poczekaj

Edytowane przez Chmielu_psx

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

Siema, od czasu do czasu gdy próbuję dołączyć do Online wyskakuje mi taki błąd. Jakieś pomysły?

Twoje dane zapisu nie mogą zostać wczytane z serwerów chmury Rockstar w tej chwili. Z góry mowię - restart pc, gta ani steama nic nie daje.

blad g.png

Edytowane przez Bartek679
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2018 o 20:17, DalekiAndrzej napisał:

@Cruzzermam coś wyszukać w tym cmd , czy jak ?

wykonać tą komendę co @Cruzzer ci podał po prostu wpisz i zatwierdź

9 godzin temu, Bartek679 napisał:

Siema, od czasu do czasu gdy próbuję dołączyć do Online wyskakuje mi taki błąd. Jakieś pomysły?

Twoje dane zapisu nie mogą zostać wczytane z serwerów chmury Rockstar w tej chwili. Z góry mowię - restart pc, gta ani steama nic nie daje.

blad g.png

Na steam masz tak jak w launcher Rockstara poszukaj i wykonaj weryfikację plików.

Skoro nie można wczytać z chmury to oznacza , że są problemy z serwerami Rockstar tak to już jest jak 100mil użytkowników chce sie naraz połczyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • Namo zmienił(a) tytuł na Twoje dane zapisu nie mogą zostać wczytane z serwerów chmury Rockstar
  • 3 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

ja mam trochę inaczej , ponieważ mi wyświtetla się to samo ale pod ostatnią linijką pisze mi Aby dowiedzieć się więcej odwiedź stronę www.rockstargames.com/support 
(oczywiście próbowałem tego co tam pisze na stronie ale nie działa ) proszę pomóżcie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum