Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Poszukuje kogoś kto zrobi mi podanie na wl (gotorp)


DeVix

Rekomendowane odpowiedzi

100 Euro za to.

Anon lvl 19 student socjologii, który w ramach uspołecznienia i małych funduszy musiał zamieszkać z jakimś wspólokatorem. Jako że nie masz wielu przyjaciół wybór był dosyć prosty i padł na twojego ziomka z gimnazjum, którego nawet kurwa nie lubisz. Niedojeb i maminsynek w jedynym, czy może być gorzej? Właśnie kurwa tak, studiuje automatyke i programowanie nie potrafiąc zainstalować windowsa.exe, a do tego jest jebanym piwniczakiem, ale nie takim jak my. Dla niego hentaje i chińskie bajki to cipa i chu,j tak przynajmniej raz mówił, jak widziałem jak wkładał penisa w kremówke oglądając przy tym wykład Dr pastolektora. Tak w ogóle to ja oprócz mojej aspołeczności nie mam jakiegoś chujowego życia, nawet mam loche 9/10 co w przypadku mojego ryja 4/10 było jakimś cudem. A wszystko zaczęło się od tego że moja była przyjaciółka chciała ojebać mi gałe (czujdobrzeczlowiek), ale z wyglądu byla podobna do jebanego jurjia owisenki. Nie miała tylko tych czerwonych okularków a szkoda bo zasłaniały by jej ogrzy ryj, ale to historia na inny raz.
Wracając do tematu, to właśnie mój zjebany współlokator zaraził mnie piwniczeniem. Wcześniej na myśl o pastach miałem w głowie włoskie żarcie, albo colgate - tę słynną pastę, ktora pomaga normalnym ludziom utrzymać porządek w ich jamie ustnej, a którą mój pierdolony wspólokator wysmarowywuje sobie ryj i wmawia mi że to pomaga mu na jego trąd, znaczy trądzik, ale to jeden chuj, bo jakbyście zobaczyli jego ryj to odrazu widać, że chuj studiuje jakiś prestiżowy kierunek na agh i jego życie opiera się na ocieraniu się o lochy w autobusach i nauke zmieszaną z codzienną porcją przeglądania past i memmików. Ale jeśli wydaje się wam, że jest zwykłą spierdoliną to się mylicie, do tego ma problem z jakimiś pierdolonymi fałszywymi przebudzeniami wtf.exe. Oj anonki, jaka to jest beka to xkurwad . Pamiętam jak raz koło 1 w nocy leże sobie w łóżeczku i lurkuje jakieś zjebane gierki dla 12latków, w które grają dorośli ludzie i nagle słysze taki kurwa krzyk 6 latki. Dosłownie nie wiem czy słyszeliście kiedyś krzyk małego dziecka, ale skoro czytacie tę paste to chyba macie duże powiązania z dziećmi, począwszy od siebie a skończywszy na Papaju xd. Anyway typ zaczął piszczeć jak mała dziewczynka i to kilkakrotnie. Ja wbijam mu do pokoju a ten mi mówi że się przebudził fałszywie i widział samare morgan xkurwad no typ jest pierdolnięty. Jakim zjebem trzeba być, żeby bać się pierdolonej samary morgan. Ja rozumiem kurwa bracia golec, albo jakiś wspólokator widmo, ale pierdolona samara morgan no xkurwad. No jak widzicie typ jest pizdą. Raz wchodząc do jego pokoju widziałem jak ogląda chinskie bajki i macha bardzo szybko jedną nogą. Chyba nie muszę tłumaczyć wam co wtedy robił. No albo ma jakąś chorobe np. niedojebanie mózgowe, albo dokonuje onanizacji w rytmach bajek z chińskich ramówek. Nie wiem co jest kurwa gorsze. Na dodatek jakby już tego wszystkiego było kurwa mało to uważa się za jednostke ponadprzeciątną i mądrzejszą ode mnie no xkurwad. Wyznaje coś na miare eugeniki hitlera i twierdzi, że nie szanuje zjebów i piwniczaków, tymczasem sam jest pierdolonym zjebem który pastę o ojcu fanatyku wędkarstwa zna na pamięć i gdybym wtedy w nocy gdy Samara morgan go obudziła, a on pisnął tak jak kurwa zbity pies w sylwestra spytał o nią, to by mi ją wyrecytował na jednym tchu. Do tego ma chyba jakieś pedalskie zapędy, bo jak raz przypadkiem dotknąłem go dłonią o pośladek to jego naganiacz wystrzelił w góre niczym biała flaga francuzów w 39'. Po tej całej akcji przychodził do mnie do pokoju z nożem i mówił że słodko śpie albo krzyczał na cały głos BLENDZIOR BLENDZIOR TO CIE CZEKA KURWO POWĄCHAJ. Ja jako przyzwyczajony do takich akcji, bo już jakiś czas mam styczność ze spierdoleniem, nic sobie z tego nie robie, ale jako że kazdy cebulak musi być ubezpieczony to pod poduszką trzymam kilo pomarańczy i go nimi obrzucam. Wtedy zaczyna mu odpierdalać. Biega za nimi jak pies i magazynuje je w swoim pokoju mówiąc na odchodne (z pyskiem pełnym śliny)HAHAA NIE DLA PSA, tak jakby on nie zachowywał się jak jakiś pierdolony kundel. Jebany fanatyk testovirona, jak ja go kurwa nienawidzę. Za tydzień mają przyjechać jego rodzice matka jest we mnie zakochana, a ojciec jest zakochany w swoim synu tzn. moim zjebanym wspólokatorze. Każdy z nas zawsze coś od nich dostaje jak przyjeżdzają. Marcin, bo tak ten zjeb ma na imię dostaję czekolade, ja natomiast soczystego lodzika. Ahhhh, jak ja kocham przyjazdy jego pięknej mamy (btw. Nie wiem jak taka piękna kobieta mogła wypluć takiego zjeba). Jej wizyty kojarzą mi się z lekką bryzą w środku lata, bądź topieniem kurew w kiblu po ich uprzednim wyruchaniu. A, nie wspominałem że wszystko lubie na ostro, począwszy od jedzenia a skończywszy na penetracji pochwy nosem, ale to historia na inny raz. Teraz muszę spierdalać, bo ten debil wrócił ze swojej zjebanej uczelni. 

  • Lubię to 1

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum