Skocz do zawarto┼Ťci

Na tym forum jedyne reklamy jakie wy┼Ťwietlamy to te kieruj─ůce na Money Lobby i Level Up. Wygl─ůdaj─ů one tak, blokowanie ich mo┼╝e utrudni─ç znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, wi─Öc podrzuc─Ö je poni┼╝ej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat wi─Öcej si─Ö nie wy┼Ťwietla┼é wy┼é─ůcz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock┬áw swojej przegl─ůdarce.

Rekomendowany post

Zapraszamy do ekipy!

Nazwa ekipy:  The Dudesons Vibe

Link do Social Cluba: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/the_dudesons_vibe

Charakter ekipy: Wolna rozgrywka, odwalanie na sesjach, lubimy gra─ç na nowych trybach, posiadamy discorda https://discord.gg/234ymeW

Serdecznie zapraszamy!!!

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Utw├│rz konto lub zaloguj si─Ö, aby skomentowa─ç

Musisz by─ç u┼╝ytkownikiem, aby doda─ç komentarz

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Masz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö.

Zaloguj si─Ö

• Podobna zawarto┼Ť─ç

• Przez Kwiecciek
      Kupię konto, jedyne wymaganie, żeby nie było zbanowane (może nawet nie mieć żadnych postaci). Płacę tylko przez PSC. Czekam na poważne oferty w dobrej cenie na pw.
    • Przez Majk21_
      Witam
      Po kr├│tkim graniu gra mi si─Ö wy┼é─ůcza nie wiem czemu, tak po prostu┬ái pojawia si─Ö┬áto co wida─ç┬ána za┼é─ůczniku ( blad gta),┬ásprz─Öt mam odpowiedni CPU mam podkr─Öcone do 4.50 GHz. Prosz─Ö┬áo dopowiedz czy wina le┼╝y po mojej stronie czy nie .
      M├│j Sprz─Öt:
      Operating System Windows 10 Pro 64-bit
      CPU Intel Core i5 4690K @ 3.50GHz Haswell 22nm Technology
      RAM 8,00GB Dual-Channel DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
      Motherboard MSI H97 GAMING 3 (MS-7918) 
      Graphics 23EA63 ([email protected])┬á (MSI) 2047MB NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB (Gigabyte)┬á
      W za┼é─ůcznikach┬áprzesy┼éam moje ustawienia graficzne.
      Pozdrawiam 
      Majk21_ ­čÖé

• Przez kacper1234567895
      Witam. 
      Mam problem z gta online wersja steam.
      Kupi┼éem gr─Ö poniewa┼╝ kiedy┼Ť ju┼╝ mia┼éem na moim pc i chodzi┼éo wszystko stabilnie w 30fps.┬á Tak samo w tym przypadku offline z wy┼é─ůczonym steamem w tle chodzi dobrze lecz gdy chce w┼é─ůczy─ç online gra zaczyna si─Ö tak przycina─ç ┼╝e nie da si─Ö gra─ç. Dodatkowo mam kart─Ö graficzn─ů z pami─Öci─ů 2gb a w ustawieniach grafiki w grze do dyspozycji mam tylko 1GB
      Dodam, ┼╝e komputer ┼Ťwie┼╝o po formacie wi─Öc zero syfu. tylko najpotrzebniejsze programy. antywirus jedynie ten wbudowany w system defender
      Specyfikacja mojego komputera to:
      intel core i3-4000M
      8GB RAM
      AMD Radeon HD 8570M

Wydaje mi si─Ö ┼╝e gra na tym sprz─Öcie na minimalnych chocia┼╝ wymaganiach powinna chodzi─ç p┼éynnie poniewa┼╝ kiedy┼Ť gra┼éem nawet na troch─Ö wy┼╝szych ustawieniach w offline i wszystko chodzi┼éo bez problemu.
      Pozdrawiam :)

• Przez Taborr
      Witam moje gta nie w┼é─ůcza si─Ö po naci┼Ťni─Öciu ikony ┼éaduje si─Ö na social Club a potem nic nie wyskakuje i po 5 min wyskakuje gta niespodziewanie przesta┼éo dzia┼éa─ç pobra┼éem hd low end napewno jest to wina tego moda tylko jak go usun─ů─ç lub naprawi─ç ┼╝eby dzia┼éa┼é pr├│bowa┼éem co┼Ť zdai┼éa─ç ale dopiero zaczynam przygod─Ö z gta wi─Öc nie wiem jak to naprawi─ç z g├│ry dzi─Ökuj─Ö za podpowiedzi┬á

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska spo┼éeczno┼Ť─ç graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy si─Ö pomoc─ů z u┼╝ytkownikami GTA V. Dzi─Öki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdy┼╝ mo┼╝na tutaj znale┼║─ç kompan├│w do wsp├│lnej rozgrywki. Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci rejestruj─ůc si─Ö na forum.

Tw├│rcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Ka┼╝dy kto gra┼é w GTA Online wie, ┼╝e samotne ┼╝ycie na sesjach swobodnych i akcjach to ci─Ö┼╝ki kawa┼éek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomoc─ů i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawia─ç si─Ö na wsp├│ln─ů gr─Ö. Ka┼╝dy za┼éo┼╝yciel ekipy ma mo┼╝liwo┼Ť─ç promowa─ç sw├│j sk┼éad na tym forum aby rekrutowa─ç graczy do swojego sk┼éadu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, ┼╝e zdobycie pieni─Ödzy jest trudne i czasoch┼éonne a nowe zawarto┼Ťci DLC s─ů coraz dro┼╝sze. Z pomoc─ů przychodzi Money Lobby na kt├│rych mo┼╝na zebra─ç GTA$ 100 000 000 uczestnicz─ůc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i wi─Öcej zer na koncie w wirtualnym banku.