Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Brak miejsca w garażu - gdzie jest stary samochód


lookas88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, głupie pytanie, wczoraj kupiłem nowy samochód, ale okazało się że nie mam już miejsca w garażu, więc musiałem usunąć z niego jeden samochód, żeby zwolniło się miejsce dla nowego. No i właśnie popełniłem błąd i zamiast jakiegoś zwykłego samochodu który się pałętał w garażu podmieniłem całkowicie stuningowany Hotring Sabre, którego bardzo często używam. Da się to jakoś odkręcić, np. kupienie kolejnego piętra garażu w biurze spowoduje, że samochód się tam pojawi, albo da się zmieniać samochody w posiadanych już garażach. Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dnia 14.09.2018 o 11:09, lookas88 napisał:

Witam, głupie pytanie, wczoraj kupiłem nowy samochód, ale okazało się że nie mam już miejsca w garażu, więc musiałem usunąć z niego jeden samochód, żeby zwolniło się miejsce dla nowego. No i właśnie popełniłem błąd i zamiast jakiegoś zwykłego samochodu który się pałętał w garażu podmieniłem całkowicie stuningowany Hotring Sabre, którego bardzo często używam. Da się to jakoś odkręcić, np. kupienie kolejnego piętra garażu w biurze spowoduje, że samochód się tam pojawi, albo da się zmieniać samochody w posiadanych już garażach. Dzięki za odpowiedź

Trudna odpowiedź hm może kup jakiś tani garaż na dwa pojazdy, aby sprawdzić. To lepsze niż dodatkowe piętro, które jest droższe. Jak się ma dwa garaże to wygląda to już inaczej wtedy ten pojazd jest tam przenoszony. Może być , że i poszło w straty. Ale ja bym tak zrobił kupił tani garaż na dwa pojazdy i sprawdził, a z czasem się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ja to samo zrobiłem i nie wiedziałem jak to jest mam 2 garaże bukier bazę klub nocny i magazyn pojazdów i nie sprawdziłem tylko magazyn a i jescze myślałem że on będzie w mco ale nie było go tam. I możliwe że straciłem jakieś 2,65 mln za oppresora 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2021 o 15:50, Dariusz4757 napisał:

Ja to samo zrobiłem i nie wiedziałem jak to jest mam 2 garaże bukier bazę klub nocny i magazyn pojazdów i nie sprawdziłem tylko magazyn a i jescze myślałem że on będzie w mco ale nie było go tam. I możliwe że straciłem jakieś 2,65 mln za oppresora 1

Opresora to możesz szukać w klubie motocyklowym, gdyż Rockstar lubi tam wrzucić. 

Natomiast jeśli chcesz przypisać nowy pojazd do pełnego garażu to tracisz ten pojazd , który tam był. Jedynym wyjściem jest napisać do Rocstar i opisać sytuację jesli będą chcieli to przywrócą to zależy na kogo trafisz i jaka będzie twoja skrucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum