Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest to mój pierwszy post na tym forum. Problem jest następujący, gdy włączyłem pewnego razu GTA V chcąc włączyć Scripthooka nacisnąłem klawisz F4 (Mam wersję pudełkową gry). Jednak modyfikacja nie włączyła się (Wcześniej nie małem takiego problemu). Próbówałem aktywować modyfikację poprzez naciskanie innych klawiszy. Niestety bez skutku. Wszystkie trzy potrzebne pliki są wgrane do głównego folderu GTA V. Próbowałem już chyba wszystkiego, od: ponownego pobierania Scripthooka, po ponowną instalację gry. Proszę o informacje co mogę zrobić w takiej sytuacji. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jak była aktualizacja gta a ja mam najnowszy scripthook z officjalnej strony i mi nie działa. mam wersje scripthooka z 24 października 1493 najnowsza a gta 5 nie działa. dziwne bo koleś gra na modach na yt film widać z 14 grudnia a dziś jest 15 to jak to ???? czemu mi nie działa ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, LifeFox007 napisał:

jak była aktualizacja gta a ja mam najnowszy scripthook z officjalnej strony i mi nie działa. mam wersje scripthooka z 24 października 1493 najnowsza a gta 5 nie działa. dziwne bo koleś gra na modach na yt film widać z 14 grudnia a dziś jest 15 to jak to ???? czemu mi nie działa ? 

ScriptHook to nie jedyny hook jaki istnieje do tej gry.

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, LifeFox007 napisał:

to podaj mi jakiś inny hook taki aby działał ze skryptami które grałem na hooku od alexandra 

PS szukałem alternatywy ale nie ma innych hooków jak mówisz 

Trzeba tylko wejść w GTA 5 i przywrócić wcześniejszą wersję gry. Ja tak zrobiłem i mi działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Siemka,

myślę, że nie będzie to konieczne.

Ściągnij Script Hook V z tej strony:
http://www.dev-c.com/gtav/scripthookv/
Następnie ściągnięte pliki, umieść w głównym folderze z grą. 

Jeżeli, nadal nie będzie działać, wyłącz Anitwirusa. Pamiętaj, że mod działa tylko w trybie jednoosobowym. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
W dniu 4.03.2019 o 22:21, Mickowy15 napisał(a):

Siemka,

myślę, że nie będzie to konieczne.

Ściągnij Script Hook V z tej strony:
http://www.dev-c.com/gtav/scripthookv/
Następnie ściągnięte pliki, umieść w głównym folderze z grą. 

Jeżeli, nadal nie będzie działać, wyłącz Anitwirusa. Pamiętaj, że mod działa tylko w trybie jednoosobowym. Pozdrawiam:)

witam mam problem bo nie mogę pobrać script hook, link nie działa i wgl strona jego nie działa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum