Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gdy gram sobie w trybie fabularnym chociażby to gra po dość krótkim czasie się crashuje zawsze podobnie czasowo i wyrzuca mnie do pulpitu po czym wyskakuje błąd 

Grand Theft Auto V niespodziewanie przestało działać. Proszę kliknąć Spróbuj ponownie poniżej, aby uruchomić grę ponownie, lub wybrać Tryb awaryjny, aby uruchomić grę ze zredukowanymi ustawieniami graficznymi. Jeśli problemy z działaniem gry powtarzają się, prosimy o kontakt z Pomocą Techniczną Rockstar Games na stronie http://support.rockstargames.com

Komputer jest dość nowy bo od końca sierpnia czy tam początki Września

GTX 1060 6 gb także powinno wszystko śmigać (stery aktualizowane i co tylko się da)

Nazwa aplikacji powodującej błąd: GTA5.exe, wersja: 1.0.1493.1, sygnatura czasowa: 0x5bc340d7
Nazwa modułu powodującego błąd: GTA5.exe, wersja: 1.0.1493.1, sygnatura czasowa: 0x5bc340d7
Kod wyjątku: 0xc0000005
Przesunięcie błędu: 0x00000000008c4eac
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x156c
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d46fc6bd989429
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: D:\GTA V\GTA5.exe
Ścieżka modułu powodującego błąd: D:\GTA V\GTA5.exe
Identyfikator raportu: 2f1823d9-8a0b-4735-9e30-7a8f5bf12f1f
Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: 
Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

11 godzin temu, areathel napisał:

Witam, gdy gram sobie w trybie fabularnym chociażby to gra po dość krótkim czasie się crashuje zawsze podobnie czasowo i wyrzuca mnie do pulpitu po czym wyskakuje błąd 

Grand Theft Auto V niespodziewanie przestało działać. Proszę kliknąć Spróbuj ponownie poniżej, aby uruchomić grę ponownie, lub wybrać Tryb awaryjny, aby uruchomić grę ze zredukowanymi ustawieniami graficznymi. Jeśli problemy z działaniem gry powtarzają się, prosimy o kontakt z Pomocą Techniczną Rockstar Games na stronie http://support.rockstargames.com

Komputer jest dość nowy bo od końca sierpnia czy tam początki Września

GTX 1060 6 gb także powinno wszystko śmigać (stery aktualizowane i co tylko się da)

Nazwa aplikacji powodującej błąd: GTA5.exe, wersja: 1.0.1493.1, sygnatura czasowa: 0x5bc340d7
Nazwa modułu powodującego błąd: GTA5.exe, wersja: 1.0.1493.1, sygnatura czasowa: 0x5bc340d7
Kod wyjątku: 0xc0000005
Przesunięcie błędu: 0x00000000008c4eac
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x156c
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d46fc6bd989429
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: D:\GTA V\GTA5.exe
Ścieżka modułu powodującego błąd: D:\GTA V\GTA5.exe
Identyfikator raportu: 2f1823d9-8a0b-4735-9e30-7a8f5bf12f1f
Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: 
Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd: 

O ile pamiętam to temat już był poruszany na forum wystarczy poszukać. 

Ale zobacz to rozwiązanie problemu wygładzanie krawędzi MSAA zmniejsz z x8 na x4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to co napisałeś wgl wyłączyłem krawędzie bo miałem chyba akurat na x2 i wyrzuciło mi grę i teraz zamiast całego napisu  że coś niespodziewanie przestało działać wyskoczył osobny error o nazwie err_gfx_d3d_init po zamknięciu erroru gra się wyłączyła i wyskoczyło włączeniu trybu awaryjnego lub ponowienie/anulowania i zamiast tego co wyżej pisałem jest samo duże B

czytałem o tym errorze i w sumie wrócił ten poprzedni błąd jeszcze jakieś protipy?

Edytowane przez areathel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim jest to że na mniejszym monitorze (telewizorze) crashe nie występują a gdy chcę pograć na monitorze 21:9 to crashe automatycznie wskakują czy GTA ma może jakieś zabezpieczenia gdy podzespoły mają za duże obciążenie?? albo jakoś da się to włączyć/wyłączyć bo nie wiem sam a błąd w dzienniku 

Nazwa aplikacji powodującej błąd: GTA5.exe, wersja: 1.0.1493.1, sygnatura czasowa: 0x5bc340d7
Nazwa modułu powodującego błąd: GTA5.exe, wersja: 1.0.1493.1, sygnatura czasowa: 0x5bc340d7
Kod wyjątku: 0xc0000005
Przesunięcie błędu: 0x0000000001305f82
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x2c4
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d471df6c8d01dc
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: D:\GTA V\GTA5.exe
Ścieżka modułu powodującego błąd: D:\GTA V\GTA5.exe
Identyfikator raportu: c3c26fe0-0ac7-4240-9088-92e65969bf3c
Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: 
Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak pamięć graficzna , gdy wejdziesz w ustawienia gry to bodajże w ustawieniach zaawansowanych masz będziesz widział taki zielony pasek poglądowy , który zmniejsza się , gdy zmniejszysz parametry graficzne. Ale nie tylko bo ilość przechodniów też ma znaczenie. Możesz dopasować rozdzielczość do tego monitora i nie musi być na max. Może to być powiązane z twoją kartą graficzną, która nie wyrabia się za mało pamięci ma i dlatego masz zacinanie się grafiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się ogarnąć problem po prostu GTX 1060 TI 6 gb nie wyrabiał na rozdziałce 21:9 na ultra/wysoko-średnie takie pomieszane trochę ogarnąłem sprawę cieni i gdy procesor graficzny ma zużycie w okolicach 60% a nie 90-100% to już nie wyrzuca i jest w porządku ? także myślę że można zamknąć temat a ktoś będzie wiedział że to też może być powód crashowania gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum