Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

[Zostanę] Grafikiem (devpasti.pl)


devPasti

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj użytkowniku,

Wszedłeś tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat mojej oferty? Doskonale! Poświęć chwilkę i zapoznaj się z moim tematem, może akurat ta oferta będzie strzałem w dziesiątkę dla Ciebie! Jestem młodym, kreatywnym i doświadczonym graphic designerem. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, staram się wykonać go precyzyjnie w miarę moich umiejętności. Z ogromną przyjemnością przyjmę każde zlecenie. Co jestem w stanie zaoferować?

 

  • Webdesign - jestem w stanie zaplanować oraz dokładnie zaprojektować stronę internetową pod forum, portfolio lub inne.
  • Identyfikacja wizualna - zaprojektuje profesjonalny wizerunek dla Twojej firmy lub działalności (także pod forum, różne serwery).
  • Materiały reklamowe - podejmę się zaprojektowania banerów reklamowych, plakatów, ulotek, wizytówek i wiele więcej (także pod różne sieci serwerów, ts3 i inne).
  • Grafika pod Social Media - oferuję także pakiet grafik pod Twój instagram, facebook, youtube i inne...
  • Grafika użytkowa - wykonam dla Ciebie grafikę na użytek własny, co to znaczy? Czyli standardowo, awatary, sygnaturki, tła, tapety, wszelakie napisy i tak dalej...
  • Grafika pod gry - zaprojektuje również różne elementy graficzne pod Twój serwer i nie tylko. Co wchodzi w tą usługę? Wykonanie loga, panele logowania, hudy, dashboardy, overlay pod stream i inne...
  • Elementy graficzne - w moją ofertę również wchodzą elementy graficzne, ale zaraz... Co tutaj się znajduje? Standardowo wykonam różne ikonki, napisy, pojedyncze elementy graficzne typu: dany kształt i inne...

 

Ale moment! Przecież, możesz zadać pytanie... Dlaczego akurat mam wybrać Ciebie, a nie kogoś innego?

  • Precyzja i dokładność w wykonywanym projekcie jest u mnie na pierwszym miejscu! Zawsze staram się wykonać daną usługę najlepiej jak tylko potrafię.
  • Szybka realizacja projektu? Jak najbardziej! Zaraz po złożonym zamówieniu, przystępuje do jego realizacji - co za tym idzie, na bieżąco jesteś informowany o postępach w pracy. W każdej chwili możesz powiedzieć co Ci się nie podoba, a ja to zmienię!
  • Oferuję od siebie wsparcie techniczne - ale sekunda, o co chodzi? Ponieważ jestem grafikiem i znam dzisiejsze trendy, z przyjemnością dobiorę dla Ciebie odpowiednie kolory, a nawet doradzę jeżeli chodzi o wykonanie danej usługi!
  • Korzystasz z usług konkurencji? Ponieważ stawiam na jakość, tylko u mnie znajdziesz wyjątkowe ceny za projekt! Większość osób powie, łeee koleś, ale masz tanio! Pewnie nic nie potrafisz, mój kolega zrobi drożej ale lepiej! Każdy ma wolność słowa, lecz pamiętaj! Osoby które drogo się cenią, znajdą klientów raz na ruski rok - a ja, wolę postawić na jakość a nie na cenę.

No dobra, spodobała mi się Twoja oferta! Jak mogę się z Tobą skontaktować?

  • Adres e-mail: devpasti@pisz.to
  • Discord: devPasti#7195
  • Gadu Gadu: 65727047

Super! Słuchaj przyjacielu, powiedz mi jak jest z płatnością?

Pamiętaj, że u mnie za wykonanie płacisz dopiero po wykonanym zleceniu - co za tym idzie, masz prawo rozmyślić się i anulować zlecenie - ale proszę! Poinformuj mnie o tym wcześniej abym wiedział, że rezygnujesz. Pamiętaj też o tym, że zawsze po otrzymaniu pracy ze znakiem wodnym, możesz powiedzieć mi abym poprawił dany element, ponieważ Ci się nie podoba.

  • PayPal
  • Przelew (aktualnie wstrzymany)
  • Doładowanie do telefonu (w wyjątkowych sytuacjach)

Okej, wszystko wiem! Ale gdzie mogę ujrzeć Twoje prace? Przecież bez tego to ani rusz! Jak najbardziej, portfolio jest najważniejsze - przecież to ono przyciąga uwagę i zachęca do korzystania z usług!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum