Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie w GTA Online na PS4


Szffagier

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ?

Szukam 3 osób w wieku 25+ do wspólnych napadów/misji/rozwożenia towarów itp

Mam 32 lata i gram raczej spokojnie, nie chodze i nie zabijam wszystkich dokoła i szukam kogoś kto chce pograć na spokojnie a nie być ciągle zabijany w każdej chwili...

Poszukiwane osoby, które chętnie pogadają przez chat od GTA

Proponuje zamknięte lobby albo sesje publiczna, gdzie mocno trzymamy sie razem

Gram sporadycznie, raczej na zasadzie dogadania sie na konkretny dzień/godzinę i raczej wieczorami (najczęściej w weekendy)

Jeżeli ktoś chętny, prosze o PRIV ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ekipy na PS4 do wspólnego zrobienia wszystkich misji i geniusza zbrodni! 

wymagania 

- Mikrofon 

- +14                                                                                                                                  NICK PSN - Ne0__PanDa__

- Być ogarniętym                                                                                  SOCIAL CLUB - Ne0__PanDa__

 -  Mieć dystans

(Na wszystkich napadach dla każdego 25% zarobionej gotówki

* Chciał bym zacząć już jutro! 01.12.2018 

* Poszukuje 3 graczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam 35 lat i chętnie pogram z kimś ogarniętym w wieku powyżej 18, a najlepiej widziany byłby ktoś w moim wieku, lub ogólniej mówiąc między 20, a 50 ? . W GTA ONLINE dopiero zaczynam, gram pierwszy raz w życiu w grę online, gram od około tygodnia sam, mam dopiero 30LVL, ale w singlu grałem naprawdę mnóstwo czasu, zrobiłem tam wszystko na 100%, więc doświadczenie mam można powiedzieć że spore. Fajnie by było porobić razem napady, jakiś import export i inne biznesy (jak już ogarnę o co w tym do końca chodzi) no i później może też trochę Bogdanów, aby mieć kasę na jakikolwiek rozwój w tym całym gta online. Ogólnie fajnie by było dobrze się bawić grając i dobrze przy tym zarabiać. Granie głównie wieczorami, często późnymi, ale zdarza mi się grać też rano, w południe, różnie z tym bywa ? Mikrofon oczywiście obowiązkowo ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Czy jest opcja żeby zrobić geniusza zbrodni z ramdomami
  • Namo przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum