Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Partnerzy w Securoserv


Ferdonpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem nowy na forum bo borykam się z problemem. Gram trochę w GTA online ale zawsze samemu. Teraz zaczął grać kolega i tu pytanie. Jest jakiś sposób na dzielenie się zyskami z Securoserv, import eksport oraz wytwórni w klubie motocyklowym? Facet mi pomaga ale nie ma żadnych profitów z tego a kasę na start potrzebuje przecież. Szukałem pod tagami takiego wątku ale nie znalazłem jasnej odpowiedzi. Zawsze przy zaproszeniu do współpracy ma napisane że ma udzialy 0%. Wie jakiś doświadczony kolega jak to wygląda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli ty jesteś prezesem, i sprzedajesz towar (auta, paczki itp) zyski z tego lecą do ciebie i tylko do ciebie. Możesz ewentualnie spróbować poprzez podmenu "forsa" w menu pod klawiszem "M" przekazać mu jakiś procent zysków ale nie jestem pewien czy to działa. Twój kolega, jeśli będzie Ci pomagał jako partner, będzie dostawał stały przychód - zaczynając od 5000$ a kończąc na 10000$. Przychód zwiększa się za misje securoserv i zdobywanie oraz sprzedawanie towaru. Za to zmniejsza się z każdą twoją śmiercią. Nie ma innej opcji niestety. Jeśli chcecie mieć równy przychód to gracie w tryby adwersarza które dają "2xrp i 2x&". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W międzyczasie sami posprawdzalismy to i w Securoserv jest to kompletnie nieopłacalne. Za sprzedaż samochodów i towarów dostaje się tak jak kolega mówił od 5-15tys. Ale za to dostaje się co jakiś czas wypłatę za ochronę prezesa około 11tys co jakiś czas. Lepiej to wygląda w wytwórniach. Za dostawę pełnego magazynu np. koki dostaje się 60-100tys więc wygląda to lepiej. Opłaca się też kraść zasoby w 2 osoby bo zapełnia się pasek 2x szybciej. Pisze to, bo może komuś to pomoże. Dzięki za zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum