Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

NikoHuskie aka Maciek Olbrycht

Maciek Olbrycht

Batalionów Chłopskich 17
37-100 Łańcut

Telefony:
17 25 80 19 stacjonarny

69 85 96 287 nr do matki

Skąd mam adres? po prostu postanowiłem poszukać Olbrychtów w google z łańcuta i okolic. Zadzwoniłem do pierwszego znalezionego.

Poprosiłem go o numer i jakiś kontakt ponieważ "Maciek w szkole zgubił portfel" Podał mi powyższe numery, adresu nie chciał.

Po 10 minutach dzwonie ponownie, mówię że nie mogę się dodzwonić i podał mi w końcu adres.

Obie rozmowy mam nagrane.

Na koniec zdjęcie nikusia:

46486219_255516541790553_3098770748890677248_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=d9d0686cb2b42c6d87af99a9d405e80f&oe=5C66F883

A o to jeszcze zdjęcie jego domu z google maps:

image.png.6bfc3b995d0713bf63920eca4c1e4780.png

• Haha 4
  • Umrzyj 1

"Zgodnie z art. 49 ustawy o ochronie danych osobowych kto przetwarza w zbiorze dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne albo do których przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Zatem bezprawne przetwarzanie danych jest przestępstwem karnym, za które grozi odpowiedzialność." 

To co? Kuratorek welcome jak u @SKILER'ka? :)))

2 godziny temu, CO_SIE_SAPIESZ napisał:

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności

legenda głosi, że kogokolwiek wsadzili 🙂

23 minuty temu, K7rotrs napisał:

W jakim celu ten post?

Gówniaki kreują siebie w internecie w dużej mierze korzystając z anonimowości, stają się się kimś kim nie są. Kiedy obnażysz ich prawdziwe dane i wygląd wychodzi, że każdy z nich to gruby, pryszczaty stulejarz w wieku szkolnym. Tu masz tego przykład, też świty, dumy internetu, to takie dzieciaki siedzą na live u magikala i cisną jego matkę.

• Lubię to 3

11 godzin temu, CO_SIE_SAPIESZ napisał:

"Zgodnie z art. 49 ustawy o ochronie danych osobowych kto przetwarza w zbiorze dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne albo do których przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Zatem bezprawne przetwarzanie danych jest przestępstwem karnym, za które grozi odpowiedzialność." 

To co? Kuratorek welcome jak u @SKILER'ka? :)))

Kurator u Skilera? gościu, żeby zagrozić czym kol wiek skilerowi musiałbyś znać chociaż jego imię i nazwisko. A nie znasz nawet imienia. Po za tym Ja znam Skilera i dobrze wiem że nie ma żadnego kuratora. Panie Dowksza, od jakiego czasu na tym forum są dane keflana? dane skiepka? twoje dane jakubie d ? i co? i nic. Więc idź lepiej dalej się ukrywać i zmieniać url facebooka. Numer też lepiej zmień.

4 godziny temu, The-Carl napisał:

Kurator u Skilera? gościu, żeby zagrozić czym kol wiek skilerowi musiałbyś znać chociaż jego imię i nazwisko. A nie znasz nawet imienia. Po za tym Ja znam Skilera i dobrze wiem że nie ma żadnego kuratora. Panie Dowksza, od jakiego czasu na tym forum są dane keflana? dane skiepka? twoje dane jakubie d ? i co? i nic. Więc idź lepiej dalej się ukrywać i zmieniać url facebooka. Numer też lepiej zmień.

Czekam aż ktoś Twoje dane opublikuje. To, że na forum są dane Keflana to nie oznacza, że musisz wrzucać dane kogoś jeszcze. Czy jeśli będziesz miał kose ze mną to moje dane też tu wstawisz? Dziwne podejście, zamiast porozmawiać jak ludzie to masz satysfakcję z tego, że upubliczniłes dane jakiegoś dzieciaka z myślą, że ktoś mu będzie dzwonić itd. 

Tak jak powiedział Namo, dzieciaki w necie kreują kogoś kim nie są i nigdy nie będą. Tu jest przykład tego, że wstawię dane do netu, koleś będzie miał przejebane a ja będę miał szacunek na forum. 

9 minut temu, Dejwu napisał:

Czekam aż ktoś Twoje dane opublikuje. To, że na forum są dane Keflana to nie oznacza, że musisz wrzucać dane kogoś jeszcze. Czy jeśli będziesz miał kose ze mną to moje dane też tu wstawisz? Dziwne podejście, zamiast porozmawiać jak ludzie to masz satysfakcję z tego, że upubliczniłes dane jakiegoś dzieciaka z myślą, że ktoś mu będzie dzwonić itd. 

Tak jak powiedział Namo, dzieciaki w necie kreują kogoś kim nie są i nigdy nie będą. Tu jest przykład tego, że wstawię dane do netu, koleś będzie miał przejebane a ja będę miał szacunek na forum. 

Gówniak będzie miał teraz lekcje pokory. Owszem, mogłem zadzwonić do jego matki i wszystko opowiedzieć. Ale jak myślisz, uwierzyła by mi? wątpię. Nie wrzuciłem jego danych po to, żeby miał przejebane. Tylko po to, żeby dostał nauczkę za to co robił. Jeżeli jednak to nie pomoże i zacznie mu bardziej odwalać, wtedy do jego matki zadzwonię. A i dodam też że gówniak w komentarzach często pruł się również do mnie. Gdyby się nie pruł, to jego dane by tutaj nie wylądowały. Sam sobie zasłużył i bez winy nie jest.

Edytowano przez The-Carl

7 godzin temu, The-Carl napisał:

znam Skilera i dobrze wiem że nie ma żadnego kuratora

Nawet gdyby miał kuratora to chyba dobrze, co nie? Gangsterem trzeba być a nie kalesony.

3 godziny temu, Dejwu napisał:

wstawię dane do netu, koleś będzie miał przejebane

Nie przejebane tylko przestanie kozaczyć, zobacz jak skiepko się uspokoił odkąd poznaliśmy Renatę. Uważam, że w internecie przedstawienie się jest bardzo higieniczne.

- Cześć, jestem Namo czyli Mikołaj Zych.

- Siema, a ja AdrianPL250 i nie powiem jak się nazywam po to żeby hejtować, ciebie i innych w internecie. Jestem dorosłym i przystojnym mężczyzną o atletycznej budowie z samymi sukcesami zawodowymi a moja mama jest Ambasadorem Polski w Japonii.

3 godziny temu, Dejwu napisał:

upubliczniłes dane jakiegoś dzieciaka z myślą, że ktoś mu będzie dzwonić

Moje dane też są w internecie i jak mi ktoś zadzwoni zapytać raz na miesiąc kiedy live to jest standard. To skiepko, ten nikuś, full i inne gady to są takie księstwo, że już jak ktoś do nich zadzwoni po 22:00 to jest porównywalne z gwałtem i użyciem ostrego narzędzia na tym małoletnim? Nie przesadzasz?

3 godziny temu, The-Carl napisał:

mogłem zadzwonić do jego matki i wszystko opowiedzieć

Ja rozmawiałem z matkami gajwaja i kondzia, każda rozmowa zmieniała internetowe życie wspomnianych gówniaków, skończyli cwaniakować. Gejłwjowa matka zarzekała się, że w jej domu nie ma patologi a jej synek wcale nie miał zamiaru ruchać mi matki.

• Lubię to 3

1 godzinę temu, Namo napisał:

Nawet gdyby miał kuratora to chyba dobrze, co nie? Gangsterem trzeba być a nie kalesony.

Nie przejebane tylko przestanie kozaczyć, zobacz jak skiepko się uspokoił odkąd poznaliśmy Renatę. Uważam, że w internecie przedstawienie się jest bardzo higieniczne.

- Cześć, jestem Namo czyli Mikołaj Zych.

- Siema, a ja AdrianPL250 i nie powiem jak się nazywam po to żeby hejtować, ciebie i innych w internecie. Jestem dorosłym i przystojnym mężczyzną o atletycznej budowie z samymi sukcesami zawodowymi a moja mama jest Ambasadorem Polski w Japonii.

Moje dane też są w internecie i jak mi ktoś zadzwoni zapytać raz na miesiąc kiedy live to jest standard. To skiepko, ten nikuś, full i inne gady to są takie księstwo, że już jak ktoś do nich zadzwoni po 22:00 to jest porównywalne z gwałtem i użyciem ostrego narzędzia na tym małoletnim? Nie przesadzasz?

Ja rozmawiałem z matkami gajwaja i kondzia, każda rozmowa zmieniała internetowe życie wspomnianych gówniaków, skończyli cwaniakować. Gejłwjowa matka zarzekała się, że w jej domu nie ma patologi a jej synek wcale nie miał zamiaru ruchać mi matki.

Może i tych przypadkach miało to jakis pozytywny efekt ale też nie wiesz co dany gówniak ma w głowie.

8 godzin temu, BartekBokser napisał:

A taki był cwany, a tu C... prezentów na święta nie będzie 

Haha dobre. Ale jego matka tak za nim stała, że pewnie jeszcze na koniec go pogłaskała i powiedziała "Biedny Maciuś" 😄

2 godziny temu, The-Carl napisał:

jego matka

Wypluj niedojebanego gówniaka a potem podłącz go do internetu. Opowiadaj, że jesteś prawnikiem a mimo to podpieraj się radami policjantów którzy przez środowisko prawnicze uważani są za bezmózgów. Zapewniaj, że 13-letni Maciuś już raz miał podobną sprawę i WYGRAŁ a winni zostali ukarani. Teraz już wiecie jakie madki produkują spierdolone gówniaki w internecie. Najgorsze jest to, że dalej mogą się rozmnażać, mają prawa wyborcze i mogą prowadzić pojazdy mechaniczne.

• Lubię to 1
  • Haha 2

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum