Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Odpalony Barret i reszta tryhardów, wypierają się haksów.


The-Carl

Rekomendowane odpowiedzi

Odpalony Barret (jak każdy tryhard zresztą) twierdzi, że nie jest odpalony.

Do prawdy?

47048025_2192971600941582_7982465863741603840_n.png?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=50032e31b4c7d5818524b194a2922593&oe=5C72290F

W dodatku na ich gówniaczkowym kanale o nazwie "Oranie Tostów" widać jak to oni "nie mają haksów".

Pamiętacie folla? NikoHuskiego ? to pewnie też pamiętacie jak byli odpaleni, zanim zostali wywaleni z ekipy.

I jak teraz ktoś taki może mówić, że nie ma haksów? przed chwilą usunęli również wszystkie filmy, na których był wizerunek Namo. Prawdopodobnie boją się wyjebania kanału.

Taką macie frajde latać za Namo/Vinim na haksach, i potem mówić że wy "nie jesteście odpaleni" ?! odpowiedzcie mi.

Na dodatek, udział w tym wszystkim bierze Vesti. Supporter Nullify.

image.png.ea5cb5015f628e65575f15f5e1993fa8.png

image.png.05bb15da6658fdb1fc2b89c74a3e13b9.png

 

MACIE TUTAJ DOWÓD, JAK SĄ ODPALENI. TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY.

Edytowane przez The-Carl
  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
  • Haha 3
  • Umrzyj 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna sytuacja ma się w ekipie The Polish Cartel. Wypierają się haxów a sam założyciel ma modowane konto. Na 32 osobowej sesji 15 osób z TPLC albo ma modowane konto albo śmigają na haxach (zapewne darmowych) wyzywając ludzi od śmieci i frajerów każąc natychmiast opuścić ich sesję która jest PUBLICZNA. Typki mają zasadę ALBO GRASZ W ICH EKIPIE ALBO WYPIERDALASZ Z SESJI PUBLICZNEJ W KTÓREJ MAJĄ PRZEWAGĘ LICZEBNĄ. 
Gdyby kogoś interesowały szczegóły mam screeny z sesji tej ekipy. :V 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą, Dejwu napisał:

Podobna sytuacja ma się w ekipie The Polish Cartel. Wypierają się haxów a sam założyciel ma modowane konto. Na 32 osobowej sesji 15 osób z TPLC albo ma modowane konto albo śmigają na haxach (zapewne darmowych) wyzywając ludzi od śmieci i frajerów każąc natychmiast opuścić ich sesję która jest PUBLICZNA. Typki mają zasadę ALBO GRASZ W ICH EKIPIE ALBO WYPIERDALASZ Z SESJI PUBLICZNEJ W KTÓREJ MAJĄ PRZEWAGĘ LICZEBNĄ. 
Gdyby kogoś interesowały szczegóły mam screeny z sesji tej ekipy. :V 

Wrzucaj tutaj, niech ludzie widzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Harek23 napisał:

Hhahah gowniaki pierdolone xD dobra robota! Jak sie uda to pozniej cos ci na pw wysle, ciekawe info ?

Tu się nie ma co udać. Jest dowód, że są odpaleni i temat zamknięty. Jeżeli macie coś więcej na nich to wrzucajcie tutaj, nie na pw.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą, Harek23 napisał:

Ey, a cos na duska masz? bo jestem ciekaw ;D

Duśka i chmiela stalkujemy ? A co do tego czy ma haksy, to ma ripy na swoim kanale gdzie widać jak jest odpalony.

1 minutę temu, Vesti_ napisał:

Ja tylko oglądam ¯\_(ツ)_/¯

image.thumb.png.ceb8b99d2e91bd59cdcff2a940361bcb.png

Alapka_zapinacz to twoje konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej załączam screeny z sesji tej spierdoliny zwanej THE POLISH CARTEL. Był również post na grupie GTA na FB który niestety został usunięty razem z moją osobą. W poscie wywiązała się spora dyskusja. Osoby które wypowiedziały sie w komentarzach potwierdziły to co napisałem wyżej. Ludzie z tej ekipy są odpaleni jak cholera i to widać na każdym kroku, a o braku kultury nie wspomnę. Cały ten ich szef QrixPL zwany pieszczotliwie przez moich znajomych jako KURWIX wypiera się wszystkiego co napisałem o tej grupie ludzi. W swoim regulaminie mają taki zapis:

Cytat

dopóki gracz jest na sesji ekipowej i nie ma on ekipy The Polish Cartel ustawionej jako aktywnej to takiego gracza należy niezwłocznie wykopać. Nie ma znaczenia czy to Twój ziomek i czy przeszkadza czy nie - za nim w ramach parowania sesji mogą przyjść kolejne randomy.

Dla mnie takie coś jest chore, bo bogu ducha winny gracz nie przeszkadzający nikomu w grze dostanie zjeby i masę wyzwisk od tych pierdolonych dzieciaków. Rockstar sam zachęca do utrudniania sprzedaży innym graczom serwując za to sporo RP czy GTA$. 

2.png

3.png

4.png

5.png

unknown.png

Zrzut ekranu (97).png

Zrzut ekranu (98).png

Zrzut ekranu (99).png

Edytowane przez Dejwu
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, The-Carl napisał:

Duśka i chmiela stalkujemy ? A co do tego czy ma haksy, to ma ripy na swoim kanale gdzie widać jak jest odpalony.

image.thumb.png.ceb8b99d2e91bd59cdcff2a940361bcb.png

Alapka_zapinacz to twoje konto

Widzisz żeby tam się coś działo? Tamten nick jest jak na razie nieużywany, wyszedłbym wcześniej, ale nie chciało mi się przelogowywać z konta na konto.

Edytowane przez Vesti_
.
  • Umrzyj 1

17425085_308081649610204_2134832605163893244_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dejwu napisał:

Poniżej załączam screeny z sesji tej spierdoliny zwanej THE POLISH CARTEL. Był również post na grupie GTA na FB który niestety został usunięty razem z moją osobą. W poscie wywiązała się spora dyskusja. Osoby które wypowiedziały sie w komentarzach potwierdziły to co napisałem wyżej. Ludzie z tej ekipy są odpaleni jak cholera i to widać na każdym kroku, a o braku kultury nie wspomnę. Cały ten ich szef QrixPL zwany pieszczotliwie przez moich znajomych jako KURWIX wypiera się wszystkiego co napisałem o tej grupie ludzi. W swoim regulaminie mają taki zapis:

Dla mnie takie coś jest chore, bo bogu ducha winny gracz nie przeszkadzający nikomu w grze dostanie zjeby i masę wyzwisk od tych pierdolonych dzieciaków. Rockstar sam zachęca do utrudniania sprzedaży innym graczom serwując za to sporo RP czy GTA$. 

2.png

3.png

4.png

5.png

unknown.png

Zrzut ekranu (97).png

Zrzut ekranu (98).png

Zrzut ekranu (99).png

No i super. Teraz ich będziemy jebać na sesjach za to.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo spotkałem wczoraj na sesji? Kolege havoca, tryharda Barretta. Oczywiście dalej będą twierdzić, że nie są odpaleni. Co do Vestiego, to sprawe wyjaśniliśmy sobie i obiecał zachować bezstronność w tej sprawie i nie trzymać z gówniakami ?

image.png.a436d77e577dbbd4993e229272d5aa39.png

image.png.e826eb3d4334cf77b628355e606ac3d9.png

image.thumb.png.bb83f102234243350c2e31b1decd747a.png

I tacy to nie odpaleni koledzy havoca. Na sc miał inny nick, więc musiał użyć name changera. Pewnie po prostu użył jakiegoś alt konta za 2$ do haksowania. Barrett, dostaniesz dunce na głównym koncie jak tylko cię spotkam. I nie mówcie nigdy więcej że nie jesteście odpaleni !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Harek23 napisał:

LOL, widac na kilometr, ze fake xDD beka z ciebie typie

Fake? a przypomnieć ci jak wysyłałeś mi fejkowe dane, fejkowy fb duśka i prosiłeś żebym tu wstawił? chciałeś zabłysnąć czy co?. A skoro masz taki ból dupy, to może ty jesteś barret? haha. Oni są tacy niedorobieni, że nadal będą wmawiać wszystkim że są legit ? A później będą nagrywać filmiki jak viniego na haksach zabijają. Biedne dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.12.2018 o 20:05, The-Carl napisał:

Fake? a przypomnieć ci jak wysyłałeś mi fejkowe dane, fejkowy fb duśka i prosiłeś żebym tu wstawił? chciałeś zabłysnąć czy co?. A skoro masz taki ból dupy, to może ty jesteś barret? haha. Oni są tacy niedorobieni, że nadal będą wmawiać wszystkim że są legit ? A później będą nagrywać filmiki jak viniego na haksach zabijają. Biedne dzieci.

Ty masz bol dupy bo ty i matrix nie potraficie nawet dobrze nicku wpisac XDDDDDD dzbany pierdolone. a poza tym, brzydki jestes. 

19959072_2314371132121460_6886264225630137676_n.jpg.0c1c71d17166f26f0096b0f84a561db4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum