Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Odpalony Barret i reszta tryhardów, wypierają się haksów.


The-Carl

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 8.12.2018 o 00:17, Harek23 napisał:

Ty masz bol dupy bo ty i matrix nie potraficie nawet dobrze nicku wpisac XDDDDDD dzbany pierdolone. a poza tym, brzydki jestes. 

19959072_2314371132121460_6886264225630137676_n.jpg.0c1c71d17166f26f0096b0f84a561db4.jpg

Jeżeli to twoje zdjęcie, to faktycznie brzydki jesteś. Ale do twoich danych też dojdziemy, nie bój się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie odpowiedziałeś mi na pytanie ? który film z YT ci w tym pomógł? Bo to z YT bierzesz info na ten temat prawda?

ps co do odpalonych "tryhardów" możecie też dodać demika, spetsnaza, vegetę i kvcuu z 9thc, ale sorry, niech zgadnę - pewnie też będą się tego wypierać ? 

podaję na nich namiary:

social club: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/9th_company_pl/hierarchy

Edytowane przez W1ttmann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem to byś zobaczył odpowiedź ? wiesz gdzie ja mam "twoją sławę"? w d... mam lepsze rzeczy do robienia niż tracić akurat czas na takie g... jak ty i twoi koledzy ?

 

Cytat

ps. na moje pytanie tez nie odpowiedziałeś

To znaczy, że oprócz kont xero, Xerro (kiedyś Demik) posiadasz tutaj jeszcze konto Don_bambino ? Powiedz skąd biorą ci się te nazwy? 

Edytowane przez W1ttmann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś nie zauważył to sami zaczęliście dyskusje w tym temacie za pomocą konta o nazwie "Paletto" ? A temat nazywa się "Odpalony Barret i reszta tryhardów, wypierają się haksów". W sumie to idealnie do tego pasujecie, a nie chce mi się zakładać tematu "Odpalony Demik i reszta tryhardów, wypierają się haksów", więc korzystam z okazji skoro sami (o dziwo) potraficie znaleźć swoje właściwe miejsce ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz napisze tobie tajemnice niech to zostanie miedzy nami ? piszesz post o rekrutacji do ekipy na forum gdzie jak się nie mylę założyciel tego forum sprzedaję $$$ w grze, jak mniemam żeby coś takiego robić trzeba mieć jakieś mod menu czy inne podobne rzeczy. Wiem takie rzeczy bo przecież kupiłem (lvl up i $$$) a dowiedziałem się o tym ze kiedyś kupiłem od Ciebie ?

Wiedz że jeśli mielibyśmy jakieś haxy czy inne mod menu to co chwile miałbyś "crash gta". Tak tak wiem, "my mamy tą biedniejszą wersje" i tam tego nie można robić  ??

Kolega powiedział ze my mamy haxy i chuj tak ma zostać bo on tak powiedział ?więc niech tak zostanie

...zapomniałem Pan Wszystkowiedzący i takiemu nie przetłumaczysz, tak wiem "czasu i pieniędzy nie oszukasz" Masz za mało godzin a "za dużo" $$$ w gta. To koniec na pewno jesteś hax

ps. to tylko gra, wyjdź czasem z piwnicy do ludzi,to że zajebiesz nas w grze to nie oznacza że zabijesz nasz w rzeczywistości. No chyba że my żyjemy w "matrixie" i jak zginę w grze, umieram w rzeczywistości. ??

Pozdrawiam "odpalony Demik..."

"bez odbioru" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, xero napisał:

Teraz napisze tobie tajemnice niech to zostanie miedzy nami ? piszesz post o rekrutacji do ekipy na forum gdzie jak się nie mylę założyciel tego forum sprzedaję $$$ w grze, jak mniemam żeby coś takiego robić trzeba mieć jakieś mod menu czy inne podobne rzeczy. Wiem takie rzeczy bo przecież kupiłem (lvl up i $$$) a dowiedziałem się o tym ze kiedyś kupiłem od Ciebie ?

ode mnie? ode mnie nic nie kupiłeś, bo ja takich rzeczy nie sprzedaję ?

 

8 minut temu, xero napisał:

Wiedz że jeśli mielibyśmy jakieś haxy czy inne mod menu to co chwile miałbyś "crash gta". Tak tak wiem, "my mamy tą biedniejszą wersje" i tam tego nie można robić  ??

miałem nie raz, nawet dzisiaj na "waszej" sesji ? 

 

9 minut temu, xero napisał:

ps. to tylko gra, wyjdź czasem z piwnicy do ludzi,to że zajebiesz nas w grze to nie oznacza że zabijesz nasz w rzeczywistości. No chyba że my żyjemy w "matrixie" i jak zginę w grze, umieram w rzeczywistości. ??

Pozdrawiam "odpalony Demik..."

"bez odbioru" ?

Takiego twora jak ty to zabije ta rzeczywistość właśnie ? Nawet już to robi, powoli, ale zawsze coś ? Dobrze widzieć, że przynajmniej masz tego świadomość. 
A tak między nami - zabijanie randomów na sesjach publicznych przy użyciu glitchy jest mega słabe. Ale nie bój się, karma wraca ? zawsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xero Przepraszam że się wtrącę ale możesz mi powiedzieć tak dla przykładu co macie na celu i jaki jest sens grania na gliczu? albo na haxach? albo na czymkolwiek innym? jeśli chcecie grać fair to z tego co wiem to da się zniszczyć albo przejmować czyjeś akcje w sposób normalny 
Haxy są dla ciot, które nie potrafią grać. A ty Demik oraz twoi koledzy czyt. @kvcuoraz Spetznaz czy chuj mu tam wie jak non stop udowadniacie że jesteście po prostu ciotami

Ja dołączyłem do LSPS po waszym zatargu i po waszych problemach klubowych z nimi 
nie wnikam w ten bullshit co i jak bo mam to w dupie. Ale to nie tylko nam się uprzykrzacie. Chcecie nas dalej rypać itp? a proszę bardzo. my sobie na pasywce będziemy latać (jest do tego takie prawo - gramy zgodnie z zasadami GTA bo ten tryb tam jest i nie jest trybem zewnętrznym)
chcecie dalej okłamywać wszystkich? jazda Polecam ale ostatnio jakoś tak chyba wasz stan klanu zmalał o jakieś 20 osób ?

Używajcie sobie money lobby 
latajcie na tych gliczach itp
zróbcie poradniki jak je wykorzystać albo cokolwiek 
ciekawostki kurwa z tego zróbcie ja YT
może sława wtedy cię @xerozłapie 
albo ban 
jedna z dwóch opcji ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum