Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Wspólne granie GTA Online na PC


Yanglegend

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano cześć elo witam serdecznie !

Poszukuję ogarniętych ludzi najlepiej +18 do wspólnego napi*ania w GTA Online.

Tak się składa że od niedawna jest szczęśliwym posiadaczem GTA na PC. Na online dzieje sie dużo fajnych akcji itd..

Ale niestety nie ma ich z kim wykonać... bo albo jakieś dzieci nie ogarnięte albo ktoś kto dołączy na 2 minuty i opuszcza sesje...

Może jakiś TeamSpeak Messenger czy cuś i jakies wspólne napady? akcje? organizacje???? 

Jeśli ktoś jest chętny mój nick w gta to ''mandzion'' 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Jak sugeruje nazwa tematu, szukamy ludzi do wspólnej gry. Posiadamy niewielką, zgraną ekipkę, liczącą ok. 10-15 aktywnych osób. Nie musi to być od razu twarda gra w ekipie jeśli ktoś nie ma na to ochoty. Przedział wiekowy, nie jest tak bardzo ważny, ponieważ jest to u nas dosyć mocno zróżnicowane, ale raczej prererujemy osoby +15. Jeszcze jakby ktoś miał w miarę dystans do siebię, lekkie poczucie humoru i umiał czerpać satysfakcję z gierki to luxus :D. Ale do rzeczy: 

Raczej jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie formy rozgrywki w grze ?

Jeśli chodzi o jakiekolwiek pomoce (sprzedaże, kradzieże, inne) to nie ma z tym problemu. 

Ogólnie to lubimy popykać w coś z adwersarza, zwłaszcza coś poza deathmatchami, ale i te się zdarzają. Bardziej jakieś sumo, gonitwy, skoki i podobne ?

Jeśli chodzi o napady, to również zawsze znajdą się jacyś chętni, także jak jest mowa o geniuszu zbrodni ? 

Posiadamy discord, na którym każdego wieczoru jest po kilka osób, także ani nie ma tłoku, można na spokojnie porozmawiać, ale też można już śmiało pokombinować jakieś akcje :D. 

Jeśli jakiś gracz, lub jakaś ekipa, ma ochotę zgadać się na jakiś adwersarz czy coś, to również jesteśmy otwarci.

Także podsumowując, chętne osoby z discordem zapraszam do wspólnego grania.

Jak coś to pisać PW.

Jeśli chodzi o social club to pisać do Kazuya_17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak w temacie ,szukamy ludzi do wspólnej gry W GTA Online. Prowadzenie biznesów, sprzedaż wytwórni, granie trybów adwersarza lub po prostu dobra zabawa.

Coś o nas:
Jesteśmy grupką znajomych, która poznała się właśnie za pośrednictwem GTA Online. Posiadamy serwer Discord, na którym jesteśmy głównie wieczorem.

Zapraszamy wszystkich, jedyny wymóg to +18 lat.
Mój nick na Social Clubie to przooo.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!
Pokrótce się przedstawię ? Jestem Dawid, mam 19 lat i z kumplami szukamy osób do wspólnej gry ? Interesują nas głównie nie akcje typu januszowego, aby zarobić jak najwięcej ale by mieć jak najwięcej fun'u z wspólnej gry ? A więc mamy grupkę 4 osobową: ja(około 220lv), Arek(około 590lv), Kamil(coś ponad 100 chyba) oraz Dawid nr2(okolo 60lv). Gramy sobie głównie wieczorami, najbardziej jakieś tryby adwersarza typu HastaLaVista, chowanego, różne stworzone przez graczy mapki(dead run'y), insurgents vs rpgs i tak dalej.. Od razu mówię, że powyższe lv wbiliśmy bez żadnych haxów(mam coś kolo 1000h gry, znajomy z 590lv ma ponad 3k h gry).

Szukamy tak jak wspomniałem osób bądź zgraną ekipę, posiadamy własnego ts, ale w razie czego nie problem do kogoś dołączyć ?
Wymagania: 16+, mikro, ts3, w miarę jakieś umiejętności w grze

Co do haxów. Nie zwracamy na to uwagę, możesz mieć 1000mld w grze ale jedna podstawa, podczas gry stosujemy zasadę fair play, żadnych aim'ów i innych które pomagają w rywalizacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam graczy na pc nick na SC: nowakowski899

Mam  27 lat gram dość sporo można powiedzieć że czasem no-lifowo , brak mikro 

Szukam graczy głównie do gry na sesji import/eksport , sprzedaże , lecz chciałbym także wykonać napady które mam wgl nie ruszone

Edytowane przez nowakowski
zły nick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Wspólne granie GTA Online na PC
  • adikoff zmienił(a) tytuł na Szukam ludzi do wspólnych gierek w GTA V
  • Namo przypiął/eła ten temat
  • Namo odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum