Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Porty w UPC, a GTA


Mammoth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zakładam, że w przypadku UPC trzeba wszystko to wpisać tak, jak zrobiłem na tym screenie? (wcześniej nie było tu wypisanych żadnych portów). Czy może chodzi o Wyzwalanie portów (" Ta strona pozwala na konfigurację triggeringu portów")

UPC.jpg

Edytowane przez Mammoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz modem Technicolor od UPC?

Jeśli tak, to daruj sobie poprawiania czegokolwiek w tym modemie. Mam ten sam problem co Ty. Też mam GTA i niestety to góvvno od upce co zwie się technicolor.

Modem ten jest na tyle ubogi i ze zje...nym softem, że nic się tam nie da zrobić. Musisz niestety rozłożyć ręce.

Bawiłem się z przekierowaniami portów, DMZ, mostkowaniem przy pomocy innego routera, UPnP, zmianą DNS'ów, do tego dochodziły przeróżne kombinacje (wszystkie możliwe z udziałem tego góvvna). Zamiast grać to zmarnowałem 2 weekendy na siedzeniu, resetowaniu, wpisywaniu, przełączaniu itd.

Jeżeli UPC nie poprawi softu do modemu (a pewnie tego nie zrobi bo mają inne nowe modemy) to nic się nie da zrobić niestety. Pozostaje zmiana modemu - UPC wypychają teraz jakieś nowe modemy "connect box". Opinie w miarę są dobre i można tam nawet przypisać IP do MAC'a w przeciwieństwie do tego ścierwa.

A i dodam jeszcze jedno. Zauważ że ten modem jest na tyle chujovy, że można się do niego zalogować bez kabla, za pomocą wifi :)

Edytowane przez CBP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum