Skocz do zawarto┼Ťci

Na tym forum jedyne reklamy jakie wy┼Ťwietlamy to te kieruj─ůce na Money Lobby i Level Up. Wygl─ůdaj─ů one tak, blokowanie ich mo┼╝e utrudni─ç znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, wi─Öc podrzuc─Ö je poni┼╝ej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat wi─Öcej si─Ö nie wy┼Ťwietla┼é wy┼é─ůcz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock┬áw swojej przegl─ůdarce.

Otwarta ekipa  ·  8 u┼╝ytkownik├│w

Polsha Mafia

Rekomendowany post

Witam, jestem nowy i potrzebuje solidnych osob do zrobienia napadow. Staralem sie z przypadkowymi ludzmi ale po 7 probach ukradniecia samolotu dalem sobie spokoj ­čśĽ oczywiscie kasa dziele tak zeby nikt nie byl pokrzywdzony. Aktualna ranga to 19 ­čÖé milego dnia┬á

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

• Facebook

• Podobna zawarto┼Ť─ç

• Przez esc
      Do tej pory pogrywa┼éem w GTA V na starej PS3-ce, ale z racji tego, ┼╝e tam niestety nie ma po┼éowy gry a mo┼╝e i wi─Öcej ni┼╝ po┼éowy, a mo┼╝e te┼╝ z ch─Öci pogrania w RDR2 zakupi┼éem kolejn─ů konsol─Ö. Ale powsta┼éa mi zagwozdka czy ┼é─ůczy─ç sobie te 3 profile w jeden socialclub (GTA z PS3 i Xboxa, oraz RDR2). Plusem jest to, ┼╝e b─Öd─Ö to mia┼é w jednym miejscu no a minusem ? Jedynie domniemam, ┼╝e minusem mo┼╝e by─ç np. ban na ca┼éy social ­čÖé, czy mo┼╝e kradzie┼╝ konta. Jak my┼Ťlicie albo jak Wy robicie ?
    • Przez Getr0x
      Szukam ludzi do grania osobi┼Ťcie mam 14 lat ogarniam co nieco chocia┼╝ dawno w grze mnie nie by┼éo bo problem jest taki ┼╝e nie mam z kim gra─ç.G┼éownie zale┼╝y mi na napadach itd ale mo┼╝na by by┼éo robi─ç oczywi┼Ťcie co┼Ť innego.Wymagany jest mikrofon i osoba mniej wi─Öcej w moim wieku nic wielkiego.Ranga 66 lvl co┼Ť ko┼éo tego.Gram od ponad 4 lat lub 5 nie pami─Ötam. Nick social club M0hito.┬á
    • Przez PaatryKGra
      Chcia┼éby kto┼Ť pomoc w robienia napad├│w w gta jestem na etapie przygotowania do skoku Humane Labs platforma ps4 :)┬á
    • Przez Kubbson
      W czwartek tego tygodnia nasz kochany Rockstar podarował nam nowe auto oraz premie walentynkowe w grze.

Zacznijmy od nowego pojazdu. Jest nim Muscle Car, Declasse Vamos, kt├│ry jest dost─Öpny na stronie SSASA.

Tygodniowe premie x2 GTA$ oraz RP na tryby w grze to:
      - Bunkier - Do grobowej deski
      - Cel koronny
      - Zapadnia
      - Mentalno┼Ť─ç obl─Ö┼╝enia

Nowa koszulka logo Declasse jest do zgarni─Öcia do 20 lutego.

-┬áca┼éa┬ázawarto┼Ť─ç dodatku Zosta┼ä moj─ů walentynk─ů - 30%. W tym Albany Roosevelta, Albany Valora oraz walentynkow─ů odzie┼╝.
      - całe uzbrojenie z Ammu Nation 30%
      - bunkry oraz mobilne centra operacyjne 40%
      - HVY BWP - 30%
      - Pegassi Oppressor - 30%
      - Tampa bojowa - 30%
      - Naczepa przeciwlotnicza - 30%
      - W├│z p├│┼ég─ůsienicowy Bravado - 30%
      - Łazik Dune - 30%
      - HVY Nightshark - 30%
      - Ocelot Ardent - 30%
      - Wyposa┼╝enie balistyczne - 30%

• Tagi

• Kto przegl─ůda

Brak zalogowanych u┼╝ytkownik├│w przegl─ůdaj─ůcych t─Ö stron─Ö.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska spo┼éeczno┼Ť─ç graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy si─Ö pomoc─ů z u┼╝ytkownikami GTA V. Dzi─Öki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdy┼╝ mo┼╝na tutaj znale┼║─ç kompan├│w do wsp├│lnej rozgrywki. Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci rejestruj─ůc si─Ö na forum.

Tw├│rcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Ka┼╝dy kto gra┼é w GTA Online wie, ┼╝e samotne ┼╝ycie na sesjach swobodnych i akcjach to ci─Ö┼╝ki kawa┼éek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomoc─ů i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawia─ç si─Ö na wsp├│ln─ů gr─Ö. Ka┼╝dy za┼éo┼╝yciel ekipy ma mo┼╝liwo┼Ť─ç promowa─ç sw├│j sk┼éad na tym forum aby rekrutowa─ç graczy do swojego sk┼éadu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, ┼╝e zdobycie pieni─Ödzy jest trudne i czasoch┼éonne a nowe zawarto┼Ťci DLC s─ů coraz dro┼╝sze. Z pomoc─ů przychodzi Money Lobby na kt├│rych mo┼╝na zebra─ç GTA$ 100 000 000 uczestnicz─ůc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i wi─Öcej zer na koncie w wirtualnym banku.
├Ś

Wa┼╝na informacja

Ta strona u┼╝ywa ciasteczek aby dawa─ç najlepsz─ů jako┼Ť─ç korzystania ze spo┼éeczno┼Ťci GTA Forum