Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Które budynki generują misję, oraz czy można je modernizować po zakupie?


Szabrownik

Rekomendowane odpowiedzi

Zbieram walutę dla poszerzenia swoich nieruchomości. Od premiery gry sporo ich przybyło, toteż nie bardzo orientuję się jakie dają możliwości

1) Na tę chwilę najbardziej interesujące wydają mi się napady. Które budynki, poza czterema wieżowcami, pozwalają je organizować?

2) I co z pozostałymi? Spekuluje bunkry, jak i nocne kluby mają własne misje. Jest jeszcze inne źródło zadań?

3) Czy przykładowo kupując apartament w standardzie mogę go z czasem rozbudować, bądź zmodernizować (wnętrze, sejf, pokój mieszkalny, itd) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1) żeby uruchomić zwykłe napady, potrzebujesz mieszkania z kategorii "ekskluzywne" czyli drogie apartamenty lub domy na palach. Napad pt. "Skok na koniec świata" możesz rozpocząć po kupieniu bazy

2)budynków oferujących misje jest wiele :

- biura - pomijając misje "VIPa/prezesa", po zakupie biura możesz zakupić magazyn do którego możesz zawozić różny towar zdobyty w trakcie specjalnych misji a następnie go sprzedać i magazyn pojazdów(analogicznie, gromadzisz samochody i sprzedajesz). Sam magazyn pojazdów oferuje misje specjalne odblokowane po konkretnej ilości skradzionych pojazdów. 

- siedziby/klubu gangu motocyklowego - oferuje pomniejsze zadania gangu dostępne w siedzibie, a także zakup różnego rodzaju fabryk np. Podarbialni dokumentów lub laboratorium mety. Wytwórnie będą gromadzić towar kiedy je zakupisz i przygotujesz, i w dowolnym momencie możesz go sprzedać

- inne : baza : to co powyżej, potrzebuje zakupu biura lub siedziby gangu by działać; hangar - działa analogicznie jak zwykły magazyn przy biurze, zbierasz paczki i sprzedajesz, potrzebuję biura albo siedziby by działać; bunkier - analogicznie do wytwórni z gangu, produkuje broń i w dowolnym momencie możesz sprzedać, dodatkowo możesz prowadzić badania, które odblokują ulepszenia do pojazdów lub nowe skórki do broni i pojazdów, wymaga biura albo siedziby żeby działać; klub nocny - łączy wszystkie twoje biznesy, po zakupie dostajesz stały dochód z klubu i masz misje które polegają na promowaniu go, oraz zakupieni przez ciebie pracownicy zajmują się pozostałymi biznesami, zbierając hajs z nich w innym miejscu (z tego co wiem, to wciąż możesz robić misje pozostałych biznesów i nie wpłynie to na dopływ gotówki do klubu), oczywiście wymaga biura albo siedziby. Wszystkie szczegóły jak co działa, dostaniesz kiedy zakupisz dany budynek. Poszukaj w starych tematach na tym forum, lub gdzieś w necie co się najbardziej opłaca po kolei kupować, bo ja już wszystko mam kupione (za modowany hajs z tego forum) i nie pamiętam najlepszej kolejności żeby na tym zarabiać. 

-Wyjątek : arena. Nie potrzebujesz jej chyba żeby móc grać w misje na arenie ale jej kupienie pozwala na tworzenie własnych pojazdów itp więc jeśli masz hajs i nie wiesz na co go wydać, to możesz na to

3) nie. Możesz modyfikować budynki tylko zwiazane z biznesami. Z zwykłych mieszkań możesz tylko wybrać wystrój trzem najdroższym jeśli pamiętam dobrze

Mam nadzieję że te odpowiedzi ci wystarczą, jeśli nie, zapytaj się, a z pewnością udzielę ci odpowiedzi. Wydaje mi się że zawarłem wszystko, jeśli o czymś zapomniałem postaram się jak najszybciej uzupełnić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Świetnie to opisałeś, aż zachowam go sobie na przyszłość

A jak z modyfikacją mieszkań?  Wracając się do przykładu z apartamentem, albo klubem nocnym. Jeśli przy zakupie wybiorę wszystko w standardzie, a z czasem zgromadzę więcej środków, mogę już posiadany lokal zmodyfikować, czy początkowy wybór jest pernamenty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz modyfikować kupione wcześniej budynki związane z biznesem, jeśli masz wystarczająco pieniędzy. Jeśli chodzi o same misje, to zapomniałem wspomnieć o misjach MCO i terrorbyte, ale że nie mam w nich za dużego doświadczenia, to mogę tylko powiedzieć że wyglądają jak zwykłe misje, odblokowywują się po spełnieniu danych warunków i oczywiście po zakupie MCO albo terrorbyte'a. Szczegóły powinieneś otrzymać po zakupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum