Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Witam, przychodzę tutaj do was z problemem, który próbuje rozwiązać od ponad miesiąca z gta online na ps4. Otóż, kupiłem półtora miesiąca konsole wersje pro i przy pierwszym uruchomieniu gry online wszystko zadziałało i mogłem normalnie grać, natomiast od następnego dnia po dziś dzień za każdym razem gdy włączam tryb online wyskakuje mi błąd o treści „usługi sieciowe rock star games są chwilowo niedostępne, wróć do gta V i sproboj ponownie później” i tak dzień w dzień przez całe dnie. Dodam że mam stabilne łącze internetowe bezprzewodowe oraz próbowałem już reinstalacji gry. Chętnie wysłałbym też zgłoszenie do rock star games jakby się dało, ale na stronie ich supportu nie da się i proszę was o pomoc, może ktoś też tak miał i sobie z tym poradził. Z góry dziękuje za pomoc. 

0D235C54-8170-4C60-A974-875F03C575BC.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Spoiler

Siema wszystkim z grupy Xbox za ten post zostałem zbanowany więc może na tej ktoś pomoże. Gram na Xbox One i Od 3

 dni mam komunikat  że Usługi Rockstar są chwilowo nie dostępne A koledzy grają normalnie próbowałem wszystkiego reset routera założyłem nową sieć odinstalowałem GTA restart konsoli odlaczanie jej od pradu na jakis czas i nic nie działa ale jak połącze konsolę z routerem z telefonu to wszystko działa ale inne gry z tego normalnego routera działają normalnie. Ktoś wie o co chodzi i jak to naprawić ? Z góry dzięki za wszelkie info i sorry że zdjęcie z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam , mam od tygodnia problem z połączeniem się do GTA online , wyskakuje mi komunikat o treści ; "usługi sieciowe rockstar są chwilowo niedostępne . spróbuj ponownie później" . Co mam zrobić żeby się połączyć , internet działa bez zarzutu , do tej pory wszystko było ok. 

proszę pomóżcie !!!!
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostniatno gdy grałem w gta dołączyłem do sesji online i wyskoczył mi komunikat usługi seciowe rockstar są chwilowo niedostępnie proszę sprubować później prubowałem przez dwa tyg i nic                     gram na xbox one x                        

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum