Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam z okazji marnej kaski i porobienia jakiś misji czy napadów dodawać na Ps4

psn:milassio

Najlepiej jakby ktoś umiał glitch na pacific standard, że raz ja hostem wtedy on inkasuje 750K, reszta po 250K a potem analogicznie ktoś host i daje mi zarabiać. To najlepszy sposób, ale trzeba mieć jedną ogarniętą do tego osobę bo nie mam z kim tego robić :(

Ale jak coś to mogę pomóc z w innych napadach.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez gibol1412
      Witam. Tak jak w temacie. Szukamy aktywnych i kulturalnych osób. Robimy napady, misje, tryby adwersarza, kradniemy auta na eksport, sprzedajemy narkotyki, przemycamy broń, sprzedajemy specjalne paczki, czyli wszystko to co oferuje nam gra. Robimy również zadymy na sesjach publicznych. Cheaterów nie przyjmujemy.
      LINK DO SOCIALCLUB EKIPY OSTRZY GRACZE
      Zasady:
      1. Nie atakujemy osób od nas i nie przeszkadzamy członkom naszej ekipy.
      2. Nie cheatujemy i nie używamy nagannych glitchy.  
      Pozdrowienia.
    • Przez MasterBlack34 #NIESŁAWNY
      Dzień dobry posiadam grę GTA V na ps4 i zastanawiam się nad zakupem gry na pc ponieważ niedawno kupiłem sobie nowy komputer . W gta v w wersji na ps4 irytuje mnie to że muszę płacić abonament ps plus za rozgrywkę online a na pc nie ma czegoś takiego i nie zawsze mam kase na ten abonament. I ciekawi mi kilka rzeczy w wersji na pc a dokładniej o cheaterów czy często się ich spotyka i są dużym zagrożeniem ? I dużo osób gra w gta online na pc w porównaniu na ps4 ? Pytam się o to bo jest to dla mnie ważna kwestia ponieważ większość czasu gram sam. I czy da się mieć dwie niezależne od siebie gry gta v na jednym systemie operacyjnym czy jest konieczne zainstalowania dwóch systemów ? Ponieważ na jednym gta v chciałbym mieć mody zainstalowane i na drugim czyste gta żeby można było bez bana spokojnie grać w gta online.  I czy to prawda że jak się ma zainstalowane mody to trzeba mieć wyłączony internet żeby nie dostać bana ? I czy jest możliwość dostania bana za uczciwe granie ? I czy będzie można przenieść postać z online z ps4 na pc ?
      Gta będę używał do gta online i modów i to wszystko co chciałbym wiedzieć.
    • Przez karolkiel
      Szukam graczy z mikro do codziennego wieczornego grania. Typu misje, napady, wyścigi itp.
      PSN karolkiel
    • Przez MrDragon222q
      Siemka
      Kupie konto social club na ps4
      Jeśli macie jakieś propozycje walcie śmiało😉😉😉
      Zakup przez psc i cena do ustalenia
    • Przez Sajmon_Gi

Szukam do graczy do robienia napadów, mam klub motocyklowy i organizacje póki co
      Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka