Skocz do zawartości

Recommended Posts

asnpawcio    0

Witam rodakow! 

tak bylem ciekawy czy jest jakiekolwiek forum dotyczace gta v po za socialclub i ciesze sie ze znalazlem :)

Ogolnie mieszkam w usa i od jakiegos czasu zaczolem uploadowac filmiki na youtube z gta v i domyslam sie ze nikt nie widzial moich filmikow poniewaz

moja gra jest w jezyku angielskim i planuje na bierzaco uploadowac filmiki z roznych adversary mode badz review nowych samochodow itd.

i oczywiscie miedzy innymi rozpierduchy na serwerach jesli jest potrzeba ;p mam bardzo ogarniety crew do mastermindow i ellite challenge wiec jak ktos szuka i chce sprawdzic czy sie nadaje podbijac do mnie ziomeczki!

dzisiaj bede robil masterminda i mam nadzieje ze wszyscy beda na stanowisku to nagram filmik!

oto jeden z przykladow rozpierduchy

---- i jeden filmik z adversary mode -----

oczywiscie nie bede ograniczony do filmikow tylko z gta v bo planuje na przyszlosc uploadowac filmiki z innych gier i jesli ktos chce jakis filmik na dany temat podbijac do mnie! moj social club name: asnpawcio

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez BeneQ
      Witam mam na sprzedaż 6 kont modowanych do gta online więcej informacji na pw Zapraszam 
    • Przez Ferox
      Czy sa one dobe jak na darmowe cheaty? Jaka jest szansa ze dostane bana uzywajac tylko infinity ammo zwiekszony dmg oraz goda i teleportacji w misjach? Jak sa slabe to moze polecicie jakies dobre najlepiej darmowe.
    • Przez Apfffyk

Siema!
      "Polska Kompania GROM" szuka nowych rekrutów!
      Jeśli masz z lekka nierówno pod sufitem i lubisz dobrą zabawę jak i zapach mamony w portfelu, to właśnie na CIEBIE czekamy!
      Kim jesteśmy? Grupą świrów którzy poza ciągłym kręceniem $$$$ ze wszelkiego rodzaju możliwych żródeł, lubią nad wszystko dobrą zabawę.
      Jest nas obecnie około 20, ale chcemy aby ta liczba wzrosła dlatego ciągle poszukujemy osób które wpasują się w nasz profil i dołączą do nas.
      Największy nacisk kładziemy na atmosferę. Poziom nie ma dla nas znaczenia, bo każdemu możemy zaoferować pomoc w nauczeniu się gry i staniu się postrachem wszystkich sesji.
      Nie masz żadnych budynków takich jak Bunkier, Biuro, etc. ? Nie przejmuj się. Pomożemy Ci na nie zarobić!
      Posiadamy własną grupę na FB dla lepszego kontaktu, własne emblematy i rangi.
      Co możemy wam zaoferować:
      •     Geniusz zbrodni- 2 osoby które to już robiły + 2 nowe ( w konkretnej kolejności, ponieważ na to jest chętnych od GROMa)
      •    Wszelkiego rodzaju napady!
      •    Hangary, Bunkry, Wytwórnie, Biura (Zarówno pomoc w zasobach każdemu jak i sprzedaż czy obrona )
      •    Zloty/Wyścigi
      •    Wojny ekip
      Czego oczekujemy:
      •     Chęci do wspólnej gry i komunikacji głosowej
      •    Pozytywnego nastawienia z ukierunkowaniem na chory umysł
      •    Wieku 17+ (oczywiście mogą się zdarzyć pojedyncze wyjątki)
      •    Ogarnięcia i nie zachowywania się jak boss podwórka tylko dlatego, że masz "to i to, o i jeszcze tamto!"

Chcemy stworzyć spójną grupę dlatego nie szukamy duchów. Oczekujemy udzielania się w grupie na FB jak i w grze ponieważ jesteśmy EKIPĄ.
      Więc jeśli odpowiadają Ci nasze warunki
      TO CIEBIE SZUKAMY!
      Wszelkie pytania, jak i prośby o dołączenie kierujcie na Social Club, Xboxie i fb do:
      FB
      Kuba Graczyk
      Xbox i Social Club
      Apfffyk
      BaggyBuzzard64