Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień auto-aktualizowany     

 1. Ostatnia godzina
 2. Today
 3. Konto Gta V (Sell)

  Sell Konto Gta V 215lvl więcej Info Pv Płatność : Skiny CS:GO, PSC
 4. oferuję Money Lobby w GTA Online

  np, and when you pay for Level up you must: Click here (1st photo) Click here (2nd photo) Write this (3rd photo)
 5. oferuję Money Lobby w GTA Online

  ye No - you give @Namo login and password in your steam/ social club account and he will mod your account for 1/2 days, you will get a message when the account is ready. Is 100% safe, very much people trust him. ye
 6. oferuję Money Lobby w GTA Online

  its safe. your not gonna lose anything and yes you replace `Akceptuje Regulamin Money Lobby` With `Level up Gta Online`
 7. oferuję Money Lobby w GTA Online

  No, I didn't send 10€ Here? But I need to give my account and my password it's dangerous, no? It's working? I don't want to lose my money for nothing? I replace "kceptuję regulamin Money Lobby " by "Level Up GTA Online "?
 8. oferuję Level up GTA Online

  @Namo a co jeśli mam powyżej 75 lvl to mi cofnie lvl do 75 czy zostawi mój lvl
 9. oferuję Modowanie Kont

  nie chce mi sie po pierwsze a po drugie nie musisz mi wierzyc wierzą mi ci którzy juz skorzystali chcesz skorzystac to napisz na pv
 10. oferuję Modowanie Kont

  daj jakies dowody albo screena z modowania i zakryj nazwe haxow jak beda odpalone
 11. oferuję Modowanie Kont

  Moduje konta wyłącznie na max. To znaczy : 120lvl Max statystyki, Odblokowane wszystkie tatuaże, ubrania, bronie itp... Wykonane wszystkie skoki kaskaderskie, Dorzucam 100mln na koncie bankowym, Moduje wyłącznie konta social club (Steam odpada), Cena 50 zł psc! Mogę również przyjąć zapłatę w skinach do csa.
 12. Napisałem do supportu, mam nadzieję, że coś mi odpiszą. Zapieprzenie byłoby trochę dziwne, ale to z tego względu, że dane do logowania były te same co przed rokiem i normalnie się zalogowałem. Jakby ktoś mi podkradł konto to chyba by zmienił najpierw hasła. Na Social Club loguję się normalnie bez problemów, w aplikacji już nie mogę. Dziwne.
 13. Po restarcie gry też tak? Lub jedynie modder mógł takie coś zrobić.
 14. Zapewne Ci ktoś konto zapierdzielił skoro nawet nie grałeś rok czas, lub sam nie pamiętam danych do socialu innych możliwości nie ma.
 15. kupię Konto Gta V

  To już dostaniesz konto na własność
 16. Ekipa poszukiwana

  LSPS Zaprasza! Spełnić następujące wymagania: - wiek 18+ - Discord - mikrofon - steam - brak cheatow - aktywność w ciągu tygodnia co najmniej przez 3 dni na przynajmniej godzinę-dwie (nie licząc weekendów) Proszę napisz do Toye'a - steam: toye101 lub social: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/toyeee lub do Maflex'a social: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/maflex24 Social ekipy : https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/ls_polish_squad
 17. Ekipa poszukiwana

  dodaj mnie na RG - skokobryk91
 18. pecet szukam ekipy +18

  Szukam ekipy do gta 5 online na PC. www.steamcommunity.com/id/skurvelson rockstar: skokobryk91
 19. Witam, Jestem nowy na forum i mam bardzo irytujący problem. Rok temu zakupiłem w GMG (Green Man Gaming) kod do GTA po dobrej cenie, został aktywowany na stronie Rockstara. Gra ściągnięta, wszystko działało. Po roku czasu przypomniałem sobie, że ją mam i chciałem ją odpalić. Niestety nie mogę się połączyć z Social Club. Jest to o tyle dziwne, że jak podam złe hasło to przekierowuje mnie automatycznie, żeby zmienić hasło, jak podaje prawidłowe to wisi komunikat : "Nie znaleziono adresu email lub podane hasło jest nieprawidłowe". Czytając forum nie znalazłem podobnego problemu, jedynie tyle, że podobną sytuację mają osoby, które dostały bana. Tylko jakim cudem mogłem go dostać? Proszę o odpowiedź, ktoś miał podobny problem?
 20. oferuję Money Lobby w GTA Online

  I hope you did not send this. You have to find in this site a theme called "LEVEL UP" There is an instruction how to send a donate for this 200M$. WHEN YOU will send this donate you have to send a private message to the seller (namo) on this theme there will be a link to that named "wiadomość" before this check on this theme how does this message have to look like. Hope you're gonna have no problems. GOOD LUCK. Oh one thing it won't be instant money you have to wait few hours. Namo will send the message that your account is ready. Just write in private message that you want answer in English. If you have some questions just ask.
 1. Załaduj więcej aktywności

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy i gracze prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do wspólnej gry.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×