redfessor

pecet Glitch na strój policjanta

2 posty w tym temacie

Witam,
jest obecnie jakiś sposób aby zdobyć strój policjanta w GTA na wersji 1.35? jeżeli tak, to byłby ktoś na tyle miły i pomógł mi to zrobić?

Pozdrawiam.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Czy mogę dostać bana ?
      Przez RaQRaKk
      Siemka, jakiś rok temu korzystałem z money lobby i glitchow na ps3, po tym przestałem grać i chciałbym przeniesc po roku przerwy konto na PC i tu moje pytanie czy jest ryzyko że dostanę bana za wszczesniejsze cheaty ? 
    • "odholowany" samochód
      Przez Kobel
      Witam, 
      Przepraszam jeżeli temat jest w złym dziale - jeżeli faktycznie tak jest, proszę o przeniesienie.
      Przechodząc do rzeczy. Mój samochód został odholowany przez policję. Nie byłem w stanie po niego pojechać, ponieważ zaraz po odholowaniu wyskoczył słynny błąd ERR_GFX_D3D_INIT. Po dołączeniu do nowej sesji, mój samochód zniknął. MMI nie odbiera. Kiedy dzwonię do mechanika, jest napisane, że auto zostało odholowane, ale nie ma go na żadnym z parkingów policyjnych. Samochód był ubezpieczony i miał pełne pokrycie.

• Money glitch ?
      Przez Miyoshi
      Witam, mam do Was pytanie ma ktoś jakiś sposób na money glitch do wersji 1.39. Na youtube widziałem kilka takich glitch ale większości nie ogarniam jakieś poplątane są, wykonuje tak, jak na filmie i nic.