Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Liderzy


Popularna zawartość

Pokazuje najpopularniejszą zawartość od 24.03.2018 we wszystkich obszarach

 1. 9 punktów
  Pewnie słyszeliście o ostatniej fali banów, gdzie wielu graczy skarży się na bany. Większość z tych osób twierdzi, że nie miała styczności z mod menu. Są nawet osoby które twierdzą, że niedawno kupiły konto i na niskim levelu dostały bana. Oczywiście większość z tych osób na pewno kłamie, że nie miało styczności z haksami. Prawdopodobnie jakieś mod menu umożliwia zbanowanie gracza. Oczywiście nie jest tak że cziter klika opcje "ban" i dostajecie bana, tylko po prostu menu wykorzystuje jakiś błąd w grze który sprawia że dostajecie bana. Skąd wg informacja że to może być sprawka jakiegoś mod menu? przeczytajcie post z reddita do którego link umieściłem wyżej. Trzech moich znajomych również dostało po banie, nie mieli styczności z haksami od ponad roku (jedyne co było robione haksami na ich koncie to modowanie ponad rok temu). https://twitter.com/search?f=tweets&vertical=default&q=%40rockstarsupport&src=typd Tak więc radziłbym wszystkim unikać sesji publicznych do czasu wyjaśnienia sytuacji. Dużo ludzi też pisze że dostało bany na kontach którymi grali na publicznych sesjach, na tych których używali na zamkniętych nie. A więc jest coś na rzeczy. Osoby które dostały takiego bana powinny natychmiast napisać do supportu rockstara. Posiadam ogólnie 2 konta, po oram trochę na jednym koncie na publicznych sesjach i dam wam znać czy zostanie ono zbanowane.
 2. 7 punktów
 3. 6 punktów
 4. 5 punktów
  Dziś na półki sklepowe trafiło GRAND THEFT AUTO V PREMIUM ONLINE EDITION czyli zwykłe GTA V na PS4, Xbox One i PC z płytami zawierającymi dane dotychczasowych DLC oraz Zestaw początkującego kryminalisty z GTA$ 1 000 000, nieruchomościami oraz pojazdami.
 5. 5 punktów
  Macie dwóch pedałów a i sory za odkop
 6. 5 punktów
  Największe pole walki dla spaliniarzy i strzelców, bo wyścigi strzeleckie wymagają ciężkiej nogi i celnego oka. To szalony wyścig dla maksymalnie 8 drużyn po 2 graczy, w którym strzelcy muszą niszczyć działkiem punktowane cele, a kierowcy przechytrzyć konkurencję, aby zgarnąć premie za okrążenia. Nowy tryb adwersarza ukaże się 3 kwietnia a już dziś możemy poznać jego przebieg dzięki nagraniu z wczesnego dostępu.
 7. 4 punkty
  maj za tydzień, teraz trzeba pisać
 8. 4 punkty
  W ostatnim tygodniu do floty pojazdów ze śmigłem dołączył Sea Sparrow. Który helikopter jest teraz najszybszy pokazuje test wykonany przez Vucko100.
 9. 4 punkty
  fakt, z przyzwyczajenia tyle nawaliłem :-) teraz to wygląda jak cena butów w GTA Online :-)
 10. 4 punkty
  Ostatnio wyszło nowe DLC do Gta Online, pewnie już wiele osób wie jakie auta będą dodawane do sklepów wirtualnego świata w ciągu kolejnych tygodni. Moim zdaniem nie jest to jakiś super dodatek, ot po prostu dodanych parę kolejnych pojazdów, nic specjalnego co nie? Ostatnio również zauważyłem że na ulicach Los Santos nie rządzą już wyścigowe super szybkie supersamochody, a pojazdu uzbrojone po zęby, które tylko czekają aż wyjedziesz z garażu swoim fajnym autkiem i buch! I dla mnie już takie samochody nie mają żadnego sensu. A co dopiero Doomsday Heist Ubdate? Miazga! Gracze latają po sesji Deluxo, Akulą czy Jetpackiem, a Ty? Ty sobie jeździsz swoim autem przez autostradę ogarnąć bunkier, a tu nagle leci nad tobą latający samochód z rakietami z Powrotu do Przyszłości! Nieźle! Rockstar chyba nieco poszalał... Jak myślicie co doda w nowym DLC? I jak będzie się nazywało? Pozdrawiam.
 11. 4 punkty
  Dzisiaj zostały dodane podwójne premie GTA$ i RP oraz zniżki na pojazdy Pojazdy Kabiny MCO – zniżka 30% Moduły MCO – zniżka 30% Ulepszenia broni wer. 2 – zniżka 25% Naczepa przeciwlotnicza Vom Feuer – zniżka 25% (cena ze zniżką i bez) HVY BWP – zniżka 25% (cena ze zniżką i bez) Łazik BF Dune – zniżka 25% (cena ze zniżką i bez) Declasse Tampa bojowa – zniżka 25% (cena ze zniżką i bez) HVY Nightshark – zniżka 25% (cena ze zniżką i bez) Pfister Neon – zniżka 25% (cena ze zniżką i bez) Overflod Autarch – zniżka 25% (cena ze zniżką i bez) Oraz zostały obniżone bunkry i ulepszenia oraz podwójna produkcja towaru w bunkrze oraz badania o 50% szybciej się produkują : Bunkier na gospodarstwie – zniżka 50% Bunkier na złomowisku – zniżka 45% Bunkier przy Smoke Tree – zniżka 40% Wszystkie ulepszenia bunkra – zniżka 30% Wszystkie remonty bunkra – zniżka 30% Premie w trybie Wyścig strzelecki podwójne premie GTA$ i RP : Wyścig strzelecki - I Wyścig strzelecki - II Wyścig strzelecki - III Wyścig strzelecki - IV Wyścig strzelecki - V Wyścig strzelecki - VI Wyścig strzelecki - VII A to wszystko będzie dostępne do 16.04.2018r.
 12. 4 punkty
 13. 4 punkty
  Dzisiaj został dodany 1 nowy samochód który możemy zakupić na stronie internetowej Warstock Cache&Carry : 1. Vapid Caracara za jedyne - GTA$ 1 775 000 a tak wygląda po tuningu: Oprócz samochodu zostały obniżone pojazdy które możemy zobaczyć po niżej : POJAZDY SZTURMOWE : Mammoth Avenger – zniżka 30% Limuzyna z wieżyczką – zniżka 30% Karin Technical Aqua – zniżka 30% (cena ze zniżką i bez) Karin Technical – zniżka 30% (cena ze zniżką i bez) HVY Barrage – zniżka 30% (cena ze zniżką i bez) HVY Insurgent – zniżka 30% (cena ze zniżką i bez) Brute Boxville (opancerzony) – zniżka 30% (cena ze zniżką i bez) ULEPSZENIA POJAZDÓW : Warsztat zbrojeniowy w Mammoth Avengerze – zniżka 30% Wnętrza dla Mammoth Avengera – zniżka 30% Warsztat pojazdów w Mammoth Avengerze – zniżka 50% Warsztat pojazdów w mobilnym centrum operacyjnym – zniżka 50% Silniki – zniżka 25% Turbodoładowania – zniżka 25% Hamulce – zniżka 25% Skrzynie biegów – zniżka 25% Oznaczenia – zniżka 25% (w tym statki powietrzne) Opancerzenia pojazdów – zniżka 25% (w tym statki powietrzne) Oraz został dodany nowy Tryb wyścig strzelecki Premie 2xGTA$ 2xRP : Wyścig strzelecki - I Wyścig strzelecki - II Wyścig strzelecki - III Wyścig strzelecki - IV Wyścig strzelecki - V Wyścig strzelecki - VI Wyścig strzelecki - VII A to wszystko będzie dostępne do 9.04.2018r.
 14. 4 punkty
  oooo nie, to jest złooo :-) potem się pocznie mały skieflanek
 15. 4 punkty
  no, nie umiesz, napisałeś gamil.com zamiast gmail.com i jeszcze mi ciśniesz, że ja jestem spierodolony, po czym kasujesz te wypowiedzi i płaczesz, że obrażajo cię to jest najlepsza decyzja twojego życia, poproś inne cymbały żeby rozbiły to razem z tobą
 16. 4 punkty
  Na takim komputerze będzie można komfortowo grać w GTA V, wiem bo córka ma podobną specyfikację śmiga jej to na średnich z wysokimi. Do zestawu dorzuciłbym jednak dysk SSD na system. Można więc się pokusić o zastąpienie konsoli takim sprzętem #pcmasterrace
 17. 4 punkty
 18. 3 punkty
 19. 3 punkty
 20. 3 punkty
  Jestem jedynie ciekaw kiedy będzie odcinek u lucusia z wersji premium edition stawiam że może jutro
 21. 3 punkty
  To jest Rockstar i jego zjebany anty-cheat niektórzy bez haxów dostają bany a inni latają 6 miesięcy bez bana
 22. 3 punkty
 23. 3 punkty
  Dzisiaj zostały dodane 2 nowe samochody oraz 1 helicopter które możemy zakupić na stronie internetowej Legendary Motorsport oraz Southern San Andreas Super Autos i Elitas Travel : 1. Sea Sparrow za jedyne - GTA$ 1 815 000 2. Vapid Flash GT za jedyne - GTA$ 1 675 000 3. Wenny Issi Classic za jedyne - GTA$ 360 000 a tak wygląda po tuningu: Vapid Flash GT : a tak wygląda po tuningu: Weeny Issi Classic : a tak wygląda po tuningu : Oprócz samochodów i helikoptera zostały również obniżone Nowy tryb adwersarza oraz premie x2RP x2$ oraz obniżone zostały pojazdy i zniżki na modyfikacje pojazdów oraz ammu-nation : ZNIŻKI NA POJAZDY : Karin 190z – zniżka 25% Vapid Hustler – zniżka 25% Albany Hermes – zniżka 25% Phantom Wedge – zniżka 35% (cena standardowa i promocyjna) ZNIŻKI NA MODYFIKACJE POJAZDÓW : Kuloodporne opony – zniżka 25% Oznaczenia – zniżka 25% (również dla statków powietrznych) Zderzaki – zniżka 25% Przemalowania – zniżka 25% (również dla statków powietrznych) Progi – zniżka 25% Spojlery – zniżka 25% Dym spod opon – zniżka 25% Ammu-Nation : Cała broń biała – zniżka 25% Pancerze – zniżka 25% Materiały wybuchowe i broń miotana – zniżka 25% OFERTA SPECJALNA NA 20 KWIETNIA : Zalogujcie się i skorzystajcie z poniższych premii (TYLKO 20 kwietnia): Wytwórnia marihuany – zniżka 50% Ulepszenia wytwórni marihuany – zniżka 50% Sprzedaż marihuany – zarobek wyższy o 50% Zielony dym spod opon – zniżka 50% Nowy Tryb Adwersarza Robota w Vespucci Premie 2xGTA$ 2xRP : Robota w Vespucii - I Robota w Vespucii - II Robota w Vespucii - III Robota w Vespucii - IV Robota w Vespucii - V Robota w Vespucii - VI Robota w Vespucii - VII A to wszystko będzie dostępne do 23.04.2018r.
 24. 3 punkty
  Modować czy nie modować i ciężko zarabiać? Trudno w to uwierzyć, ale większość czasu w Gta Online zarabiamy wirtualne pieniądze zamiast cieszyć się grą i mieć z tego frajdę. Ja przez dziewięć dziesiątych czasu spędzonego w tej grze ciężko zarabiałem i to sam. Czy można cieszyć się grą, a nie marnować wiele czasu na zarabianie wirtualnych dolarów? Oczywiście że można! Przez oferty jakie daje Namo w Gta Forum na przykład. Tylko każdy w sumie ma inną opinię na temat tych ofert na przykład ja niedawno się zastanawiałem po co to komu? Przecież jak będziesz miał tyle pieniędzy to będzie ci się nudziło. I przez wiele czasu spędzonego w grze w końcu zacząłem myśleć że to ma jednak sens, i zamówiłem jedną z ofert. Bo przecież komu by się chciało samemu przez miesiąc zarabiać na jakiś podobający mu się drogi pojazd, a R* z aktualizacji na aktualizacje pojazdy w grze zaczynają być coraz droższe co nawet wspomina Namo na Gta Forum - Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Co każdy może potwierdzić. Więc czy bym od samego początku mojej rozgrywki nie marnował cennego czasu na żmudne zarabianie pieniędzy mógłbym się cieszyć wszystkim co GTA mi oferuje? Pewnie tak... A wy co myślicie o polityce Rockstar i dodawania sobie wirtualnych pieniędzy do GTA? Pozdrawiam. Nowy artykuł! Jeżeli nie widziałeś jeszcze mojego poprzedniego to gorąco polecam! Jest to mój już drugi artykuł i proszę o rzetelną ocenę.
 25. 3 punkty
 26. 3 punkty
 27. 3 punkty
 28. 3 punkty
  Stachu Jones jest bardzo związany z postem.
 29. 3 punkty
  Dopiero co dołączyłem do społeczności Gta Forum, napisałem 1 artykuł i już kurde 100 komentarzy PS: Jutro zamiawiam modowanie u namo
 30. 3 punkty
  Czemu Stacha Jonesa nie wstawiłeś? Namo się za głowę złapie jak zobaczy co za głupoty tu wypisujemy.
 31. 3 punkty
  Tylu komentarzu to ja się u mnie nie spodziewałem Dzięki
 32. 3 punkty
  Mam w planach dodanie opcji inwazji kosmitów na gracza. Będzie repspić UFO nad jego głową i kilku kosmitów z RailGunem. Swoją drogą witamy na forum @MatiM niezapomniane przeżycia gwarantowane.
 33. 3 punkty
  To ja sobie jutro taki ustawie
 34. 3 punkty
  dlaczego mam czytać to co gówniak pisze? ciągle próbujesz mnie na coś namówić
 35. 3 punkty
  Namo odpisuje jak sie mu nie truje dupy tak to jedynie bana może ewentualnie dać
 36. 3 punkty
  Ja chce Issi Classic kurwa -,-
 37. 3 punkty
  Anti Gówniak Protection
 38. 3 punkty
 39. 3 punkty
  No cóż, znam dziewczynę, która ma fetysz na gładź szpachlową więc może @GamerLive znajdzie taką, która lubi neony.
 40. 3 punkty
  Napisz ticketa https://support.rockstargames.com/hc/pl/requests/new. Zresetują twój klucz i aktywujesz jeszcze raz. Pamiętaj, że jeśli masz grę na Steam to przez niego musisz ją uruchomić.
 41. 3 punkty
  Uporałem się z aktualizacją pod 1.43
 42. 3 punkty
  a ty masz konto na gamil.com a ty nie potrafisz napisać na order liczyłeś cymbale? napisz jeszcze gówniaku po co skasowałeś wiadomości w których mnie wyzywałeś?
 43. 3 punkty
  Dzisiaj zostały dodane 2 nowe samochody które możemy zakupić na stronie internetowej Legendary Motorsport oraz Southern San Andreas Super Autos : 1. Pegassi Tezeract za jedyne - GTA$ 2 825 000 2. Vapid Ellie za jedyne - GTA$ 565 000 a tak wygląda po tuningu: Vapid Ellie : a tak wygląda po tuningu: Oprócz samochodów zostały również obniżone Bunkier oraz podwójne premie x2RP x2$ do wyścigów Hotring oraz obniżony został samolot : NIERUCHOMOŚCI I POJAZDY : Hangar A2 w Forcie Zancudo – zniżka 50% Magazyny specjalnych ładunków – zniżka 50% Bunkier przy Smoke Tree – zniżka 35% Centrum Biznesowe Arcadius – zniżka 30% Jacht Wodnik – zniżka 30% FH-1 Hunter (śmigłowiec bojowy) – zniżka 30% (cena standardowa i promocyjna) MODYFIKACJE POJAZDÓW : Wydechy (w tym wspomaganie startu) – zniżka 25% Malowania – zniżka 25% Silniki – zniżka 25% Turbodoładowanie – zniżka 25% Hamulce – zniżka 25% Skrzynie biegów – zniżka 25% Spojlery – zniżka 25% Tryb wyścigów Hotring Premie 2xGTA$ 2xRP : Wyścig Hotring - Szczyt Chiliad Wyścig Hotring - Miejska jazda Wyścig Hotring - Struktura DNA Wyścig Hotring - Centrum Wyścig Hotring - Trójkąt Gordo Wyścig Hotring - La Mesa Wyścig Hotring - Sandy Shores Wyścig Hotring - Okop Wyścig Hotring - Vespucci Wyścig Hotring - Vinewood A to wszystko będzie dostępne do 2.04.2018r.
 44. 3 punkty
  Żeś mu doradził „ja próbowałem pasty do zębów i cifa i z tego że gra na ps2 zacinała mi się w menu doszedłem do tego że zacinała się w trakcie gry.„
 45. 3 punkty
  co ? @NerWeDer jak wejść ?
 46. 3 punkty
 47. 3 punkty
  jeszcze namawia gówniaki żeby się logowali do GTA Online i uszczuplali salda kupując auta, to jest debil myślałem, że jedynym jego upośledzeniem to wada wymowy, myliłem się
 48. 3 punkty
  Nie jesteś sam, w oczach R* jesteś frajerem który kupi kolejną kopię gry i kartę shark żeby odrobić swoje osiągnięcie w GTA Online. Bany dostali nawet ci którzy mieli niskie level, nie modowali swojego konta ani nie uczestniczyli w sesjach z sypanym hajsu. Od rana o tym dyskutujemy a ty dalej udajesz głupiego.
 49. 3 punkty
  R* ma cię w dupie jak miliony innych graczy, zakoduj sobie to w łepetynce
 50. 3 punkty
  Nie zalecał wysadzania sesji, przeszkadzania innym itp. według niego było chamskie i ja zgadzam się z jego stwierdzeniem.
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×