Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Liderzy


Popularna zawartość

Zawartość z największą reputacją od 18.09.2018 we wszystkich obszarach

 1. 3 punkty
  Jeśli ktoś z was wysłał " donejt " i zapro wam nie przychodzi po 7/8 godzinach to spokojnie przyjdzie poczekajcie na swoją kolej no chyba że coś zjebaliście . Druga sprawa nie spamcie postami typu " nie dostałem zapro itd. " ponieważ Namo was wyjebie i będziecie płakali potem pójdziecie do mamy i taty aby się poskarżyć że zostaliście okradzeni . Przeważnie co 2/3 osoba która tak pisze podejrzewam że niema ukończonych nawet 14 lat i nie przeczytała Regulaminu . Nie wyzywam , ani nie hejtuje was , ale ile można to kurwa czytać ciągle to jedno i to samo . Namo kiedyś też nie wytrzyma i będzie koniec modowania . Więc proszę błagam przeczytajcie wpierw Regulamin .
 2. 2 punkty
  @Demik Także ten, przypau mordo 😄
 3. 2 punkty
  LoL szczęście, że nie mam okresu 😄 Zrobi to zrobi.
 4. 2 punkty
  O kurcze, R* przebudowuje Social Club. Pewnie ma to związek z premierą RDR2.
 5. 1 punkt
 6. 1 punkt
  @@Demik Gdzie w zdaniu ''Wiesz, że to oznacza wojnę ?'' Masz słowo wpierdol ? Wpierdol to wam spuszczają kołcze za dopuszczenie do promocji ekipy takiego durnia jak Kacu. Spadam stąd, bo bogdan na mnie czeka tak jak na ciebie Namo z money lobby gówniaku.
 7. 1 punkt
  @kvcu Zgłoś się do gramatycznych nazistów, a jeśli mamy być rzetelni to powinieneś napisać ''Zarówno jak i raka mózgu to dostaniecie tu również inne nowotwory''.
 8. 1 punkt
  Uwaga!!! Los Santos Polish Squad ogłasza rekrutację. Nie jesteśmy "masówką" jak większość ekip tutaj, gdzie znaczna część osób nawet się nie zna i nigdy ze sobą nie rozmawiała. My tworzymy skromną, ale w miarę zgraną grupę ludzi, która lubi po prostu pograć w GTA Online praktycznie codziennie. Jesteś aktywnym graczem, szukasz ludzi do wspólnego grania? Dobrze trafiłeś. Co możemy Ci zaoferować: 1. Robienie napadów 2. Sprzedaże wytwórni 3. Granie adwersarzy 4. Wypady na otwartą sesję i walka z innymi graczami Czego wymagamy: 1. Discord (Link do pobrania: https://discordapp.com/download) 2. Wiadomość do ToYeee: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/toyeee, która powinna zawierać informacje o chęci dołączenia do ekipy 3. Wiek 18+ (przewidujemy wyjątki) 4. Brak czitów/modów Rekrutacja skierowana jest do graczy grających na PC. Podania bez wiadomości do ToYeee będą z automatu odrzucane. Zajmujemy się też nagrywaniem różnego rodzaju akcji, których zrobienie samemu jest niemożliwe. Zapraszamy!!! Nasza najnowsza produkcja 😄 Polecamy oglądać w 4k 😉 A oto pozostałe filmy: Zapraszamy!!!
 9. 1 punkt
  ok dzięki dobrze ze ja tego nie pisałem 🙂
 10. 1 punkt
  Nie żebym narzekał ale na screenie w jednej linijce na końcu zostawiona jest litera „w”. Jest to błąd i powinna zostać przeniesiona do nowej linijki. 🙃
 11. 1 punkt
  naucz się więc czytać zanim cię stąd wyrzucę
 12. 1 punkt
  @Namo Koleś mnie zabijał, i nawet nie zdziwiło go to ze wog do niego nie strzelałem, Link do Nagrania : http://hostuje.net/file.php?id=5749165dc6de1b7f9324e472ede1c214
 13. 1 punkt
  Czekam już 2 dni na zmodowanie konta lvl up ile jeszcze mam czekać?
 14. 1 punkt
  Tak jak pisałem wcześniej. Firma Rockstar zapowiedziała Read Dead Online - moduł sieciowy dla nadchodzącego Red Dead Redemption 2. Będzie on działał na podobnej zasadzie co Grand Theft Auto Online, ale nie zostanie udostępniony na premierę gry.
 15. 1 punkt
 16. 1 punkt
  Pierdzielisz głupoty, naprawiłem, można zamknąć, pobrałem gotowe pliki jeszcze raz usunąłem mods i zainstalowałem od nowa path crack do gta 😉 A nie robić 3 godzinową instalację (bo tyle mi ostatnio zajęło) szkoda czasu, wystarczyło się pobawić 😉
 17. 1 punkt
  Ja chętnie pogram bo obecnie nie mam z kim mam 118 poziom i jestem skory do pomocy mój nick to SeriouS-ScorpioG więc jeśli chcesz to zapraszaj. Mam 17 lat żebyś wiedział. :D
 18. 1 punkt
  Kiedy nieumiejącemu czytać ojcu 12-letniego gówniaka grającego w grę dla dorosłych RODO wejdzie za mocno 🙂 Sam Bóg nie wie ilu debili ma na tym świecie 🙂
 19. -1 punktów
  MOGĘ 20 ZŁ DAĆ TYLKO TO JAK 20ZŁ ?
 20. -1 punktów
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×