Skocz do zawartości

Liderzy


Popularna zawartość

Zawartość z największą reputacją od 02.04.2020 we wszystkich obszarach

 1. 1 punkt
 2. 1 punkt
  To dobrze bynajmniej nie będą się kurzyły. Powodzenia by było dobrze
 3. 1 punkt
  Nie musisz dostarczać jeśli nie masz czasu, a możesz też kupować. Jeśli dużo czasu spędzasz w grze to o ile dobrze pamiętam jest pełny po ok 6h. Ale tu w tym poradniku masz wszystko do Twojej wiedzy. Bunkier
 4. 1 punkt
  Bunkier ulepszony ma max daje 1 min 50 000 tyś $
 5. 1 punkt
  Wymień dysk, dołóż ramu i powinno coś pomóc. Nic więcej z laptopem zrobić nie możesz.
 6. 1 punkt
  Ekipa WILCZE STADO ogłasza rekrutację! Ekipa powstała stosunkowo niedawno i została stworzona z myślą o zgranej paczce, która komunikuje się w ojczystym języku. Robimy napady, import/export, zasoby itd. Jeżeli nie lubisz grac sam to zapraszamy, spróbuj... a może Ci się spodoba! gramy bez parcia na szkło i staramy się pomagać sobie nawzajem co daje nam szybki rozwój w grze. Ok, teraz mniej przyjemne wymagania które trzeba spełnić: -wiek 20+ (z pewnymi wyjątkami kiedy ktoś okazuje swoją dojrzałość na tym poziomie). -komunikatywność na czacie gry lub na discord. Jeśli spełniasz powyższe wymagania to zapraszam do kontaktu pod postem ew. kliknij -> Miron_PL lub HarleyQuinnPL69 Z poważaniem ekipa Wilcze stado.
 7. 1 punkt
  Gratuluję miałeś farta z pojazdami , że były blisko i że punkt dostawy też był blisko, a nie w Paleto
 8. 1 punkt
  Wciśnij przycisk HOME na klawiaturze. Odpali się nakładka i się zalogujesz.
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum