Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Liderzy


Popularna zawartość

Zawartość z największą reputacją od 10.07.2018 we wszystkich obszarach

 1. 4 punkty
  SKIEPKOHAX to skórka premium dla Absolute Menu. Dzięki niej całe San Andreas będzie twoje. Pobierz
 2. 4 punkty
  Ty debilu dysku podpiąć nie potrafisz a ciśniesz, że inżynier jesteś. Wypierdalaj pierdolić gdzieś indziej.
 3. 3 punkty
  Pewno i jestem, ale czytam, opis tego co kupuje w internecie. Ale potrafię czytać i nie muszę jebać w robocie. Przed chwilą wstałem, idę kurzyć i pic kawę. Super, inżynier debil który nie potrafi czytać. Obyś nie konstruował jakiejś rakiety bo pierdolnie na jakąś wioskę i pozabija ludzi. Nie jestem. Jakbyś nie był debilem to byś wiedział, że na skrzynce masz dane mojej firmy. Bo mi spamią forum swoim niedojebaniem, a tego nie lubię. Generalnie, mogą mi wylizać rów. Jesteś tak niedojebanym umysłowo inżynierem, że nie potrafisz wywnioskować, że ktoś mógł to zrobić w ciągu dwóch lat istnienia Money Lobby a te nadal działa?
 4. 3 punkty
  No, pieski są fajne, więc mają od razu, a ty musisz czekać.
 5. 3 punkty
 6. 3 punkty
  Już banowali za GeForce Experience w tle więc bym się nie zdziwił.
 7. 3 punkty
 8. 3 punkty
  Paczki, sporo RP wpada i przy okazji hajsik zarobisz. Chyba więcej za paczki wpada.
 9. 3 punkty
 10. 3 punkty
  Nie da się. Tak gwoli uzupełnienia. "Ja pierdole, ten Foll to jest...."
 11. 3 punkty
  A wracając do tematu, najlepszym sposobem na legalne zdobywanie doświadczenia są podwójnie premiowane czynności, takie jak misje, akcje, wyścigi czy tryby adwersarza. Możesz je znaleźć tutaj: A zmieniają się one co tydzień, także polecam po prostu śledzić cykl aktualizacji zamieszczany przez @BombowyKiller.
 12. 3 punkty
  A w dzisiejszym update zostały dodane premie do Przemytnicze Misje, x2 Sprzedaży towaru zostały obniżone pojazdy i samoloty które możecie zobaczyć już po niżej : Zaloguj się do 16 Lipca by otrzymać darmowe 100.000$ w GTA ONLINE : POJAZDY i SAMOLOTY : COIL CYCLONE – 30% ZNIŻKI GROTTI VISIONE – 30% ZNIŻKI VAPID RETINUE – 30% ZNIŻKI Nagasaki Ultralight – 40% zniżki Nagasaki Havok – 40% zniżki LF-22 Starling – 40% zniżki Mammoth Mogul – 40% zniżki Mammoth Tula – 40% zniżki RM-10 Bombushka – 40% zniżki P-45 Nokota – 40% zniżki Buckingham Pyro – 40% zniżki Buckingham Howard NX-25 – 40% zniżki ULEPSZANIE I MODYFIKACJE POJAZDÓW : System przeciwdziałania – 25% zniżki Broń statków powietrznych – 25% zniżki Sterowność statków powietrznych – 25% zniżki Hamulce – 25% zniżki Modyfikacje silnika – 25% zniżki (statki powietrzne, motocykle i samochody) Pancerz – 25% zniżki (statki powietrzne, motocykle i samochody) Oznaczenia – 40% zniżki (statki powietrzne, motocykle i samochody) UBRANIA I AKCESORIA : Wszystkie ubrania przemytnicze – 25% zniżki Kombinezony pilotów i pilotów wyścigowych – 25% zniżki Plecaki na spadochrony, czasze i ślady dymne – 25% zniżki Oraz zostały obniżone wszystkie --> Hangary i warsztaty lotnicze do -40% : Fort Zancudo Hangar 3499 -40% Fort Zancudo Hangar 3497 -40% Fot Zancudo Hangar A2 -40% LSIA Hangar 1 -40% LSIA Hangar A17 -40% PREMIE GTA$ 2xRP i 2x$ ORAZ ZNIŻKI : x2 sprzedaż towaru z hangaru na wszystkie przemytnicze i misje sprzedaży klubu motocyklowego zniżka -25% na zasoby z wytwórni zniżka -25% na skrzynie specjalnych ładunków z SeciuroServ Wyścig Premium - Cel (tylko dla Ruinerów 2000) [podwójne premie] Próba czasowa: Trasa 68 [podwójne premie] A to wszystko będzie dostępne do 16.07.2018r.
 13. 3 punkty
  Jak zwykle fajny artykuł. Tylko szkoda że tej supry nie ma.
 14. 2 punkty
  Jesteś debilem, idiotą który nie potrafi czytać. Tak Panie Inżynierze, ktoś kto prowadzi działalność gospodarczą to
 15. 2 punkty
  Nie, ale jak włączy sprzedaż to zostajesz wynagrodzony za pomoc. Zwykle jest to 30k-60k GTA$. Opłaca się. Zobacz sobie to. Bardzo pomocne w legalnym zarabianiu w tej grze.
 16. 2 punkty
 17. 2 punkty
  Tak. Różnica jest jeszcze od ilości graczy na sesji. Powiedzmy 20 graczy na sesji to +10% do RP.
 18. 2 punkty
  Tak trudno spojrzeć na datę założenia wątku?
 19. 2 punkty
  @chmielu_psx Uważaj bo Vini Cię zapierdoli co mówisz o jego ulubionym pojeździe w GTA Online.
 20. 2 punkty
  Opressor, kupisz go na Warstock Cache & Carry
 21. 2 punkty
 22. 2 punkty
 23. 2 punkty
 24. 2 punkty
  Widzę, że nikt jeszcze nie napisał, to napiszę, że paczki. Ciesz się, że nie minus ( ͡͡ ° ͜ ʖ ͡ °)
 25. 2 punkty
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×