Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Liderzy


Popularna zawartość

Zawartość z największą reputacją w 18.10.2018 we wszystkich obszarach

  1. 1 punkt
    @Demik Naprawdę sądzisz, że wysyłanie zaproszeń do znajomych członkom mojej ekipy, wchodzenie do nich na sesje i próba zabijania ich oraz pisanie, że jak odejdą z mojej ekipy to przestaniesz to robić coś zmieni? Po nicku wnioskuję, że masz 21 lat. Jak tak się zachowuje 21-letni człowiek to ja serio nie mam pytań. A odpowiadając na swoje pytanie - nie, to nic nie zmieni, to tylko pokazuje jakim nolifem i debilem jesteś. Zastanów się nad sobą, może faktycznie jest jeszcze jakaś nadzieja. Z tego, co widzę to macie w ekipie 291 żołnierzy, a nadal nie ma z kim grać? Może wy się w ogóle nie znacie i nigdy ze sobą nie rozmawialiście? Powiem ci, że to smutne... nawet bardzo... Tak więc zmień swoje zachowanie, bo jak nic z tym nie zrobisz, pozostaje jedynie zmiana nazwy waszej ekipy na mniej więcej coś takiego (patrz zdjęcie) 😉 Obym już więcej nie musiał się z Tobą pier... "gówniaku", "idź być irytującym gówniakiem gdzieś indziej" (wybacz Namo, ale musiałem Cię zacytować).
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×