Skocz do zawartości

Liderzy


Popularna zawartość

Zawartość z największą reputacją w 22.03.2019 we wszystkich obszarach

  1. 1 punkt
    UseSquad [USES] Poszukujemy Aktywnych graczy do ekipy, bazujemy na Komunikatorze Teamspeak3.Gramy codziennie, robimy misje, napady, geniusza zbrodni, wyscigi, zloty samochodowe i bawimy sie na sesji w jakikolwiek możliwy sposób.Jesteśmy zgraną ekipą i chętnie przyjmiemy każdą chętną osobę w nasze szeregi ! Oferujemy: ★ Pomoc w napadach i we wszystkim co tylko możliwe 😄 ★ Pomagamy zarabiać legalnie hajs ★ Gramy dla zabawy jak i również dla osiągnięć. ★ Oferujemy miłą luźną atmosferę bez "patologi" ★ Udostępniamy całą strefę partnerską na serwerze Teamspeak 3 dla graczy ekipy "UseSquad" Wymagamy: ★ Aktywność na Teamspeak 3 + mikrofon ★ Wiek powyżej 17+ ★ Dystans do siebie i luźne podejście do gry ★ Chęci do wspólnej zabawy w grze ★ Członkostwa w Ekipie UseSquad [USES] Adres Serwera Teamspeak3 : usets.pl bezpośredni link na strefę ekipy UseSquad na TS3: http://www.teamspeak.com/invite/usets.pl/?channel=Poczekalnia !!! GORĄCO ZAPRASZAMY !!!
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+01:00

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum