Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Liderzy


Popularna zawartość

Zawartość z największą reputacją w 25.05.2018 we wszystkich obszarach

 1. 3 punkty
  Nocne testy Lite zakończone pomyślnie.
 2. 2 punkty
  1. Stwórz menu. 2. Sprzedawaj je po 65€ 3. Sprzedawaj alt konta na swoim forum. 4. Spierdol coś w skryptach aby menu było wykrywlane, dzięki temu kupią u ciebie alt konto. #biznes
 3. 2 punkty
 4. 1 punkt
  Wedlug mnie to jest opłacalne . Opłaca się . Teraz zarabiasz dla kolegi. A jak masz własne biuro możesz kraść i sprzedawać samochody oraz sprzedawać magazyny na które czaseem są bonusy, że zarobki są X2 . Ponadto robisz misje specjalne na pojazdy które później masz taniej o dość spora cenę .
 5. 1 punkt
 6. 1 punkt
  To są debile z tego Nullify, wypuścili aktualizację haxów i ludzi pobanowało. Ja bana nie mam pewno temu, że byłem się ścigać wczoraj na "hamburgerach" i nie odpaliłem nowej wersji.
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×