12 grudnia wychodzi NOWE DLC do GTA Online! Jeżeli nie masz kasy w grze kup ją przed wyjściem nowej zawartości. Po każdej aktualizacji występuje kilkudniowa przerwa w modowaniu kont i sypaniu hajsu na Money Lobby,

Skocz do zawartości

Liderzy


Popularna zawartość

Zawartość z największą reputacją od 06.11.2019 we wszystkich obszarach

 1. 2 punkty
  Rockstar dziś potwierdził następne DLC, stylizujące się napadem na kasyno (będzie brał w tym udział Lester). Od kilku dni tez coraz częściej było widać ochroniarza z walizką z pieniędzmi.
 2. 1 punkt
  Siemanko świry dzisiaj przedstawie wam projekt mojego dobrego znajomego w którym sam mam malutki % udziału. Mianowicie LoveRP który już wystartował dzisiaj o godzinie 16 Czym jest LoveRP? - LoveRP jest to serwer GTA dokładniej RolePlay gdzie możecie się wcielić w jakąkolwiek chcecie postać i odgrywać jej historię tzn.: Możesz być np.: gangsterem, zbierać narkotyki, mieć swoją mafię, strzelać się z innymi gangami bądź być np. policjantem, medykiem bądź mechanikiem. Pokażę wam kilka screenów z gry; Co oferuje nasz serwer? .- 32 sloty z możliwością rozbudowy do 64 .- Miła atmosfera .- Aktywna i pomocna Administracja .- Wiele skryptów takich jak.: customowe samochody typu: BMW, Mercedes | 4 różne typy narkotyków które można zbierać i sprzedawać : Opium Kokaina Metamfetamina Marihuana | Nielegalny połów ryb | Pety | Napady na hHuman Labs, FBI, Life Invader, Baze Lestera, Sklepy oraz Banki | Prace dzięki którym będzie można zacząć grę | Praca Adwokata, Policjanta i Medyka oraz Mechanika .- Customowa mapa .- Typ ekonomii: Medium/Hard .- Serwer +15 , frakcje +16 / WL OFF (Możesz wejść na serwer bez pisania podania) lecz w miare napływu graczy będzie wprowadzana Whitelista .- Inwestycje w serwer Pragnę też poinformować że otwieramy nabór na EMS, Mechanik, Adwokat LSPD więcej info na naszym discordzie: Po więcej pytań jak i odpowiedzi zapraszam właśnie na nasz discord;-) Serdecznie zapraszamy do gry!!!! https://discord.gg/Zdzrjg9
 3. 1 punkt
  P.S. oczywiście używając auto clickera. Kasę wygrałem nie jedno razowo tylko w ciągu 4 dni w tym jedna nocka podczas której wydropiłem 2370000 tysięcy. Od dwóch dni nie mogę obstawiać ani używać innych gier.
 4. 1 punkt
  Jeśli nie przeglądasz dokładnie forum to nie będziesz wiedział że R* powysylal listy do twórców cheatów i musieli je dezaktywować. W zakładce "Glitche i cheaty" Masz ten temat, poczytaj sobie i będziesz wiedział jakiego menu używać.
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+01:00

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum