Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Liderzy


Popularna zawartość

Zawartość z największą reputacją od 26.08.2018 in Posty

 1. 5 punktów
  W dzisiejszym update'cie został dodany nowy pojazd bojowy, nowe zniżki na pojazdy oraz zniżki na tuning pojazdów. Lista przecen od dzisiaj obowiązujących znajduje się poniżej. NOWY POJAZD: MENACER - GTA$ 1.775.000 ZNIŻKI NA POJAZDY: "THRUSTER" -30%, GTA$ 1.925.000 "P-45 NOKOTA" -30%, GTA$ 1.396.500 - 1.857.345 "RM-10 BOMBUSHKA" -40%, GTA$ 2.670.000 - 3.551.100 "CHEVAL TAIPAN" -30%, GTA$ 1.386.000 "OVERFLOD AUTARCH" -30%, GTA$ 1.368.500 "COIL CYCLONE" -30%, GTA$ 1.323.000 "PEGASSI REAPER" -30%, GTA$ 1.116.500 "LAMPADATI MICHELLI GT" -30%, GTA$ 857.500 ZNIŻKI NA TUNING POJAZDÓW: "PANCERZ" -25% "SILNIK" -25% "LAKIEROWANIE" -25% "TURBO" -25% "OZNACZENIA" -25% ORAZ ZNIŻKA NA WSZYSTKIE BAZY -30% ZALOGUJ SIĘ ABY ODBLOKOWAĆ: ZALOGUJ SIĘ 3 WRZEŚNIA ABY ODBLOKOWAĆ 2 EKSKLUZYWNE OZNACZENIA DLA POJAZDU HVY MENACER. A TO WSZYSTKIE OBOWIĄZUJE DO 3 WRZEŚNIA 2018r.
 2. 3 punkty
  Wszystkich którzy wysyłają mi po 10 wiadomości z pytaniem kiedy aktualizacja menu proszę o przestanie. Aktualizacja wyjdzie gdy będzie gotowa a dalszy spam pytaniami będzie skutkował zablokowaniem spamerowi dostępu do menu.
 3. 2 punkty
  Moja nowa ekipa do podbijania Los Santos.
 4. 2 punkty
  bo jesteś debilem i nie rozumiesz przekazu.
 5. 2 punkty
  @Dopianka sam fakt, że piszesz caps lockiem już świadczy o lekkim niedojebaniu więc wnioskuje, że nie przeczytałeś regulaminu ML i wyleciałeś.
 6. 2 punkty
  Jak taniej kupić GTA V? Jak aktywować rosyjskie Grand Theft Auto V? Przychodzę z postem, który ma na celu wyjaśnić jak aktywować rosyjskie GTA V. 1. Przechodzimy do strony G2a i wybieramy opcję zakupu. Następnie dokonujemy zapłaty przez wybraną przez nas opcję płatności. Po kilku minutach na naszym e-mailu powinniśmy mieć już kod. 2. Wybieramy VPN (np. NordVPN, ExpressVPN, CyberGhost lub jeszcze inny) i go instalujemy. Ja wybrałem CyberGhosta. 3. Tworzymy konto, wybieramy aktywuj okres próbny i następnie musimy potwierdzić konto linkiem, który dostaliśmy na e-maila. Gdy potwierdzimy możemy zacząć korzystać z VPN'a. 4. Gdy już mamy dostęp do menu wybieramy pierwszą opcję (surfuj po sieci anonimowo) i zmieniamy kraj z automatycznego na Białoruś. Następnie wybieramy "Rozpocznij anonimowe surfowanie po sieci". 5. Przechodzimy na stronę Rockstara (jeśli nie mamy jeszcze konta) i tworzymy konto. Pamiętaj, aby ustawić państwo na Rosje! 6. Gdy już będziemy mieć własne konto przechodzimy na stronę i wybieramy "Użyj kodu Rockstar", wpisujemy kod i go aktywujemy. 7. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie po kilku sekundach będziemy mogli zobaczyć już Grand Theft Auto V w naszych grach. 8. W ustawieniach zmieniamy państwo z Rosji na Polskę. 9. Miłej gry 🙂 Pamiętaj, że na nowym koncie można zaopatrzyć się w bezpieczną gotówkę za pomocą: Money Lobby lub Level Up.
 7. 2 punkty
  Nie dość, że podałeś złą nazwę discorda, nie dość że są błędy ortograficzne, nie dość że wysłane w złym miejscu to jeszcze tak trudno kliknąć w "Proszę kierować się pod emial protected" Powyżej nawet screena dałem.
 8. 2 punkty
  Jak Namo się zaloguję, Ciebie wyloguje z komunikatem "Twoje konto zostało użyte w innym miejscu", od razu po tym wyłączasz grę i czekasz aż Namo odpowie, że Modowanie dobiegło końca.
 9. 2 punkty
  Byś pozytywną reakcję zostawił ale również pozdrawiam. 😄
 10. 2 punkty
  Dodatkowo napisał "lekkie ścinki".
 11. 2 punkty
  Hahah no prawda.
 12. 2 punkty
  Z takimi lagami to smutek oglądać.
 13. 2 punkty
 14. 2 punkty
 15. 2 punkty
  U @Cruzzera kupisz za 10 ojro.
 16. 1 punkt
  Dobrze, że szkoła się zaczyna za 5 dni. Powiedz pani od polskiego, żeby nauczyła was, jak składać zdania. Bo mamusia usłyszy i będzie kara na komputer? Nie wiem już nawet, jak to kuriozum skomentować.
 17. 1 punkt
  bo piszesz capslockiem i jesteś tępym gówniakiem
 18. 1 punkt
  Wszystko wporzadku. Kase mam. Dodatkowe 100mln tylko utwierdza w przekonaniu ze firma solidna. Dziekuje pozdrawiam, ide ro***ać gruby hasj
 19. 1 punkt
  No, w chuj śmieszne. Jeszcze troszkę muszę się podszkolić xD 4 dni na photoshopie siedzę dopiero, a nawet 20% działań które może zrobić photoshop (czysty) nie wykorzystałem.
 20. 1 punkt
  Również polecam @Folla, zrobił mi mój avatar i tło.
 21. 1 punkt
 22. 1 punkt
 23. 1 punkt
  Nie będę się męczył bo mi i tak tego plusika nie dadzą, elo
 24. 1 punkt
  ON KURWA KOGOŚ CHCE NARAZIĆ NA ŚMIERĆ!! PĘDZI PRZEZ DROGĘ DO KIOSKU jak się już się patrzy na te pudełko, jakby widział cycki
 25. 1 punkt
  Dla Namo w gta nie ma takiej liczby 1.000.000
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×