Maciek

Premie GTA Online w tym tygodniu: wszystko w warstock za połowę ceny, podwójne premie gta$ za strefę zrzutu i akcje spadochronowe oraz wiele więcej (16-22.09)

1 post w tym temacie

actual_1474036562.png

Odpal swoje Gta aby skorzystać z nowych bonusów i ofert specjalnych, w tym podwójnych premii GTA$ i RP za akcje spadochronowe i tryb adwersarza Strefa zrzutu. Także Warstock Cache & Carry obniża o połowę ceny pojazdów wojskowych i technicznych. Do akcji przyłącza się też Merryweather, które przeceniło swoje usługi o połowę. Dodatkowo dostępna jest zniżka 25% na opancerzoną Kurumę i zestaw zniżek w Ammu-Nation. Wszelkie informacje pod spodem. Zapraszam.

PODWÓJNE PREMIE GTA$ I RP ZA SKOKI SPADOCHRONOWE I TRYB STREFA ZRZUTU.

Jeżeli jesteście fanami skoków spadochronowych i często z nich korzystacie, to zapraszamy w tym tygodniu do skorzystania z podwójnych premii GTA$ i RP za wszystkie odmiany tych trybów związanych ze skokami spadochronowymi.
Rockstar przygotował nawet specjalną listę gier związaną ze skokami spadochronowymi z podwójnymi premiami :  Skok: O jeden grzbiet za daleko | Strefa zrzutu I | Skok: Nocny skok | Strefa zrzutu IV

WSZYSTKO W WARSTOCK CACHE & CARRY ZA POŁOWĘ CENY.

Właściciele Warstock Cache & Carry obniżają w tym tygodniu swoje ceny o 50%. Jeśli chcecie pojeździć jakąś terenówką, polatać uzbrojonym śmigłowcem po niezbyt przyjaznym niebie czy zdewastować wrogów czołgiem Rhino, bez wydawania oszczędności swojego życia, to zajrzyjcie na stronę Warstock.

50% ZNIŻKI NA USŁUGI MERRYWEATHER.

Tkwicie w korku? Sięgnijcie po pomoc paramilitarnych doradców z Merryweather Security, którzy do czwartku oferują swoje usługi (m.in. zrzuty amunicji, transport łodzią i śmigłowcem, wezwanie najemników) za połowę ceny.

25% ZNIŻKI NA OPANCERZONĄ KURUMĘ.

Teraz możecie sprawić sobie twardą i opancerzoną Karin Kurumę za ledwie połowę ceny. Kuruma jest szybko, wytrzymała i steruje się nią jak taczką z gnojem.

NAJNOWSZA OFERTA AMMU-NATION: 25% ZNIŻKI NA KARABINY SZTURMOWE, BROŃ MIOTANĄ, PANCERZE I AMUNICJĘ.

W tym tygodniu Ammu-Nation znowu daje zniżki na swój asortyment. Tym tygodniu zniżki na pancerza oraz karabiny szturmowe, które są o 25% tańsze (dotyczy również amunicji). Do tego dochodzi zniżka na broń miotaną, czyli wszystko od bomb przylepnych do granatów.

WYŚCIG KASKADERSKI PREMIUM: CO DO CENTYMETRA.

„Co do centymetra”, nazwa nowego wyścigu kaskaderskiego, który jest dostępny w tym tygodniu. Trasa jest przeznaczona dla motocykli i ma ok. 5 kilometrów długości. Na kierowców z trzech pierwszych miejsc czekają nagrody GTA$, a wszyscy uczestnicy mogą liczyć na potrójne premie RP.

actual_1474036574.png

3 osoby lubią to

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Przenoszenie postaci
      Przez kikimistrz
      Mozna przenisc postać z social club bo mam wersje pudełkową na steam jak bym kupił gta na steamie  to moge przeniesc  ?
    • Jak wyłączyć blokadę edytowania kamery ? pomocy !
      Przez Ephistoteles
      Witam może mi ktoś pomóc ? Mam problem bo gdy nagrywam ( F1 ) misje jak franklin i lamar kradnie motor to gra blokuje mi edytowanie kamery. Da sie to jakoś wyłączyć abym mógł edytować kamerę ? Jakaś modyfikacja ? 
    • Czy bany się resetują?
      Przez Havkarr
      Dostałem ostatnio bana na parę dni (nie wiem dokładnie ile) za pieniądze które dostałem od cheatera wtedy nie wiedziałem, że branie ich jest nie dozwolone (pieniądze spadały z "nieba" na moją postać) I tu moje pytanie bo słyszałem, że najpierw jest ban na ileś tam tygodni potem miesięcy i na koncu jest permanentny ban, więc jeśli dostałem tego pierwszego bana to po jakimś czasie ta ilość banów (w moim przypadku jednego bana) się zresetuje?
      Z góry dziękuję
    • I7-3770 + asus p8 h61-m + 8 gb ram
      Przez Namo
      Procesor I7-3770 z płytą główną Asus P8 H61-M LE R2.0 i kością 8 GB RAM wraz z chłodzeniem.
      Cena 1200 zł