Mammoth

pecet Porty w UPC, a GTA

7 postów w tym temacie

Na ostatniej money lobby Namo napisał, że UPC do gówno do GTA, bo ma poblokowane odpowiednie porty. Jest gdzieś jakiś poradnik dotyczący edycji tychże portów, czy jest to odgórnie narzucone przez UPC?

Napisano (edytowany)

Zakładam, że w przypadku UPC trzeba wszystko to wpisać tak, jak zrobiłem na tym screenie? (wcześniej nie było tu wypisanych żadnych portów). Czy może chodzi o Wyzwalanie portów (" Ta strona pozwala na konfigurację triggeringu portów")

UPC.jpg

Edytowano przez Mammoth

dodaj te porty ktore sa na tym screen w poradniku. ja mam lte z plus u pomoglo

Chyba chodzi o Wyzwalanie portów, bo przy filtrach nie miałem dostępu do internetu (musiałem je ponownie usuwać)

Napisano (edytowany)

Masz modem Technicolor od UPC?

Jeśli tak, to daruj sobie poprawiania czegokolwiek w tym modemie. Mam ten sam problem co Ty. Też mam GTA i niestety to góvvno od upce co zwie się technicolor.

Modem ten jest na tyle ubogi i ze zje...nym softem, że nic się tam nie da zrobić. Musisz niestety rozłożyć ręce.

Bawiłem się z przekierowaniami portów, DMZ, mostkowaniem przy pomocy innego routera, UPnP, zmianą DNS'ów, do tego dochodziły przeróżne kombinacje (wszystkie możliwe z udziałem tego góvvna). Zamiast grać to zmarnowałem 2 weekendy na siedzeniu, resetowaniu, wpisywaniu, przełączaniu itd.

Jeżeli UPC nie poprawi softu do modemu (a pewnie tego nie zrobi bo mają inne nowe modemy) to nic się nie da zrobić niestety. Pozostaje zmiana modemu - UPC wypychają teraz jakieś nowe modemy "connect box". Opinie w miarę są dobre i można tam nawet przypisać IP do MAC'a w przeciwieństwie do tego ścierwa.

A i dodam jeszcze jedno. Zauważ że ten modem jest na tyle chujovy, że można się do niego zalogować bez kabla, za pomocą wifi :)

Edytowano przez CBP

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Kupie Konto Do GTA 5 pc
      Przez patrykgames13
      Kupię Konto Do GTA V PC maksymalnie 20£  platnosc karta steam origin i inne
    • gta v przestaje działać
      Przez J.J.Jackob
      Witam
      Po uruchomieniu gta v pojawia sie okno social club,nastepuje logowanie,pojawia sie czarne i tło i wtedy pojawia sie "program gta v przestał dzialać" szukałem rozwiązania na wielu forum ale nic nie działa.Dodaje ze jestem dość zielony w temacie więc prosze o dobrze sprecyzowane odpowiedzi.
      Pozdrawiam