Kuba9911

Konto Gta Online 40 zł - do negocjacji

32 postów w tym temacie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Problem trybem online.
      Przez Ketsul
      Witam. 
      Gram w gta V na laptopie i wczoraj wszystko było w porządku a dzisiaj jak chciałem sobie zagrać to po w łączeniu gta przez Stema pojawia się okienko Social Club i mój nick ze zalogowany ale jak już się odpali strona startowa gta wyboru online czy trybu fabularnego to wyskakuje informacja ze gta i moj nick (TRYB OFFLINE) i potem ze servery Rockstar są niedostępne spróbuj później ale jak zalogowałem ze przez stacjonarny PC to wszystko było ok. Ktoś miał podobny problem ? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
      PS. Próbowałem laptopa podłączyć przez kabel Ethernet i to samo. Z góry dziękuję za pomoc.
    • Problem z dostawa koki do fabryki w Alamo Sea
      Przez SkotekM
      Witam,
      Mam problem z dostawą zasobów.
      Kupiłem wytwórnię kokainy w Alamo Sea, niestety od samego początku jest problem z dostawą zasobów, gdy docieram z zasobami do fabryki wyskakuje komunikat "zasoby odnowione" następnie przenosi mnie do środka fabryki, pasek z zasobami na sekundę się podnosi lecz po chwili spada w dół i nie dodaje mi zasobów do fabryki. Posiadam również fałszernie dokumentów w Grapeseed i tam żadnych problemów z dostawą zasobów nie ma.
      Błąd widać w 1 sekundzie filmu.
      Zasoby podnoszą się do 4 kresek po czym z powrotem wracają do 2. Tak jest za każdym razem. Nie jestem w stanie uzupełnić zasobów na tzw. Max.
      Zasoby dodają się tylko na maksymalnie 1 lub 2 kreski (w zależności od wielkości paczki) jak w fabryce już ich brakuje lub jeśli zwyczajnie je kupie. Być może jest to tylko błąd fabryki w Alamo Sea a w innych jest ok ? Niestety nie jestem w stanie tego sprawdzić.
      Ma lub miał ktoś podobny problem ?
      1 dostawa.mp4
    • Nie wiem co dalej błąd w grze
      Przez uldrak
      Witam mam problem z misją otóż pierwszy napad opcja cicha wszystko idzie sprawnie wrzucam gaz do klimy działa wchodze Majkelem do środka i wtedy powinien odezwać się haker ale nic się nie dzieje moge pojechać na 2 koniec mapy i tak nic się nie stanie odrazu mówię że tego momentu nie da się pominąć po 3-krotnym umarciu.Próbowałem 2 razy to robić i to samo a gdy pominę tą scenkę z gazem w klimatyzacji i gdy każdy już padnie jest czarny ekran i nie chce się załadować gra.
    • Zmodowane, niebanowane konto GTA Online
      Przez Aerial
      Sprzedam konto Rockstar Social Club z GTA. Nie było banowane. Na koncie znajduje się postać z:
      Ponad 130mln $ Jachtem (najdroższym) W pełni rozbudowanym biurem W pełni rozbudowanym klubem motocyklowym Kupioną maksymalną ilością domów Kupionymi wszystkimi co ciekawszymi pojazdami Zrobionym tylko jednym Heistem dzięki czemu wszystkie misje możesz robić sam Cena: 100 (jeżeli ktoś posiada konto z którymś NBA 2k jestem zainteresowany)